DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
301.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
302.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
303.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
304.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
305.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
306.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Dubeninki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
307.
PODLASKIE
hajnowski
Dubicze Cerkiewne
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
308.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
309.
LUBELSKIE
chełmski
Dubienka
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2031-12-31
Link
310.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
311.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Duszniki
wiejska
Program realizowany
2008-05-27
2032-12-31
Link
312.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
313.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Dygowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-27
2032-12-31
Link
314.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
315.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
wiejska
Projekt programu
2013-12-30
2032-12-31
Link
316.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
317.
PODLASKIE
siemiatycki
Dziadkowice
wiejska
Program realizowany
2009-05-11
2032-12-31
Link
318.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2016-01-20
2032-12-31
Link
319.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
320.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
321.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
322.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
323.
MAZOWIECKIE
płoński
Dzierzążnia
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
324.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
325.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
326.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
327.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
328.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
329.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
330.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
331.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
332.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
333.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
334.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
335.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
336.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
337.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
338.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
339.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Frysztak
wiejska
Program realizowany
2014-05-30
2032-12-31
Link
340.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
341.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
342.
POMORSKIE
kwidzyński
Gardeja
wiejska
Program realizowany
2012-12-01
2032-12-31
Link
343.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
344.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
345.
MAZOWIECKIE
płocki
Gąbin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-02-11
2032-12-31
Link
346.
POMORSKIE
Gdynia
Gdynia
miejska
Program realizowany
2013-09-25
2032-12-31
Link
347.
PODLASKIE
sejneński
Giby
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2032-12-31
Link
348.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Gidle
wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
349.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
350.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
351.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Gilowice
wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-30
Link
352.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
353.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
354.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
355.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
356.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
357.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
358.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Głowaczów
wiejska
Program uchwalony
Link
359.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
360.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
361.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
362.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
363.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
364.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
365.
LUBELSKIE
lubelski
Głusk
wiejska
Program realizowany
2010-12-29
2032-12-31
Link
366.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
367.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
368.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
369.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Gniewoszów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-31
2032-12-31
Link
370.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
371.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
372.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
373.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
374.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
375.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
376.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Godzianów
wiejska
Program realizowany
2016-08-31
2019-12-31
Link
377.
LUBELSKIE
janowski
Godziszów
wiejska
Program realizowany
2016-11-07
2032-12-31
Link
378.
OPOLSKIE
krapkowicki
Gogolin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
Link
379.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Goleniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
380.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
381.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
miejska
Program realizowany
2016-01-27
Link
382.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
383.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
384.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
385.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
386.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
387.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
388.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
389.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
390.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
391.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Gorzyce
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
392.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
393.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
394.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
395.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
396.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Goszczanów
wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
397.
LUBELSKIE
kraśnicki
Gościeradów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
398.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Gowarczów
wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
399.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
400.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link