Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortowanie od największego Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1001. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1002. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
1003. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2012-03-29 2032-12-31 Link
1004. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
1005. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1006. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1007. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
1008. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
1009. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
1010. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
1011. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1012. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
1013. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1014. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
1015. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
1016. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
1017. LUBELSKIE łukowski Stanin wiejska Program uchwalony 2011-04-18 2032-12-31 Link
1018. LUBELSKIE łukowski Krzywda wiejska Program realizowany 2008-03-18 2032-12-31 Link
1019. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
1020. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2017-06-20 2032-12-31 Link
1021. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
1022. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
1023. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
1024. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1025. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1026. ŁÓDZKIE łowicki Bielawy wiejska Program uchwalony 2011-06-14 2032-12-31 Link
1027. ŁÓDZKIE łowicki Nieborów wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
1028. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
1029. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
1030. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
1031. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
1032. ŁÓDZKIE łowicki Łyszkowice wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2020-12-31 Link
1033. ŁÓDZKIE łowicki Kocierzew Południowy wiejska Program uchwalony 2016-04-27 2032-12-31 Link
1034. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
1035. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Projekt programu 2014-06-17 2032-12-31 Link
1036. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
1037. MAZOWIECKIE łosicki Łosice miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-14 2032-12-31 Link
1038. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
1039. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
1040. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1041. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
1042. PODLASKIE łomżyński Jedwabne miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-15 2032-12-31 Link
1043. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1044. PODLASKIE łomżyński Piątnica wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1045. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
1046. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
1047. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
1048. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
1049. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
1050. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1051. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1052. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1053. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1054. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1055. LUBELSKIE łęczyński Puchaczów wiejska Program realizowany 2011-08-05 2032-12-31 Link
1056. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
1057. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
1058. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
1059. ŁÓDZKIE łęczycki Grabów wiejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-01-29 Link
1060. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
1061. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
1062. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
1063. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program realizowany 2016-01-20 2032-12-31 Link
1064. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program realizowany Link
1065. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
1066. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
1067. PODKARPACKIE łańcucki Markowa wiejska Program realizowany 2012-10-29 2032-12-31 Link
1068. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
1069. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1070. PODKARPACKIE łańcucki Łańcut wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1071. PODKARPACKIE łańcucki Rakszawa wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1072. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
1073. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Lwówek Śląski miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31
1074. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Mirsk miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1075. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
1076. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
1077. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
1078. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
1079. ŚLĄSKIE lubliniecki Ciasna wiejska Program uchwalony 2016-05-30 2032-12-31 Link
1080. ŚLĄSKIE lubliniecki Koszęcin wiejska Projekt programu 2015-10-12 2032-10-11 Link
1081. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
1082. ŚLĄSKIE lubliniecki Woźniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-08-17 2032-08-16
1083. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
1084. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
1085. LUBELSKIE Lublin Lublin miejska Program realizowany 2008-06-19 2032-12-31 Link
1086. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
1087. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
1088. LUBELSKIE LUBELSKIE LUBELSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-02 2032-12-02 Link
1089. LUBELSKIE lubelski Głusk wiejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1090. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
1091. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
1092. LUBELSKIE lubelski Bychawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 Link
1093. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
1094. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
1095. LUBELSKIE lubelski Wólka wiejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1096. LUBELSKIE lubelski Borzechów wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-03-30 Link
1097. LUBELSKIE lubelski Jastków wiejska Projekt programu Link
1098. LUBELSKIE lubelski Jabłonna wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1099. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
1100. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1101. LUBELSKIE lubartowski Michów wiejska Program uchwalony 2013-11-05 2032-12-31 Link
1102. LUBELSKIE lubartowski Kock miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
1103. LUBELSKIE lubartowski Jeziorzany wiejska Program uchwalony 2011-02-28 2032-02-27 Link
1104. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
1105. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1106. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
1107. DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań miejska Program uchwalony 2011-05-31 2037-12-31 Link
1108. DOLNOŚLĄSKIE lubański Olszyna miejsko-wiejska Projekt programu 2010-09-30 2032-12-31 Link
1109. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
1110. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
1111. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
1112. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów miejska Program realizowany 2013-10-21 2032-12-31 Link
1113. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
1114. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1115. PODKARPACKIE lubaczowski Narol miejsko-wiejska Projekt programu 2012-10-31 2032-12-31
1116. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-12-31
1117. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1118. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1119. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
1120. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Lipno wiejska Program uchwalony 2012-09-27 2032-12-31 Link
1121. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Dobrzyń nad Wisłą miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
1122. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
1123. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Kikół wiejska Program uchwalony 2012-02-17 2032-12-31 Link
1124. MAŁOPOLSKIE limanowski Laskowa wiejska Program uchwalony 2010-12-21 2032-12-31 Link
1125. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
