DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
2.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
3.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
4.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
5.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
6.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
7.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
8.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
9.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
10.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
11.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
12.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
13.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
14.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Winnica
wiejska
Program uchwalony
2012-03-28
Link
15.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
16.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
17.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
18.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
19.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
20.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
21.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
22.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
23.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
24.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
25.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
26.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
27.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
28.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
29.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
30.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
31.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
32.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
33.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
34.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
35.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
36.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
37.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
38.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
39.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
40.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
41.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
42.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
43.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
44.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
45.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
46.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
47.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
48.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
49.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
50.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
51.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Policzna
wiejska
Program realizowany
2010-10-26
Link
52.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
53.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
54.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
55.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
56.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
57.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
58.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
59.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
60.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
61.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
62.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
63.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
64.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
65.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
66.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
67.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
68.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
69.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
70.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
71.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
72.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
73.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
74.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
75.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
76.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
77.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
78.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
79.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
80.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
81.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
82.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
83.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
84.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
85.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
86.
MAZOWIECKIE
mławski
Wieczfnia Kościelna
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
Link
87.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
88.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
89.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
90.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
91.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
92.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
93.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
94.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
95.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
96.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
97.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
98.
ŁÓDZKIE
łowicki
Zduny
wiejska
Program realizowany
2010-12-01
Link
99.
MAZOWIECKIE
miński
Sulejówek
miejska
Program realizowany
2012-04-26
Link
100.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
101.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
102.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
103.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
104.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
105.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
106.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
107.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
108.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
109.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
110.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
111.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
112.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
113.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
114.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
115.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
116.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
117.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
118.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
119.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
120.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
121.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
122.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
123.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
124.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
125.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
126.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
127.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
128.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
Link
129.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
130.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
131.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
wiejska
Program realizowany
2010-06-24
Link
132.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
133.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
134.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
135.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
136.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
137.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
138.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
139.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
140.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
141.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
142.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
143.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
144.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
145.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
146.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
147.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
148.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
149.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
150.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
151.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
152.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
153.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
155.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
156.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
157.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
158.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
159.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
160.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
161.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
162.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
163.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
164.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
165.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
166.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
167.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
168.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
169.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
170.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
171.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
172.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
173.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
174.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
175.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
176.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
177.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
178.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
179.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
181.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
182.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
183.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
184.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
185.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
186.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
187.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
188.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
189.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
191.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
192.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
193.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
194.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
195.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
196.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
197.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
198.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
200.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29