Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortowanie od największego Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1501. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1502. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1503. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
1504. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
1505. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1506. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
1507. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1508. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
1509. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
1510. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
1511. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1512. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
1513. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1514. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2014-10-14 2032-12-31 Link
1515. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
1516. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1517. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
1518. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
1519. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1520. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
1521. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
1522. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
1523. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1524. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program uchwalony 2017-11-20 2032-12-31 Link
1525. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1526. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1527. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
1528. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
1529. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
1530. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
1531. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
1532. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
1533. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
1534. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
1535. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
1536. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-01-01 Link
1537. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
1538. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
1539. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1540. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
1541. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
1542. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
1543. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1544. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław miejska Program realizowany 2014-01-13 2032-12-31 Link
1545. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
1546. DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica miejska Program uchwalony 2010-09-27 2032-12-31 Link
1547. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
1548. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1549. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
1550. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
1551. PODLASKIE kolneński Kolno miejska Program uchwalony 2015-02-20 2032-12-31 Link
1552. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
1553. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
1554. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Projekt programu 2012-10-01
1555. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1556. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
1557. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1558. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
1559. WIELKOPOLSKIE kolski Koło miejska Program uchwalony 2014-09-24 2032-12-31 Link
1560. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
1561. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
1562. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
1563. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1564. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
1565. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
1566. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1567. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
1568. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
1569. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
1570. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
1571. ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1572. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
1573. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
1574. ŚLĄSKIE Jaworzno Jaworzno miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
1575. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
1576. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
1577. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
1578. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
1579. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
1580. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
1581. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1582. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2011-05-27 2032-12-31 Link
1583. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
1584. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
1585. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
1586. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
1587. MAZOWIECKIE grodziski Milanówek miejska Program uchwalony 2014-03-27 2032-12-31 Link
1588. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
1589. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
1590. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
1591. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
1592. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony
1593. WIELKOPOLSKIE poznański Luboń miejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
1594. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
1595. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn miejska Program uchwalony 2013-01-17 2032-12-31 Link
1596. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
1597. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
1598. ŚLĄSKIE raciborski Racibórz miejska Program realizowany 2014-06-25 2032-12-31 Link
1599. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
1600. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1601. LUBELSKIE puławski Puławy miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1602. MAZOWIECKIE otwocki Józefów miejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
1603. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
1604. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
1605. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1606. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2013-07-22 2032-12-31 Link
1607. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
1608. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
1609. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1610. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
1611. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
1612. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
1613. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1614. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
1615. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
1616. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
1617. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
1618. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
1619. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów miejska Program realizowany 2013-10-21 2032-12-31 Link
1620. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
1621. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1622. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
1623. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
1624. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
1625. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski miejska Program uchwalony 2011-06-02 2032-12-31 Link
1626. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
1627. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
1628. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
1629. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
1630. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
1631. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1632. MAŁOPOLSKIE Kraków powiat Projekt programu Link
1633. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1634. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
1635. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
1636. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
1637. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński miejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1638. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
1639. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
1640. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
1641. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1642. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
1643. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
1644. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
1645. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
1646. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1647. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
1648. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Projekt programu 2011-10-27 2032-12-31 Link
1649. ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów miejska Program uchwalony 2015-08-25 2032-12-31 Link
1650. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
1651. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
1652. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
1653. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1654. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
1655. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
1656. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
1657. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1658. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
1659. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
1660. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
1661. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1662. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
1663. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
1664. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
1665. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1666. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1667. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2021-06-24 2021-07-31 Link
1668. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
1669. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
1670. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
1671. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
1672. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
1673. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
1674. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
1675. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda miejska Program uchwalony 2015-02-04 2032-12-31 Link
1676. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1677. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
1678. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
1679. WIELKOPOLSKIE kościański Kościan miejska Program realizowany 2011-03-17 2032-12-31 Link
1680. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1681. MAŁOPOLSKIE olkuski Bukowno miejska Program uchwalony 2005-08-31 2032-12-31 Link
1682. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
1683. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
1684. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
1685. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
1686. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
1687. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
1688. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
1689. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
1690. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
1691. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
1692. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
1693. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
1694. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1695. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
1696. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1697. DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań miejska Program uchwalony 2011-05-31 2037-12-31 Link
1698. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2014-12-30 2017-12-31 Link
1699. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
1700. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2011-10-03 Link
1701. LUBELSKIE Lublin Lublin miejska Program realizowany 2008-06-19 2032-12-31 Link
1702. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1703. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1704. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1705. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1706. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
1707. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
1708. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1709. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
1710. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
1711. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1712. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1713. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra miejska Program uchwalony 2014-01-29 2032-12-31 Link
1714. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
1715. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
1716. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
1717. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
1718. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1719. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
1720. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony 2016-01-28 2032-12-31 Link
1721. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1722. DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra miejska Program realizowany 2014-06-10 2032-12-31 Link
1723. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1724. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
1725. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle miejska Program uchwalony 2012-03-29 2015-12-31 Link
1726. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
1727. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
1728. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
1729. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw miejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1730. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
1731. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
1732. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1733. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1734. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
1735. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie miejska Program realizowany 2012-03-13 2032-12-31 Link
1736. MAZOWIECKIE miński Sulejówek miejska Program realizowany 2012-04-26 Link
1737. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
1738. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
1739. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
1740. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
1741. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1742. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
1743. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1744. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1745. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
1746. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
1747. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
1748. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1749. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1750. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1751. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1752. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1753. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1754. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
1755. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
1756. POMORSKIE lęborski Łeba miejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
1757. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
1758. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
1759. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
1760. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
1761. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
1762. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1763. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
1764. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
1765. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
1766. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2017-06-20 2032-12-31 Link
1767. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
1768. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
1769. LUBELSKIE LUBELSKIE LUBELSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-02 2032-12-02 Link
1770. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
1771. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
1772. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.