DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
151.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
152.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
153.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
155.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
156.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
157.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
158.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
159.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
160.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
161.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
162.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
163.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
164.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
165.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
166.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
167.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
168.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
169.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
170.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
171.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
172.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
173.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
174.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
175.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
176.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
177.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
178.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
179.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
181.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
182.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
183.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
184.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
185.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
186.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
187.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
188.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
189.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
191.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
192.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
193.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
194.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
195.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
196.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
197.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
198.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
200.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29