1126. MAŁOPOLSKIE limanowski Kamienica wiejska Projekt programu 2014-11-05 2032-12-31 Link
1127. MAŁOPOLSKIE limanowski Łukowica wiejska Projekt programu 2012-10-01 2032-12-31 Link
1128. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa wiejska Program realizowany 2012-12-14 2032-12-31 Link
1129. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
1130. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1131. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Projekt programu Link
1132. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
1133. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński wiejska Program uchwalony 2011-06-09 2032-06-09 Link
1134. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
1135. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Kiwity wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1136. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński miejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1137. POMORSKIE lęborski Łeba miejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
1138. POMORSKIE lęborski Cewice wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2032-12-31 Link
1139. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
1140. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1141. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
1142. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
1143. PODKARPACKIE leżajski Grodzisko Dolne wiejska Program uchwalony 2014-02-11 2032-12-31 Link
1144. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-28 2021-12-31 Link
1145. PODKARPACKIE leżajski Kuryłówka wiejska Program uchwalony 2015-03-18 2032-12-31 Link
1146. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
1147. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
1148. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1149. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
1150. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
1151. PODKARPACKIE leski Olszanica wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1152. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1153. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
1154. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Miłkowice wiejska Projekt programu 2016-02-18 2032-12-31 Link
1155. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
1156. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
1157. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Legnickie Pole wiejska Projekt programu Link
1158. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Kunice wiejska Program uchwalony 2014-03-31 2032-12-31 Link
1159. DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica miejska Program uchwalony 2010-09-27 2032-12-31 Link
1160. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1161. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
1162. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
1163. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
1164. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
1165. POMORSKIE kwidzyński Gardeja wiejska Program realizowany 2012-12-01 2032-12-31 Link
1166. POMORSKIE kwidzyński Prabuty miejsko-wiejska Program realizowany 2016-04-27 2032-12-31 Link
1167. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
1168. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
1169. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
1170. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
1171. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
1172. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1173. ŁÓDZKIE kutnowski Kutno wiejska Program uchwalony 2015-12-01 2018-12-31 Link
1174. ŁÓDZKIE kutnowski Łanięta wiejska Program uchwalony 2011-10-12 2032-12-31 Link
1175. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1176. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2014-08-21 2032-12-31 Link
1177. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
1178. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
1179. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Krotoszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
1180. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Koźmin Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
1181. LUBUSKIE krośnieński Maszewo wiejska Projekt programu Link
1182. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany Link
1183. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1184. PODKARPACKIE krośnieński Krościenko Wyżne wiejska Program realizowany 2012-11-29 2023-12-31 Link
1185. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
1186. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
1187. PODKARPACKIE krośnieński Chorkówka wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-01 Link
1188. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
1189. PODKARPACKIE krośnieński Jaśliska wiejska Program uchwalony 2011-05-13 2032-12-31 Link
1190. LUBUSKIE krośnieński Krosno Odrzańskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
1191. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
1192. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
1193. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
1194. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1195. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
1196. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1197. LUBELSKIE kraśnicki Wilkołaz wiejska Program realizowany 2011-07-07 2032-12-31 Link
1198. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
1199. LUBELSKIE kraśnicki Gościeradów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1200. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
1201. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw wiejska Program realizowany 2011-05-05 2032-12-31 Link
1202. LUBELSKIE krasnostawski Izbica wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-12-31 Link
1203. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw miejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1204. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
1205. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1206. OPOLSKIE krapkowicki Krapkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
1207. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
1208. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
1209. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1210. MAŁOPOLSKIE Kraków powiat Projekt programu Link
1211. MAŁOPOLSKIE krakowski Kocmyrzów-Luborzyca wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1212. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
1213. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
1214. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2012-10-08 2032-12-31
1215. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
1216. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
1217. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
1218. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
1219. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
1220. MAŁOPOLSKIE krakowski Jerzmanowice-Przeginia wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-11-19 Link
1221. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1222. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2010-02-04 2032-12-31 Link
1223. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
1224. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
1225. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
1226. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
1227. MAZOWIECKIE kozienicki Kozienice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1228. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany 2012-03-02 2032-12-31 Link
1229. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1230. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
1231. POMORSKIE kościerski Lipusz wiejska Program realizowany 2010-08-30 2032-12-31 Link
1232. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
1233. WIELKOPOLSKIE kościański Kościan miejska Program realizowany 2011-03-17 2032-12-31 Link
1234. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Bobolice miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-08-27 2032-12-31 Link
1235. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
1236. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
1237. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
1238. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
1239. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
1240. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
1241. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
1242. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
1243. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
1244. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1245. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1246. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
1247. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
1248. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1249. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
