DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Radowo Małe
wiejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
2.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
3.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
4.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
5.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
6.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
7.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
8.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
9.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
10.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Kozielice
wiejska
Program realizowany
2010-05-06
2023-05-06
Link
11.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
12.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
13.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
14.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
15.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Osina
wiejska
Program realizowany
2012-12-05
2031-12-31
Link
16.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Karnice
wiejska
Program realizowany
2013-09-27
2032-12-31
Link
17.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
18.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2031-12-31
Link
19.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
20.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
21.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
22.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Świdwin
wiejska
Program realizowany
2008-09-18
2032-12-31
Link
23.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Dygowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-27
2032-12-31
Link
24.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
25.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
26.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
27.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
28.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Kołbaskowo
wiejska
Program realizowany
2007-04-26
2032-12-31
Link
29.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
30.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
31.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
32.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
33.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
34.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Węgorzyno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-30
2032-12-31
35.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
miejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
36.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Widuchowa
wiejska
Program uchwalony
2008-06-19
2032-06-19
Link
37.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
38.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Mielno
wiejska
Program realizowany
2006-12-04
2025-05-01
Link
39.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Przelewice
wiejska
Program realizowany
2007-04-24
2032-12-31
Link
40.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
41.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
42.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
43.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Marianowo
wiejska
Program realizowany
2010-06-10
2032-12-31
Link
44.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
45.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
46.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Nowogródek Pomorski
wiejska
Program uchwalony
2016-01-22
2032-12-31
Link
47.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
48.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
49.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
50.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
51.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
52.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
53.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
54.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
55.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
56.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
57.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
58.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
wiejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
59.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
60.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
61.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
62.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
wiejska
Program realizowany
Link
63.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Wolin
miejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
64.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
65.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
wiejska
Projekt programu
2013-11-04
2032-12-31
Link
66.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
67.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
68.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Grzmiąca
wiejska
Program realizowany
2014-03-26
2032-01-31
Link
69.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
70.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Kobylanka
wiejska
Program realizowany
2012-09-27
2032-12-31
Link
71.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Stargard Szczeciński
wiejska
Program realizowany
2010-09-17
2032-12-31
72.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Goleniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
73.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
74.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
75.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
76.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Szczecinek
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2032-12-31
Link
77.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
78.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
79.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
80.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
81.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
82.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Murowana Goślina
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-24
2032-12-31
Link
83.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
84.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
85.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
86.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Mieścisko
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
87.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
88.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
89.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Wągrowiec
wiejska
Program realizowany
2010-05-18
2032-12-31
Link
90.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
91.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
92.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Obrzycko
wiejska
Program realizowany
2018-12-27
2031-12-31
Link
93.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
94.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
95.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
96.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
97.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
98.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
99.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
100.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
101.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
102.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
103.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
104.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
105.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
106.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
107.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
108.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kościelec
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
109.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
110.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
111.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
112.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
113.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
114.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
115.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Duszniki
wiejska
Program realizowany
2008-05-27
2032-12-31
Link
116.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Miasteczko Krajeńskie
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
117.
WIELKOPOLSKIE
Konin
Konin
miejska
Program realizowany
2013-12-18
2032-12-31
Link
118.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
119.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
120.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Luboń
miejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
121.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Dopiewo
wiejska
Program uchwalony
2010-01-25
2032-12-31
Link
122.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Kołaczkowo
wiejska
Program realizowany
2016-10-11
2032-12-31
Link
123.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
124.
WIELKOPOLSKIE
poznański
poznański
powiat
Program realizowany
2014-08-27
2032-12-31
Link
125.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Lądek
wiejska
Program uchwalony
2016-02-25
2032-12-31
Link
126.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
127.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
128.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
129.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
130.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
131.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
132.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
133.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
134.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
135.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Zaniemyśl
wiejska
Program realizowany
2007-11-26
2032-12-31
Link
136.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
137.
WIELKOPOLSKIE
Leszno
Leszno
miejska
Program realizowany
2015-01-22
2032-12-31
Link
138.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
139.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
140.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
141.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
142.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
143.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
144.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
145.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
146.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
147.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
148.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Skoki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-01
2032-12-31
Link
149.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Zbąszyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-06-12
2013-12-31
Link
150.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
151.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
152.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
153.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Kuślin
wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2031-12-31
Link
154.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
155.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
156.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
157.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
158.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-24
2032-12-31
Link
159.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
160.
