Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortowanie od największego Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
601. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowo wiejska Program realizowany 2012-01-28 2032-01-28 Link
602. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
603. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
604. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
605. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
606. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
607. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
608. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
609. PODLASKIE moniecki Jaświły wiejska Program realizowany 2015-03-20 2032-12-31 Link
610. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
611. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
612. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
613. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
614. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
615. MAZOWIECKIE radomski Jedlnia-Letnisko wiejska Program realizowany 2012-06-01 2032-12-31 Link
616. PODKARPACKIE leżajski Kuryłówka wiejska Program uchwalony 2015-03-18 2032-12-31 Link
617. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
618. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
619. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
620. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
621. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
622. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
623. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
624. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
625. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
626. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
627. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
628. LUBELSKIE parczewski Jabłoń wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
629. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
630. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
631. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
632. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
633. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
634. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
635. LUBELSKIE janowski Chrzanów wiejska Program realizowany 2013-10-09 2023-12-31 Link
636. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Łoniów wiejska Program uchwalony 2012-08-30 2032-12-31 Link
637. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
638. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
639. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
640. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
641. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
642. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
643. WIELKOPOLSKIE ostrowski Ostrów Wielkopolski wiejska Program uchwalony Link
644. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
645. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
646. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
647. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
648. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
649. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
650. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
651. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
652. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
653. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
654. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
655. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
656. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
657. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31
658. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
659. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
660. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
661. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
662. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
663. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
664. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
665. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
666. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
667. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
668. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
669. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
670. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
671. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
672. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
673. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
674. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 Link
675. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
676. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
677. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
678. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Projekt programu Link
679. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
680. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
681. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
682. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
683. MAŁOPOLSKIE myślenicki Lubień wiejska Program uchwalony Link
684. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
685. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża wiejska Program realizowany 2007-10-31 2032-12-31 Link
686. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
687. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
688. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
689. LUBELSKIE puławski Puławy wiejska Program realizowany 2011-04-29 2032-12-31 Link
690. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
691. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Nowa Słupia wiejska Program realizowany 2016-11-29 2032-12-31 Link
692. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
693. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
694. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
695. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
696. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
697. MAZOWIECKIE otwocki Kołbiel wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
698. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
699. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Projekt programu Link
700. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
701. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
702. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2014-10-24 Link
703. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dywity wiejska Program uchwalony 2014-09-25 2032-12-31 Link
704. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
705. DOLNOŚLĄSKIE milicki Cieszków wiejska Projekt programu Link
706. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
707. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
708. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany Link
709. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2015-02-24 2032-12-31 Link
710. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
711. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
712. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
713. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jonkowo wiejska Program uchwalony 2014-09-15 2032-12-31 Link
714. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
715. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
716. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
717. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
718. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
719. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2012-03-05 2032-12-31 Link
720. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
721. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
722. DOLNOŚLĄSKIE średzki Miękinia wiejska Program uchwalony 2013-10-25 2032-12-31 Link
723. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Projekt programu Link
724. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany Link
725. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
726. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
727. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
728. MAZOWIECKIE przysuski Borkowice wiejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
729. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
730. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
731. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
732. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
733. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
734. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
735. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
736. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
737. MAZOWIECKIE płocki Łąck wiejska Program realizowany 2014-04-30 2032-12-31 Link
738. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
739. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
740. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Projekt programu Link
741. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
742. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
743. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
744. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
745. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
746. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
747. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
748. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
749. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
750. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
751. PODKARPACKIE łańcucki Markowa wiejska Program realizowany 2012-10-29 2032-12-31 Link
752. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
753. LUBELSKIE radzyński Komarówka Podlaska wiejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
754. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
755. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Grunwald wiejska Program realizowany 2012-09-28 2032-12-31 Link
756. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
757. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
758. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
759. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
760. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
761. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Grodziczno wiejska Program uchwalony 2010-02-25 2032-12-31
762. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
763. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
764. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
765. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
766. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
767. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
768. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Kolno wiejska Program realizowany 2013-02-15 2032-12-31 Link
769. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
770. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
771. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
772. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
773. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
774. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
775. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
776. LUBUSKIE międzyrzecki Przytoczna wiejska Program uchwalony 2007-08-07 2032-12-31 Link
777. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
778. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
779. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
780. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
781. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
782. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
783. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
784. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2012-02-10 2032-12-31 Link
785. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
786. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
787. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
788. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Projekt programu 2014-06-17 2032-12-31 Link
789. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
790. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
791. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
792. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czarny Dunajec wiejska Program uchwalony 2010-10-01 2032-12-31 Link
793. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
794. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
795. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
796. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
797. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
798. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
799. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
800. ŚLĄSKIE żywiecki Lipowa wiejska Program uchwalony 2014-03-28 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.