DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
602.
POMORSKIE
kościerski
Lipusz
wiejska
Program realizowany
2010-08-30
2032-12-31
Link
603.
PODKARPACKIE
przemyski
Orły
wiejska
Program realizowany
2011-12-16
2032-12-31
Link
604.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Wysokie Mazowieckie
wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
605.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Wielkie Oczy
wiejska
Program uchwalony
2013-12-05
2032-12-31
Link
606.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
607.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
608.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
609.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
610.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Miasteczko Krajeńskie
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
611.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Kunice
wiejska
Program uchwalony
2014-03-31
2032-12-31
Link
612.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
613.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
614.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
615.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
616.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
617.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
618.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
619.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
620.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
621.
LUBELSKIE
chełmski
Siedliszcze
wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
622.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Grodziczno
wiejska
Program uchwalony
2010-02-25
2032-12-31
623.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
624.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Grunwald
wiejska
Program realizowany
2012-09-28
2032-12-31
Link
625.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
626.
PODKARPACKIE
łańcucki
Markowa
wiejska
Program realizowany
2012-10-29
2032-12-31
Link
627.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
628.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
629.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
630.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
631.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
632.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
633.
MAZOWIECKIE
płocki
Łąck
wiejska
Program realizowany
2014-04-30
2032-12-31
Link
634.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
635.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
636.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
637.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
638.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
639.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
640.
PODKARPACKIE
leżajski
Grodzisko Dolne
wiejska
Program uchwalony
2014-02-11
2032-12-31
Link
641.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
642.
POMORSKIE
pucki
Kosakowo
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
643.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
644.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
645.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
646.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Stary Dzików
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
647.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
648.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
649.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
650.
MAZOWIECKIE
łosicki
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2014-06-17
2032-12-31
Link
651.
MAZOWIECKIE
mławski
Wieczfnia Kościelna
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
Link
652.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
653.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Lipnica Wielka
wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
654.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
655.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
656.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
657.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
658.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
659.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Stare Kurowo
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-03-25
660.
POMORSKIE
bytowski
Lipnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
661.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
662.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
663.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
664.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-12-31
Link
665.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
666.
LUBELSKIE
łukowski
Wojcieszków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-04-04
667.
PODLASKIE
grajewski
Radziłów
wiejska
Program uchwalony
2008-06-30
2012-12-31
Link
668.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
669.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
670.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Cieszków
wiejska
Program realizowany
2014-12-19
2032-12-31
Link
671.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
672.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Kowiesy
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2014-12-31
Link
673.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Lubień
wiejska
Program realizowany
2014-10-03
2032-12-31
Link
674.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
675.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
676.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
677.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
678.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
679.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
680.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
681.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
682.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
683.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
684.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
685.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Michałowice
wiejska
Program realizowany
2011-04-19
2032-12-31
Link
686.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
687.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Chmielnik
wiejska
Program uchwalony
2012-10-29
2032-12-31
Link
688.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
689.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Brody
wiejska
Program realizowany
2007-06-21
2032-12-31
Link
690.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
691.
PODKARPACKIE
leżajski
Kuryłówka
wiejska
Program uchwalony
2015-03-18
2032-12-31
Link
692.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czarny Dunajec
wiejska
Program uchwalony
2010-10-01
2032-12-31
Link
693.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
694.
POMORSKIE
malborski
Miłoradz
wiejska
Program realizowany
2009-11-09
2032-12-31
Link
695.
PODLASKIE
bielski
Wyszki
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
696.
LUBELSKIE
bialski
Sosnówka
wiejska
Program uchwalony
2011-02-22
2032-02-22
Link
697.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
698.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
699.
PODKARPACKIE
brzozowski
Haczów
wiejska
Program realizowany
2011-11-29
2032-12-31
700.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
701.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
702.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
703.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Strzelce Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2032-12-31
Link
704.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
705.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
706.
OPOLSKIE
opolski
Chrząstowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
Link
707.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Ruda Maleniecka
wiejska
Program uchwalony
2013-04-24
2032-12-31
Link
708.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
709.
