DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
202.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
203.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
204.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
205.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
206.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
207.
LUBUSKIE
nowosolski
Bytom Odrzański
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
208.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
209.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
210.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
211.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
212.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
213.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Górzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-22
2031-12-31
Link
214.
PODLASKIE
grajewski
Szczuczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
215.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
216.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
217.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Żmigród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
218.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Środa Śląska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
219.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
220.
MAZOWIECKIE
legionowski
Serock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-07-15
2032-07-15
Link
221.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
222.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
223.
OPOLSKIE
brzeski
Lewin Brzeski
miejsko-wiejska
Projekt programu
2008-01-01
2032-12-31
Link
224.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Solec Kujawski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-26
2032-12-31
Link
225.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
226.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
227.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
228.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
229.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
230.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
231.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
232.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
233.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
234.
ŚLĄSKIE
będziński
Siewierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-04-01
2014-04-01
Link
235.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
236.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
237.
PODLASKIE
sokólski
Suchowola
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
238.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Proszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-12-31
Link
239.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
240.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
241.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
242.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
243.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
244.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
245.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
246.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
248.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
249.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Wołów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2021-03-10
Link
250.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
251.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
252.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
253.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
254.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
255.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
256.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
257.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
258.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Dobrzyń nad Wisłą
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
259.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
260.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
261.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
262.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
263.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
264.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
265.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Muszyna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
266.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
267.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
269.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
270.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
271.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link
272.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
273.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
274.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
275.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Olkusz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-03-29
2032-12-31
Link
276.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
277.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
278.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
279.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
280.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
281.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
282.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
283.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
284.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
285.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
286.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
287.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
288.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
289.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Lubawka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-01
2012-05-31
Link
290.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
291.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
292.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
293.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
294.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
295.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
296.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
297.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
298.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
299.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
300.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
301.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
302.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
303.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
304.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
305.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
306.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
307.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
308.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
309.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
310.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
311.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
312.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
313.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
314.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
315.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
316.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
317.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
318.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Wąchock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-31
2032-12-31
Link
319.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
320.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
321.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
322.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
323.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
324.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
325.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
326.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
327.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
328.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
329.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Szubin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-29
2032-12-31
330.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
331.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
332.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
333.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
334.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
335.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
336.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
337.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
338.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
339.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
340.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
341.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
342.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
343.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
344.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
345.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
346.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
347.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
348.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
349.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
350.
OPOLSKIE
krapkowicki
Zdzieszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
351.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
352.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
353.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
354.
MAZOWIECKIE
miński
Halinów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-20
2032-12-31
Link
355.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
356.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
357.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
358.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
359.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
360.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nasielsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
361.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
362.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
363.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
364.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
365.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
366.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
367.
LUBELSKIE
zamojski
Szczebrzeszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
368.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
369.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
370.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
371.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
372.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
373.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
374.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
375.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
376.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
377.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
378.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
379.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
380.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
381.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
382.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
383.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
384.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
385.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
386.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
387.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
388.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
389.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
390.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
391.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
392.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
393.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
394.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
395.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
396.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
397.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
398.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
399.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
400.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link