DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
501.
MAZOWIECKIE
legionowski
Serock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-07-15
2032-07-15
Link
502.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
503.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
504.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Secemin
wiejska
Program realizowany
2013-02-22
2032-12-31
Link
505.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
506.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
507.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
508.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
miejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
509.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
510.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
511.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
512.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
513.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
514.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
515.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
516.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sabnie
wiejska
Program realizowany
2009-03-27
2032-12-31
Link
517.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
518.
MAZOWIECKIE
makowski
Rzewnie
wiejska
Program uchwalony
2020-12-10
2032-12-31
Link
519.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
520.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
521.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
522.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Rzekuń
wiejska
Program uchwalony
2009-09-10
2032-12-31
Link
523.
POMORSKIE
człuchowski
Rzeczenica
wiejska
Program realizowany
2015-03-12
2032-12-31
Link
524.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Rytwiany
wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
525.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Rytro
wiejska
Program realizowany
2009-09-29
2030-09-29
Link
526.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Rypin
miejska
Program realizowany
2017-02-14
2032-12-31
Link
527.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
528.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
529.
POMORSKIE
kwidzyński
Ryjewo
wiejska
Program realizowany
2013-10-22
2032-12-31
Link
530.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
531.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
532.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
533.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
534.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
535.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
536.
LUBELSKIE
świdnicki
Rybczewice
wiejska
Program uchwalony
2011-05-24
2032-12-31
Link
537.
PODLASKIE
zambrowski
Rutki
wiejska
Program realizowany
2013-07-16
2032-12-31
Link
538.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
539.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
540.
POMORSKIE
wejherowski
Rumia
miejska
Program uchwalony
2011-08-25
2032-12-31
Link
541.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Rudziniec
wiejska
Program realizowany
2014-09-30
2032-12-31
Link
542.
OPOLSKIE
oleski
Rudniki
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2015-01-01
Link
543.
ŚLĄSKIE
raciborski
Rudnik
wiejska
Program realizowany
2020-06-18
2032-12-31
Link
544.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
545.
PODLASKIE
bielski
Rudka
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
546.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
547.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Ruda Maleniecka
wiejska
Program uchwalony
2013-04-24
2032-12-31
Link
548.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
549.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
550.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
551.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
552.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
553.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Rościszewo
wiejska
Projekt programu
2017-06-16
2032-12-31
Link
554.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Ropczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-27
2032-12-31
Link
555.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
556.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
557.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
558.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
559.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
560.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Rogóźno
wiejska
Program realizowany
2014-11-07
2032-12-31
Link
561.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Rogów
wiejska
Program uchwalony
2013-04-17
2025-12-31
Link
562.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
563.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Rogowo
wiejska
Program uchwalony
2016-01-25
2020-01-25
Link
564.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
565.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Ręczno
wiejska
Program uchwalony
2009-02-24
2032-12-31
Link
566.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
567.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
568.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
569.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Repki
wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
570.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Reńska Wieś
wiejska
Program realizowany
2012-10-30
2032-12-31
Link
571.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
572.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
573.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
574.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
575.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
wiejska
Program uchwalony
2013-03-14
2032-12-31
Link
576.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Raszyn
wiejska
Program uchwalony
2014-06-26
2032-12-31
Link
577.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
578.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Raniżów
wiejska
Program realizowany
2013-12-23
2032-12-31
Link
579.
PODKARPACKIE
łańcucki
Rakszawa
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
580.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
581.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
582.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
miejska
Program uchwalony
2011-06-02
2032-12-31
Link
583.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
584.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
585.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
586.
PODLASKIE
grajewski
Radziłów
wiejska
Program uchwalony
2008-06-30
2012-12-31
Link
587.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Radziejów
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
588.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Radziechowy-Wieprz
wiejska
Program realizowany
2010-05-15
2032-12-31
Link
589.
MAZOWIECKIE
mławski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2013-03-06
2032-12-31
Link
590.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-21
2032-12-31
Link
591.
MAZOWIECKIE
płocki
Radzanowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-18
2032-12-31
Link
592.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
593.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
594.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
595.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Radowo Małe
wiejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
596.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Radoszyce
wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
597.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
598.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
599.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
600.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Radomin
wiejska
Program uchwalony
2011-07-20
2032-12-31
Link