1250. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
1251. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1252. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg wiejska Projekt programu 2013-11-04 2032-12-31 Link
1253. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2013-07-22 2032-12-31 Link
1254. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Projekt programu Link
1255. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
1256. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1257. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
1258. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
1259. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
1260. WIELKOPOLSKIE kolski Kłodawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
1261. WIELKOPOLSKIE kolski Kościelec wiejska Program uchwalony Link
1262. WIELKOPOLSKIE kolski Koło miejska Program uchwalony 2014-09-24 2032-12-31 Link
1263. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1264. PODLASKIE kolneński Kolno wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1265. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
1266. PODLASKIE kolneński Kolno miejska Program uchwalony 2015-02-20 2032-12-31 Link
1267. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
1268. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
1269. PODKARPACKIE kolbuszowski Cmolas wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1270. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
1271. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lewin Kłodzki wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1272. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
1273. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lądek-Zdrój miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-17 2032-12-31 Link
1274. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
1275. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1276. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
1277. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
1278. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Radków miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1279. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda miejska Program uchwalony 2015-02-04 2032-12-31 Link
1280. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1281. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1282. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
1283. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1284. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1285. ŚLĄSKIE kłobucki Przystajń wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1286. OPOLSKIE kluczborski Kluczbork miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-30 2032-12-31 Link
1287. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
1288. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Nowa Słupia wiejska Program realizowany 2016-11-29 2032-12-31 Link
1289. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Mniów wiejska Projekt programu Link
1290. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chęciny miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1291. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Piekoszów wiejska Program uchwalony 2007-03-15 2032-12-31
1292. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
1293. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
1294. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
1295. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
1296. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Raków wiejska Program uchwalony 2013-02-21 2032-12-31 Link
1297. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
1298. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1299. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
1300. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
1301. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Pierzchnica wiejska Program realizowany 2007-10-15 2032-12-31 Link
1302. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
1303. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
1304. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Reszel miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
1305. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
1306. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Srokowo wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1307. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Korsze miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1308. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn miejska Program uchwalony 2013-01-17 2032-12-31 Link
1309. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
1310. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Reńska Wieś wiejska Program realizowany 2012-10-30 2032-12-31 Link
1311. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
1312. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
1313. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle miejska Program uchwalony 2012-03-29 2015-12-31 Link
1314. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
1315. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Kazimierza Wielka miejsko-wiejska Program realizowany 2015-01-21 2032-12-31 Link
1316. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2011-10-03 Link
1317. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
1318. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
1319. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1320. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
1321. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1322. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31
1323. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
1324. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
1325. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1326. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
1327. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Lubawka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-01 2012-05-31 Link
1328. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra miejska Program uchwalony 2014-01-29 2032-12-31 Link
1329. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra wiejska Program uchwalony 2012-04-25 2016-04-25 Link
1330. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1331. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1332. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
1333. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
1334. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
1335. WIELKOPOLSKIE kaliski Stawiszyn miejsko-wiejska Projekt programu 2016-09-28 2032-12-31 Link
1336. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
1337. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
1338. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
1339. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1340. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
1341. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Jędrzejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
1342. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Janowice Wielkie wiejska Program realizowany Link
1343. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
1344. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
1345. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
1346. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Jeżów Sudecki wiejska Program realizowany 2008-11-05 2032-12-31 Link
1347. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
1348. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
1349. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Mysłakowice wiejska Program uchwalony 2012-07-27 2032-12-31 Link
1350. DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra miejska Program realizowany 2014-06-10 2032-12-31 Link
1351. ŚLĄSKIE Jaworzno Jaworzno miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
1352. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
1353. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Męcinka wiejska Program uchwalony 2013-10-29 2032-12-31 Link
1354. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Bolków miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-22 2032-12-31 Link
1355. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
1356. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1357. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
1358. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
1359. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
1360. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1361. PODKARPACKIE jasielski Krempna wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2023-12-31 Link
1362. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
1363. PODKARPACKIE jasielski Kołaczyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
1364. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1365. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
1366. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
