DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
401.
DOLNOŚLĄSKIE
Legnica
Legnica
miejska
Program uchwalony
2010-09-27
2032-12-31
Link
402.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
403.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
404.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zgorzelec
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
405.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
406.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
407.
ŁÓDZKIE
wieluński
Mokrsko
wiejska
Program realizowany
2011-09-04
2032-12-31
Link
408.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
409.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
410.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
411.
MAZOWIECKIE
płocki
Stara Biała
wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
412.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
413.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
414.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
415.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
416.
POMORSKIE
kwidzyński
Gardeja
wiejska
Program realizowany
2012-12-01
2032-12-31
Link
417.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
418.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Nowa Słupia
wiejska
Program realizowany
2016-11-29
2032-12-31
Link
419.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Jastrząb
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2032-12-31
Link
420.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
421.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
422.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
423.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Pruszków
miejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
424.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Śliwice
wiejska
Program realizowany
2011-06-09
2032-12-31
Link
425.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
426.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
427.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
428.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
429.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
430.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
431.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
432.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Zawidz
wiejska
Projekt programu
2012-10-12
2032-12-31
Link
433.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
434.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
435.
LUBELSKIE
Zamość
Zamość
miejska
Program realizowany
2011-09-26
2032-12-31
Link
436.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
437.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
438.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
439.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
440.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Przesmyki
wiejska
Program realizowany
2020-01-30
2032-12-31
Link
441.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
442.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
443.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
444.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
445.
MAZOWIECKIE
płocki
Staroźreby
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
446.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
447.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Wągrowiec
wiejska
Program realizowany
2010-05-18
2032-12-31
Link
448.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Gorzyce
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
449.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
450.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
451.
LUBELSKIE
zamojski
Zamość
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
452.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
453.
LUBELSKIE
parczewski
Jabłoń
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
454.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
455.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
456.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
457.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
458.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
459.
LUBUSKIE
nowosolski
Bytom Odrzański
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
460.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Lesznowola
wiejska
Program realizowany
2007-06-29
2032-12-31
Link
461.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
462.
MAZOWIECKIE
radomski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2013-09-27
2032-12-31
Link
463.
OPOLSKIE
opolski
Chrząstowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
Link
464.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
465.
PODLASKIE
łomżyński
Wizna
wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
466.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
467.
OPOLSKIE
krapkowicki
Zdzieszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
468.
POMORSKIE
wejherowski
Wejherowo
wiejska
Program uchwalony
2011-10-11
2032-12-31
Link
469.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
miejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
470.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Mieścisko
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
471.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
472.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
473.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tarnawatka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
474.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
475.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Siemiątkowo
wiejska
Program realizowany
2010-05-31
2032-12-31
Link
476.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
477.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
478.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
479.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
480.
POMORSKIE
kwidzyński
Prabuty
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-04-27
2032-12-31
Link
481.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
482.
PODLASKIE
łomżyński
Śniadowo
wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
483.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
484.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
485.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
486.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
487.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
488.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
489.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
490.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
491.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
492.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
493.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
494.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
495.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
496.
MAZOWIECKIE
łosicki
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2014-06-17
2032-12-31
Link
497.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
498.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
499.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
500.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
501.
LUBELSKIE
łukowski
Trzebieszów
wiejska
Program uchwalony
2013-09-10
2032-12-31
Link
502.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
503.
MAZOWIECKIE
płoński
Sochocin
wiejska
Program realizowany
2014-03-31
2032-12-31
Link
504.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
505.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
506.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
507.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
508.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
509.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Kuczbork-Osada
wiejska
Program realizowany
2020-11-26
2032-12-31
Link
510.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Strzelce
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
511.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
512.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
513.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
514.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
515.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
516.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
517.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
518.
POMORSKIE
malborski
Miłoradz
wiejska
Program realizowany
2009-11-09
2032-12-31
Link
519.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
520.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
521.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
522.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Brody
wiejska
Program realizowany
2007-06-21
2032-12-31
Link
523.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
524.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
525.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Michałowice
wiejska
Program realizowany
2011-04-19
2032-12-31
Link
526.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
527.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
528.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
529.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
530.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
531.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
532.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
533.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
534.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
535.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
536.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Lubin
wiejska
Program realizowany
2015-12-16
2032-12-31
Link
537.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
538.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Pawonków
wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
539.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
540.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
541.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
542.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
543.
POMORSKIE
kartuski
Sulęczyno
wiejska
Program realizowany
2009-11-18
2032-12-31
Link
544.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lutocin
wiejska
Program realizowany
2011-08-25
2032-12-31
Link
545.
PODLASKIE
Suwałki
Suwałki
miejska
Program realizowany
2011-01-26
2032-12-31
Link
546.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
547.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
548.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
549.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Rypin
miejska
Program realizowany
2017-02-14
2032-12-31
Link
550.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
551.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
552.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
553.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
554.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
555.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
556.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
557.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
558.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
559.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
560.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Jednorożec
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
561.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
562.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
563.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
564.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Włocławek
wiejska
Program realizowany
2012-10-12
2032-12-31
Link
565.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
566.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
567.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
568.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
569.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
570.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
571.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
572.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Hażlach
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
573.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
574.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
575.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
576.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
577.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
578.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
579.
LUBELSKIE
chełmski
Siedliszcze
wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
580.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
581.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
582.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
583.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
584.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
585.
POMORSKIE
lęborski
Wicko
wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
586.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
587.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
588.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
589.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
590.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
591.
PODKARPACKIE
łańcucki
Markowa
wiejska
Program realizowany
2012-10-29
2032-12-31
Link
592.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
593.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
594.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
595.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
596.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
597.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
598.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
599.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
600.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link