Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortowanie od największego Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1501. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
1502. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
1503. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
1504. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1505. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
1506. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1507. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
1508. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
1509. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
1510. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1511. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
1512. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1513. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1514. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1515. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1516. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1517. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
1518. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Projekt programu Link
1519. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1520. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany Link
1521. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
1522. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
1523. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
1524. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1525. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Niemcza miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 Link
1526. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1527. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów wiejska Program realizowany 2015-01-29 Link
1528. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1529. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1530. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1531. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
1532. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
1533. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1534. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
1535. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1536. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
1537. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
1538. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-23 2032-12-31 Link
1539. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
1540. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
1541. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
1542. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
1543. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
1544. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
1545. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Projekt programu Link
1546. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
1547. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1548. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
1549. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
1550. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1551. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
1552. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
1553. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
1554. ŚLĄSKIE częstochowski Lelów wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31 Link
1555. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
1556. ŚLĄSKIE częstochowski Kamienica Polska wiejska Program uchwalony 2015-09-23 2032-12-31 Link
1557. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
1558. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
1559. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
1560. ŚLĄSKIE częstochowski Dąbrowa Zielona wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1561. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
1562. ŚLĄSKIE częstochowski Rędziny wiejska Projekt programu 2015-03-24 2032-01-01 Link
1563. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
1564. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
1565. ŚLĄSKIE częstochowski Kruszyna wiejska Program uchwalony 2014-06-23 2032-12-31 Link
1566. ŚLĄSKIE częstochowski Janów wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1567. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
1568. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
1569. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
1570. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
1571. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
1572. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
1573. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
1574. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
1575. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
1576. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
1577. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
1578. ŚLĄSKIE cieszyński Chybie wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2030-12-31
1579. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
1580. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
1581. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1582. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1583. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1584. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
1585. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1586. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
1587. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2012-02-10 2032-12-31 Link
1588. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
1589. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
1590. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Projekt programu Link
1591. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Libiąż miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-11 2032-12-31 Link
1592. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1593. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1594. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
1595. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
1596. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
1597. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
1598. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1599. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1600. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
1601. LUBELSKIE chełmski Leśniowice wiejska Program uchwalony 2010-11-08 2031-12-31 Link
1602. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
1603. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
1604. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
1605. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1606. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
1607. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
1608. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
1609. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
1610. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
1611. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
1612. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
1613. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
1614. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
1615. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1616. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1617. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
1618. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1619. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
1620. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
1621. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
1622. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1623. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Projekt programu Link
1624. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
1625. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
1626. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1627. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
1628. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
1629. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
1630. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1631. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1632. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1633. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
1634. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1635. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
1636. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Busko-Zdrój miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1637. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1638. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1639. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
1640. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
1641. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Nowy Korczyn wiejska Program uchwalony 2012-08-31 2032-12-31 Link
1642. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
1643. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
1644. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1645. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
1646. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1647. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
1648. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1649. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1650. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
1651. OPOLSKIE brzeski Lewin Brzeski miejsko-wiejska Projekt programu 2008-01-01 2032-12-31 Link
1652. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
1653. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
1654. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
1655. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
1656. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
1657. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
1658. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
1659. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
1660. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1661. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1662. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Jabłonowo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
1663. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bartniczka wiejska Program uchwalony 2013-01-23 2032-12-31 Link
1664. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
1665. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Górzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-22 2031-12-31 Link
1666. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Projekt programu 2013-11-06 2032-12-31 Link
1667. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1668. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
1669. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
1670. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
1671. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
1672. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
1673. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
1674. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1675. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Osiecznica wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
1676. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
1677. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
1678. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
1679. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1680. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
1681. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
1682. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 Link
1683. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1684. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
1685. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1686. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1687. LUBELSKIE biłgorajski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1688. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1689. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1690. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
1691. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
1692. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
1693. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
1694. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
1695. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
1696. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1697. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
1698. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
1699. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Projekt programu Link
1700. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1701. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-29 2032-12-31 Link
1702. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
1703. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
1704. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
1705. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
1706. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
1707. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1708. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
1709. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
1710. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
1711. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1712. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1713. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1714. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1715. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
1716. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
1717. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
1718. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1719. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
1720. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1721. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1722. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
1723. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1724. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1725. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
1726. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
1727. MAZOWIECKIE białobrzeski Radzanów wiejska Program uchwalony 2014-03-21 2032-12-31 Link
1728. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
1729. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
1730. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1731. LUBELSKIE bialskie Rossosz wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
1732. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1733. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1734. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
1735. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
1736. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
1737. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1738. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
1739. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
1740. LUBELSKIE bialski Kodeń wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
1741. LUBELSKIE bialski Janów Podlaski wiejska Program uchwalony 2011-02-25 2032-12-31 Link
1742. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
1743. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
1744. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
1745. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1746. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
1747. ŚLĄSKIE będziński Psary wiejska Program uchwalony 2016-08-25 2032-12-31 Link
1748. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
1749. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Projekt programu Link
1750. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
1751. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
1752. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
1753. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1754. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
1755. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
1756. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1757. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1758. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1759. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1760. PODLASKIE augustowski Lipsk miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-10-15 2032-12-31 Link
1761. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
1762. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1763. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
1764. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
1765. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Bądkowo wiejska Program realizowany 2013-10-01 2032-12-31 Link
1766. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1767. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Koneck wiejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
1768. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Program realizowany 2016-09-30 2032-12-31 Link
1769. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
1770. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
1771. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1772. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.