WIELKOPOLSKIE
kościański
Kościan
miejska
Program realizowany
2011-03-17
2032-12-31
Link
161.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Szydłowo
wiejska
Program realizowany
2009-08-28
2032-12-31
Link
162.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
163.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
164.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
165.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
166.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
167.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
168.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Kwilcz
wiejska
Program realizowany
2012-08-28
2032-12-31
Link
169.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
170.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
171.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Krzykosy
wiejska
Program uchwalony
2007-09-27
2032-12-31
Link
172.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
173.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
174.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Kawęczyn
wiejska
Program realizowany
2014-02-07
2032-12-31
Link
175.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
176.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
177.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Pleszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-11-29
2030-12-31
Link
178.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
179.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Lubasz
wiejska
Program realizowany
2016-09-01
2032-12-31
Link
180.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
181.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
182.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
183.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Krzymów
wiejska
Program uchwalony
2020-12-16
2032-12-31
Link
184.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Tarnówka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
185.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
186.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
187.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
188.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
189.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
190.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
191.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kazimierz Biskupi
wiejska
Program realizowany
2009-01-30
2032-12-31
Link
192.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
193.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
194.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
195.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
196.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
197.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
198.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
199.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
200.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
201.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
202.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
203.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
204.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
205.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
206.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
207.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
208.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
209.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
210.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Chodów
wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
211.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
212.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
213.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
214.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
215.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
216.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Wysoka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-25
2032-12-31
Link
217.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
218.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
219.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Miłki
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
220.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
221.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
222.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
223.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
224.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
225.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
226.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Kurzętnik
wiejska
Program realizowany
2010-02-23
2032-12-31
Link
227.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
228.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
229.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
230.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
231.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Purda
wiejska
Program uchwalony
2013-02-22
2032-12-31
Link
232.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
233.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
234.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
235.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
236.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
237.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
238.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
239.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
240.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Piecki
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
Link
241.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
242.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
243.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
244.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
245.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
246.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Kruklanki
wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
247.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
248.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
249.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
250.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lubomino
wiejska
Program realizowany
2017-03-28
2031-12-31
Link
251.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
252.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
253.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
254.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
255.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Nowe Miasto Lubawskie
miejska
Program realizowany
2012-03-13
2032-12-31
Link
256.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
257.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
258.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
259.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Stawiguda
wiejska
Program realizowany
2009-09-09
2032-09-09
Link
260.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
261.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
262.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
263.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
264.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
265.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
266.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Dąbrówno
wiejska
Program realizowany
2013-02-14
2031-12-31
Link
267.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
269.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
270.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
271.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
272.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
273.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
274.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
275.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
276.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
277.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
278.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
279.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
280.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
281.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
282.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Prostki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
283.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
284.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
285.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
286.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Kowale Oleckie
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
287.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Wieliczki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
288.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
289.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dobre Miasto
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-21
2032-02-20
Link
290.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Dubeninki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
291.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
292.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
293.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
294.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
295.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Lelkowo
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
Link
296.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Wydminy
wiejska
Program realizowany
2012-04-19
2032-12-31
Link
297.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
298.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Grodziczno
wiejska
Program uchwalony
2010-02-25
2032-12-31
299.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
300.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
301.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Sorkwity
wiejska
Program realizowany
2012-02-24
2032-12-31
Link
302.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
303.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Grunwald
wiejska
Program realizowany
2012-09-28
2032-12-31
Link
304.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
305.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
miejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
306.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
wiejska
Program uchwalony
2011-06-09
2032-06-09
Link
307.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
308.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Kalinowo
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
309.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2031-12-31
Link
310.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
311.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
312.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
313.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
314.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Lubawa
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
315.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Górowo Iławeckie
wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
316.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Tolkmicko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2031-12-31
Link
317.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Olecko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
318.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
319.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Stare Juchy
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
320.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
321.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2032-12-31
Link
322.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
323.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
324.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
325.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Pawłów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
326.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
327.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
328.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Obrazów
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
329.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
330.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Imielno
wiejska
Program realizowany
2015-10-21
2032-12-31
Link
331.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Pierzchnica
wiejska
Program realizowany
2007-10-15
2032-12-31
Link
332.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
333.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
334.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Nagłowice
wiejska
Program realizowany
2009-06-30
2032-12-31
Link
335.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Bliżyn
wiejska
Program realizowany
2010-01-01
Link
336.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