1367. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław miejska Program realizowany 2014-01-13 2032-12-31 Link
1368. PODKARPACKIE jarosławski Chłopice wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-10-15 Link
1369. PODKARPACKIE jarosławski Radymno wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
1370. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
1371. WIELKOPOLSKIE jarociński Kotlin wiejska Program uchwalony 2016-06-30 Link
1372. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
1373. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
1374. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
1375. LUBELSKIE janowski Janów Lubelski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-27 Link
1376. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
1377. LUBELSKIE janowski Modliborzyce wiejska Projekt programu 2012-12-01 2032-12-31 Link
1378. LUBELSKIE janowski Chrzanów wiejska Program realizowany 2013-10-09 2023-12-31 Link
1379. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Rojewo wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
1380. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-04-28 2032-12-31 Link
1381. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Dąbrowa Biskupia wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1382. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
1383. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
1384. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony
1385. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1386. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
1387. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1388. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1389. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
1390. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
1391. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Kisielice miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
1392. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1393. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1394. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
1395. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
1396. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
1397. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
1398. PODLASKIE hajnowski Dubicze Cerkiewne wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1399. PODLASKIE hajnowski Czyże wiejska Program realizowany 2007-09-28 2032-12-31 Link
1400. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
1401. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
1402. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1403. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1404. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1405. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
1406. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1407. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
1408. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
1409. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Brojce wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1410. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
1411. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1412. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
1413. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
1414. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Łasin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1415. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
1416. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31
1417. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
1418. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
1419. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1420. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1421. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
1422. MAZOWIECKIE grójecki Jasieniec wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
1423. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
1424. MAZOWIECKIE grójecki Nowe Miasto nad Pilicą miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1425. MAZOWIECKIE grójecki Belsk Duży wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1426. MAZOWIECKIE grójecki Grójec miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-14 2032-12-31 Link
1427. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2009-12-29 2032-12-31 Link
1428. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
1429. MAZOWIECKIE grodziski Baranów wiejska Program uchwalony 2008-12-18 2032-12-31 Link
1430. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
1431. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1432. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
1433. MAZOWIECKIE grodziski Milanówek miejska Program uchwalony 2014-03-27 2032-12-31 Link
1434. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1435. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
1436. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1437. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1438. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
1439. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1440. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
1441. DOLNOŚLĄSKIE górowski Jemielno wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
1442. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
1443. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
1444. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
1445. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
1446. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1447. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
1448. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1449. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1450. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
1451. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
1452. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2021-06-30 2032-12-31 Link
1453. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-22 2032-12-31 Link
1454. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
1455. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program uchwalony 2013-11-18 2032-12-31 Link
1456. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
1457. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
1458. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
1459. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
1460. MAŁOPOLSKIE gorlicki Lipinki wiejska Projekt programu 2013-11-12 2032-12-31 Link
1461. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
1462. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
1463. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1464. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1465. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
1466. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-06-01 2032-12-31 Link
1467. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
1468. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Projekt programu Link
1469. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Radomin wiejska Program uchwalony 2011-07-20 2032-12-31 Link
1470. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony Link
1471. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
1472. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1473. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1474. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
1475. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
1476. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1477. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
1478. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
1479. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1480. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1481. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
1482. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
1483. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
1484. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1485. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
1486. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
1487. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1488. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
1489. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
1490. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
1491. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
1492. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
1493. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Projekt programu 2012-10-01
1494. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
1495. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
1496. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
1497. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
1498. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
1499. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
1500. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.