LUBELSKIE
parczewski
Jabłoń
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
710.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Dalików
wiejska
Program realizowany
2010-12-30
2032-12-30
Link
711.
MAZOWIECKIE
grójecki
Jasieniec
wiejska
Program uchwalony
2013-11-28
2032-12-31
Link
712.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
713.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Wąpielsk
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
714.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
715.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Nowa Sucha
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
716.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
717.
LUBELSKIE
rycki
Ułęż
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
718.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
719.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
720.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
721.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
722.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
723.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
724.
POMORSKIE
kościerski
Nowa Karczma
wiejska
Program uchwalony
2011-10-13
2032-12-31
Link
725.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
726.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
wiejska
Program uchwalony
2011-06-09
2032-06-09
Link
727.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
728.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
729.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
730.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
731.
PODKARPACKIE
mielecki
Mielec
wiejska
Program realizowany
2011-12-19
2032-12-31
Link
732.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
733.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
734.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
735.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
736.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
737.
PODKARPACKIE
krośnieński
Krościenko Wyżne
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2023-12-31
Link
738.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
739.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
740.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
741.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
742.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
743.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Pawłów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
744.
PODLASKIE
białostocki
Zawady
wiejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
745.
PODKARPACKIE
mielecki
Borowa
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
746.
LUBELSKIE
łęczyński
Cyców
wiejska
Program realizowany
2009-04-29
2032-04-28
Link
747.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Rytwiany
wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
748.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
749.
ŁÓDZKIE
łowicki
Zduny
wiejska
Program realizowany
2010-12-01
Link
750.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
751.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
752.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
753.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
754.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
755.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
756.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
757.
POMORSKIE
malborski
Stare Pole
wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
758.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
759.
POMORSKIE
bytowski
Parchowo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
2032-12-31
Link
760.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Obryte
wiejska
Program realizowany
2009-12-29
2019-12-31
Link
761.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
wiejska
Program realizowany
2012-03-02
2032-12-31
Link
762.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
763.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
764.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
765.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
766.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
767.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
768.
PODKARPACKIE
mielecki
Padew Narodowa
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-12-31
Link
769.
MAZOWIECKIE
miński
Dębe Wielkie
wiejska
Program realizowany
2010-05-27
2032-12-31
Link
770.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
771.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
772.
LUBELSKIE
rycki
Kłoczew
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
773.
PODKARPACKIE
mielecki
Tuszów Narodowy
wiejska
Program realizowany
2011-11-16
2032-12-31
Link
774.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlińsk
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
775.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Mirzec
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
776.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
777.
POMORSKIE
lęborski
Cewice
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2032-12-31
Link
778.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
779.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
780.
LUBELSKIE
łukowski
Stoczek Łukowski
wiejska
Program realizowany
2010-09-01
2014-12-31
Link
781.
LUBELSKIE
łęczyński
Puchaczów
wiejska
Program realizowany
2011-08-05
2032-12-31
Link
782.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
783.
POMORSKIE
starogardzki
Osiek
wiejska
Program realizowany
2013-12-20
2032-12-31
Link
784.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
785.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Klucze
wiejska
Program uchwalony
2013-05-09
2032-12-31
Link
786.
MAZOWIECKIE
płoński
Nowe Miasto
wiejska
Program uchwalony
2013-01-31
2032-12-31
Link
787.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
788.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
789.
LUBELSKIE
zamojski
Radecznica
wiejska
Program realizowany
2010-06-16
2032-12-31
Link
790.
MAZOWIECKIE
miński
Siennica
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
791.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
792.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
793.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
794.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
795.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
wiejska
Program realizowany
2008-12-17
2032-12-31
Link
796.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
797.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
wiejska
Program realizowany
2007-10-31
2032-12-31
Link
798.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2032-12-31
Link
799.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Męcinka
wiejska
Program uchwalony
2013-10-29
2032-12-31
Link
800.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Stargard Szczeciński
wiejska
Program realizowany
2010-09-17
2032-12-31