DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1501.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
1502.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1503.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
1504.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
1505.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
1506.
OPOLSKIE
krapkowicki
Zdzieszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
1507.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
1508.
OPOLSKIE
opolski
Ozimek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-02-25
Link
1509.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Zaklików
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
1510.
OPOLSKIE
krapkowicki
Krapkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
1511.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
1512.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Olkusz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-03-29
2032-12-31
Link
1513.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Kosów Lacki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-21
2032-12-31
Link
1514.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Bierutów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-12-31
Link
1515.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Oleszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-25
2032-12-31
Link
1516.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
1517.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
1518.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
1519.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
1520.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1521.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Szczucin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-14
2016-12-31
Link
1522.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1523.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
1524.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Mirsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1525.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
1526.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1527.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
1528.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1529.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
1530.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1531.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
1532.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
1533.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
1534.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
1535.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Polkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-26
2023-12-31
Link
1536.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1537.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
1538.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1539.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
1540.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
1541.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
1542.
MAZOWIECKIE
grójecki
Nowe Miasto nad Pilicą
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
1543.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
1544.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
1545.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-02-19
2032-12-31
Link
1546.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Wołów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2021-03-10
Link
1547.
PODKARPACKIE
niżański
Nisko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-06
2032-12-31
Link
1548.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Kozienice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
Link
1549.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
1550.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1551.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
1552.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
1553.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
1554.
OPOLSKIE
strzelecki
Leśnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-08-25
2032-12-31
Link
1555.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
1556.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1557.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
1558.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
1559.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
1560.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link
1561.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link
1562.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Tuchola
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-11-21
2032-12-31
Link
1563.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1564.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
1565.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
1566.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
1567.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1568.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
1569.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
1570.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
1571.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1572.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
1573.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
1574.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
1575.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
1576.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Wąchock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-31
2032-12-31
Link
1577.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Goleniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
1578.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1579.
PODLASKIE
białostocki
Łapy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
1580.
LUBELSKIE
kraśnicki
Annopol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
1581.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1582.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Więcbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-01
2024-12-31
Link
1583.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1584.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
1585.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
1586.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
1587.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Skoki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-01
2032-12-31
Link
1588.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Wolbrom
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-10-25
2032-12-31
Link
1589.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1590.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
1591.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
1592.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-24
2032-12-31
Link
1593.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
1594.
OPOLSKIE
brzeski
Lewin Brzeski
miejsko-wiejska
Projekt programu
2008-01-01
2032-12-31
Link
1595.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Solec Kujawski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-26
2032-12-31
Link
1596.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1597.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
1598.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1599.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Muszyna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1600.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
1601.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
1602.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
1603.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1604.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
1605.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1606.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
1607.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
1608.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1609.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
1610.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
1611.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
1612.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
1613.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1615.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
1616.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1617.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
1618.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Krzeszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-28
2032-12-31
Link
1619.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
1620.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
1621.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1622.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1623.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1624.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
1625.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1626.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
1627.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1628.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1629.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1630.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
1631.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
1632.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1633.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1634.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
1635.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1636.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1637.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
1638.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
1639.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1640.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
1641.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1642.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1643.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
1644.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
1645.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1646.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Zakroczym
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1647.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1648.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1649.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1650.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
1651.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1652.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1653.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1654.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1655.
POMORSKIE
kwidzyński
Prabuty
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-04-27
2032-12-31
Link
1656.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
1657.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1658.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Dobrzyń nad Wisłą
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
1659.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
1660.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
1661.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1662.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1663.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1664.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1665.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
1666.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
1667.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
1668.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
1669.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
1670.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1671.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
1672.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1673.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
1674.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1675.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
1676.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1677.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
1678.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1679.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
1680.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1681.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
1682.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
1683.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1684.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1685.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
1686.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1687.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1688.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
1689.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1690.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
1691.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1692.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
1693.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
1694.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
1695.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
1696.
PODLASKIE
łomżyński
Jedwabne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-15
2032-12-31
Link
1697.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
1698.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
1699.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
1700.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1701.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
1702.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1703.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
1704.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Murowana Goślina
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-24
2032-12-31
Link
1705.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
1706.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
1707.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
1708.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
1709.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1710.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
1711.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
1712.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
1713.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Sędziszów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-15
2032-12-31
Link
1714.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
1715.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
1716.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1717.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
1718.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
1719.
LUBUSKIE
nowosolski
Bytom Odrzański
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1720.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1721.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
1722.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
1723.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
1724.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
1725.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1726.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Zbąszyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-06-12
2013-12-31
Link
1727.
PODLASKIE
sokólski
Sokółka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-03-16
Link
1728.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
1729.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
1731.
MAZOWIECKIE
legionowski
Serock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-07-15
2032-07-15
Link
1732.
MAZOWIECKIE
płocki
Gąbin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-02-11
2032-12-31
Link
1733.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
1734.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
1735.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-03-27
2032-12-31
Link
1736.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
1737.
MAZOWIECKIE
przysuski
Przysucha
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-08
2016-12-31
Link
1738.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1739.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
1740.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Łasin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1741.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
1742.
OPOLSKIE
kluczborski
Kluczbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-30
2032-12-31
Link
1743.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
1744.
MAZOWIECKIE
miński
Halinów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-20
2032-12-31
Link
1745.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
1746.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
1747.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1748.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
1749.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
1750.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
1751.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
1752.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
1753.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1754.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
1755.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
1756.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
1757.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
1758.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
1759.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1760.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
1761.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
1762.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
1763.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1764.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
1765.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
1766.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1767.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1768.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1769.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Sobótka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-01
2032-09-01
Link
1770.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1771.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1772.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Żarów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-08-31
2032-12-31
Link
1773.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
1774.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
1775.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1776.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
1777.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1778.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
1779.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
1780.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
1781.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1782.
PODLASKIE
moniecki
Knyszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-14
2023-09-14
Link
1783.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
1784.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
1785.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
1786.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
1787.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
1788.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
1789.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
1790.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
1791.
PODLASKIE
sokólski
Suchowola
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1792.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
1793.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1794.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1795.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
1796.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1797.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Proszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-12-31
Link
1798.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
1799.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
1800.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1801.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
1802.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Ropczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-27
2032-12-31
Link
1803.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1804.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
1805.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
1806.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1807.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Sośnicowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-04-30
2032-12-30
Link
1808.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
1809.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
1810.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
1811.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
1812.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
1813.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1814.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
1815.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
1816.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
1817.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
1818.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
1819.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
1820.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
1821.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
1822.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
1823.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
1824.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
1825.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
1826.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Sulejów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-10-30
2032-12-31
Link
1827.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
1828.
MAZOWIECKIE
radomski
Skaryszew
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-01-01
2032-12-31
Link
1829.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
1830.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
1831.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
1832.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1833.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
1834.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
1835.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
1836.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1837.
PODLASKIE
białostocki
Suraż
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-01-01
2032-12-31
Link
1838.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Żnin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1839.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
1840.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
1841.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
1842.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
1843.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
1844.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
1845.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
1846.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
1847.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
1848.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Mogilno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1849.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1850.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
1851.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
1852.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Milicz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1853.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
1854.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
1855.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
1856.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
1857.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
1858.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
1859.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
1860.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
1861.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
1862.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link