Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortowanie od największego Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
401. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
402. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
403. OPOLSKIE strzelecki Kolonowskie miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-01 2031-12-31 Link
404. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
405. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
406. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
407. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
408. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
409. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
410. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
411. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
412. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
413. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
414. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
415. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
416. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
417. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
418. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
419. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
420. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
421. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
422. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
423. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
424. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
425. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
426. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Mirzec wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
427. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
428. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
429. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
430. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
431. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
432. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
433. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
434. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
435. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
436. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
437. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
438. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
439. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
440. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
441. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
442. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
443. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
444. MAZOWIECKIE sokołowski Kosów Lacki miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-21 2032-12-31 Link
445. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
446. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
447. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
448. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
449. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
450. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
451. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
452. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Projekt programu Link
453. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
454. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
455. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
456. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
457. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
458. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany Link
459. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
460. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
461. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
462. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
463. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
464. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
465. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
466. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
467. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
468. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
469. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
470. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
471. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
472. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
473. ŁÓDZKIE skierniewicki Kowiesy wiejska Program realizowany 2011-01-01 2014-12-31 Link
474. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
475. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
476. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
477. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
478. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
479. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
480. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
481. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
482. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
483. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
484. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
485. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
486. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
487. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
488. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
489. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
490. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
491. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
492. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
493. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
494. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
495. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
496. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
497. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
498. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
499. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
500. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.