DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
202.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
203.
LUBELSKIE
łukowski
Trzebieszów
wiejska
Program uchwalony
2013-09-10
2032-12-31
Link
204.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
205.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
206.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
207.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
208.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
209.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
210.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
211.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Kutno
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
2018-12-31
Link
212.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
213.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
214.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
215.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
216.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
217.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
218.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
219.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
220.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
221.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
222.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
223.
OPOLSKIE
oleski
Rudniki
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2015-01-01
Link
224.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
225.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
226.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
227.
POMORSKIE
wejherowski
Wejherowo
wiejska
Program uchwalony
2011-10-11
2032-12-31
Link
228.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
229.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
230.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
231.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
232.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
233.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
234.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
235.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
236.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
237.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
238.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
239.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
240.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
241.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
242.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
243.
LUBELSKIE
zamojski
Zamość
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
244.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
245.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
246.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
247.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
248.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
249.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
250.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
251.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
252.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
253.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
254.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
255.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
256.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
257.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
258.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
259.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
260.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
261.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
262.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
263.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
264.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
265.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
266.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
267.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
268.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
269.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
270.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
271.
MAZOWIECKIE
miński
Latowicz
wiejska
Program uchwalony
2010-01-29
2032-12-31
Link
272.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
273.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
274.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
275.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
276.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Lubań
miejska
Program uchwalony
2011-05-31
2037-12-31
Link
277.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
278.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
279.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
280.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
281.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
282.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Pawonków
wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
283.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
284.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
285.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
286.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
287.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
288.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
289.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
290.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
291.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
292.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
293.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
294.
MAZOWIECKIE
radomski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2013-09-27
2032-12-31
Link
295.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
296.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
297.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
298.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
299.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
300.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link