DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
2.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
3.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
4.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
5.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
6.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
7.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
8.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
9.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
10.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
11.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
12.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
13.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
14.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Winnica
wiejska
Program uchwalony
2012-03-28
Link
15.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
16.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
17.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
18.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
19.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
20.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
21.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
22.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
23.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
24.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
25.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
26.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
27.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
28.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
29.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
30.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
31.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
32.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
33.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
34.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
35.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
36.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
37.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
38.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
39.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
40.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
41.
MAZOWIECKIE
mławski
Wieczfnia Kościelna
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
Link
42.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
43.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
44.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
45.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
46.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
47.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
48.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
49.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
50.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
51.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Policzna
wiejska
Program realizowany
2010-10-26
Link
52.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
53.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
54.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
55.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
56.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
57.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
58.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
59.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
60.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
61.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
62.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
63.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
Link
64.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
65.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
66.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
67.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
68.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
69.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
70.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
71.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
72.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
73.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
74.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
75.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
76.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
77.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
78.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
79.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
80.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
81.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
82.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
83.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
84.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
85.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
86.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
87.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
88.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
89.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
90.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
91.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
92.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
93.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
94.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
95.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
96.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
97.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
98.
ŁÓDZKIE
łowicki
Zduny
wiejska
Program realizowany
2010-12-01
Link
99.
MAZOWIECKIE
miński
Sulejówek
miejska
Program realizowany
2012-04-26
Link
100.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
101.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
102.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
103.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
104.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
105.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
106.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
107.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
108.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
109.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
110.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
111.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
112.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
113.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
114.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
115.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
116.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
117.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
118.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
119.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
120.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
121.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
122.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
123.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
124.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
125.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
126.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
127.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
128.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
129.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
130.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
131.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
wiejska
Program realizowany
2010-06-24
Link
132.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
133.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
134.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
135.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
136.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
137.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
138.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
139.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
140.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
141.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
142.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
143.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
144.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
145.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
146.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
147.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
148.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
149.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
150.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
151.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
152.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
153.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
154.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
155.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
156.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
157.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
158.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
159.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
160.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
161.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
162.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
163.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
164.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
165.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
166.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
167.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
168.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
169.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
170.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
171.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
172.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
173.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
174.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
175.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
176.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
177.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
178.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
179.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
181.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
182.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
183.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
184.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
185.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
186.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
187.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
188.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
189.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
190.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
191.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
192.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
193.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
194.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
195.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
196.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
197.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
198.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
200.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29