337.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
338.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
339.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
340.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce
Kielce
miejska
Program realizowany
2019-03-14
2022-12-31
Link
341.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Słupia Konecka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
342.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
343.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
344.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
345.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
346.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
347.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Mniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
348.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
349.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
350.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Wojciechowice
wiejska
Program realizowany
2009-03-20
2032-12-31
Link
351.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Piekoszów
wiejska
Program uchwalony
2007-03-15
2032-12-31
352.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Wilczyce
wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
353.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
354.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Rytwiany
wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
355.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Mirzec
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
356.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
357.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Strawczyn
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
Link
358.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Pacanów
wiejska
Program realizowany
2013-10-23
2032-12-31
Link
359.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
360.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
361.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
362.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Krasocin
wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
363.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
364.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
365.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
366.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Radoszyce
wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
367.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
368.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Sobków
wiejska
Program realizowany
2012-05-14
2032-12-31
Link
369.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Oleśnica
wiejska
Program realizowany
2015-04-29
2020-12-31
Link
370.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
371.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Lipnik
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-12-31
Link
372.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
373.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
374.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Wiślica
wiejska
Program uchwalony
2010-09-15
2032-12-31
Link
375.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Brody
wiejska
Program realizowany
2007-06-21
2032-12-31
Link
376.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
377.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
378.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Suchedniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
379.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Nowy Korczyn
wiejska
Program uchwalony
2012-08-31
2032-12-31
Link
380.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
381.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
382.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
383.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
384.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Nowa Słupia
wiejska
Program realizowany
2016-11-29
2032-12-31
Link
385.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Sitkówka-Nowiny
wiejska
Program uchwalony
2017-05-10
2032-12-31
Link
386.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
387.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
388.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Ruda Maleniecka
wiejska
Program uchwalony
2013-04-24
2032-12-31
Link
389.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Wąchock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-31
2032-12-31
Link
390.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
391.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
392.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
393.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Solec-Zdrój
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
394.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Stopnica
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
395.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
396.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
województwo
Program realizowany
2016-07-27
2020-07-27
Link
397.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Oksa
wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
398.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Gowarczów
wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
399.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Złota
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
400.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
401.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Secemin
wiejska
Program realizowany
2013-02-22
2032-12-31
Link
402.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
403.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
404.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
405.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
406.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
407.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
408.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
409.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
410.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
411.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
412.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
413.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
414.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Radziechowy-Wieprz
wiejska
Program realizowany
2010-05-15
2032-12-31
Link
415.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
416.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
417.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
418.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Wyry
wiejska
Program uchwalony
2016-11-24
2032-12-31
Link
419.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
420.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
421.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Krupski Młyn
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2030-12-31
Link
422.
ŚLĄSKIE
będziński
Siewierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-04-01
2014-04-01
Link
423.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
424.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
425.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Łodygowice
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2031-12-31
Link
426.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
427.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Starcza
wiejska
Program realizowany
2018-12-12
2032-12-31
Link
428.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Mykanów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-25
2032-12-31
Link
429.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Miedźna
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
430.
ŚLĄSKIE
bielski
Szczyrk
miejska
Program uchwalony
2011-04-26
2032-12-31
Link
431.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-05
2032-12-31
Link
432.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
433.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Rudziniec
wiejska
Program realizowany
2014-09-30
2032-12-31
Link
434.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
435.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
436.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Gorzyce
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
437.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
438.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
439.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Niegowa
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2022-12-31
Link
440.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
441.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
442.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Przystajń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
443.
ŚLĄSKIE
raciborski
Rudnik
wiejska
Program realizowany
2020-06-18
2032-12-31
Link
444.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Kalety
miejska
Program realizowany
2010-10-05
2032-12-31
Link
445.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
446.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
447.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
448.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Jeleśnia
wiejska
Program realizowany
2013-08-05
2032-12-31
Link
449.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Lelów
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
Link
450.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Milówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-30
2032-12-31
Link
451.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
452.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Sośnicowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-04-30
2032-12-30
Link
453.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
454.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
455.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
456.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
457.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
458.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
459.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
460.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
461.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
462.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Gilowice
wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-30
Link
463.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
464.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Koszęcin
wiejska
Projekt programu
2015-10-12
2032-10-11
Link
465.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
466.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
467.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
468.
ŚLĄSKIE
raciborski
Nędza
wiejska
Program uchwalony
2019-01-28
2032-12-31
Link
469.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
470.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
471.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
472.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Świerklany
wiejska
Program realizowany
2017-08-24
2032-12-31
Link
473.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
474.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
475.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
476.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
477.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
478.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
479.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
480.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
481.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
482.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
483.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
484.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
485.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
486.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
487.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Lubliniec
miejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
488.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
489.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Mikołów
miejska
Program uchwalony
2015-08-25
2032-12-31
Link
490.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
491.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
492.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
493.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Lyski
wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
494.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link
495.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
496.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Jejkowice
wiejska
Program realizowany
2015-04-27
2032-12-31
Link
497.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link
498.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
499.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
500.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link