DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1001.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1002.
MAZOWIECKIE
mławski
Strzegowo
wiejska
Program uchwalony
2021-02-26
2032-12-31
Link
1003.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
1004.
POMORSKIE
wejherowski
Linia
wiejska
Program uchwalony
2021-09-16
2032-12-31
Link
1005.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
1006.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
1007.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zabierzów
wiejska
Program realizowany
2019-10-30
2032-12-31
Link
1008.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-21
2032-12-31
Link
1009.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Słopnice
wiejska
Program realizowany
2016-03-31
2032-12-31
Link
1010.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Liszki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
1011.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
1012.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Wiśniowa
wiejska
Program realizowany
2014-03-12
2032-12-31
Link
1013.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
1014.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Dobra
wiejska
Program realizowany
2017-11-21
2032-12-31
Link
1015.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łabowa
wiejska
Program uchwalony
2022-12-29
2032-12-31
Link
1016.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
1017.
MAZOWIECKIE
Siedlce
Siedlce
miejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
1018.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Marciszów
wiejska
Program realizowany
2008-10-27
2032-12-31
Link
1019.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
1020.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
1021.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Brochów
wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
1022.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
1023.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
1024.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Herby
wiejska
Program realizowany
2013-03-13
2032-12-31
Link
1025.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
1026.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
1027.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Sękowa
wiejska
Program realizowany
2013-11-18
2032-12-31
Link
1028.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
wiejska
Program realizowany
2017-02-28
2032-12-31
Link
1029.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Daszyna
wiejska
Program realizowany
2016-07-13
2032-12-31
Link
1030.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
1031.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
1032.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
1033.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
1034.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Przelewice
wiejska
Program realizowany
2007-04-24
2032-12-31
Link
1035.
ŁÓDZKIE
łowicki
Bielawy
wiejska
Program uchwalony
2011-06-14
2032-12-31
Link
1036.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
1037.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
1038.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Borowie
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
1039.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
1040.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Jodłownik
wiejska
Program realizowany
2013-03-18
2032-12-31
Link
1041.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1042.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1043.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Rzekuń
wiejska
Program uchwalony
2009-09-10
2032-12-31
Link
1044.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
1045.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
1046.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
1047.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
1048.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
1049.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1050.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1051.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
1052.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Sochaczew
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
1053.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Szczecinek
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2032-12-31
Link
1054.
PODKARPACKIE
leski
Solina
wiejska
Program uchwalony
2016-02-24
2032-12-31
Link
1055.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
1056.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1057.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1058.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1059.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
1060.
LUBELSKIE
łukowski
Wola Mysłowska
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1061.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
1062.
LUBELSKIE
włodawski
Urszulin
wiejska
Program uchwalony
2013-09-13
2032-12-31
Link
1063.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
1064.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
1065.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
1066.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Magnuszew
wiejska
Program uchwalony
2022-11-30
2032-12-31
Link
1067.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
1068.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
1069.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
1070.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
1071.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Kondratowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-16
2032-12-31
Link
1072.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
1073.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
1074.
ŁÓDZKIE
łowicki
Nieborów
wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1075.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1076.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
1077.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
1078.
OPOLSKIE
opolski
Murów
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1079.
PODLASKIE
suwalski
Przerośl
wiejska
Program uchwalony
2014-11-13
2032-12-31
Link
1080.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
1081.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
1082.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
1083.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
1084.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
1085.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
1086.
LUBELSKIE
Lublin
Lublin
miejska
Program realizowany
2008-06-19
2032-12-31
Link
1087.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
1088.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
1089.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Burzenin
wiejska
Program realizowany
2015-02-02
2032-12-31
Link
1090.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
1091.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
1092.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Sieciechów
wiejska
Program realizowany
2015-07-31
2032-12-31
Link
1093.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
miejska
Program uchwalony
2015-02-04
2032-12-31
Link
1094.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Igołomia-Wawrzeńczyce
wiejska
Program realizowany
2019-07-16
2032-12-31
Link
1095.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1096.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Udanin
wiejska
Program realizowany
2015-09-24
2032-12-31
Link
1097.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1098.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
miejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
Link
1099.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1100.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
1101.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Zaniemyśl
wiejska
Program realizowany
2007-11-26
2032-12-31
Link
1102.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
1103.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Reńska Wieś
wiejska
Program realizowany
2012-10-30
2032-12-31
Link
1104.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Górzno
wiejska
Program realizowany
2008-06-27
2032-12-31
Link
1105.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Goszczanów
wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1106.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
wiejska
Program realizowany
2012-10-11
2032-12-31
Link
1107.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Mogilno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1108.
PODKARPACKIE
mielecki
Czermin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1109.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
1110.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Chodów
wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1111.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1112.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Pielgrzymka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1113.
POMORSKIE
kościerski
Dziemiany
wiejska
Program realizowany
2008-12-23
2032-12-31
Link
1114.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Krasocin
wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
1115.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1116.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1117.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Dobroń
wiejska
Program realizowany
2014-04-04
2032-12-31
Link
1118.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Lyski
wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1119.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Koszarawa
wiejska
Program realizowany
2015-11-24
2032-12-31
Link
1120.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1121.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
1122.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
wiejska
Program realizowany
2014-10-09
2032-12-31
Link
1123.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Marki
miejska
Program realizowany
2016-02-24
2032-12-31
Link
1124.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1125.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1126.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Borów
wiejska
Program realizowany
2013-04-30
2032-12-31
Link
1127.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1128.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
1129.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Świnice Warckie
wiejska
Projekt programu
2015-10-30
2032-12-31
Link
1130.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1131.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1132.
POMORSKIE
kartuski
Przodkowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-26
2032-12-31
Link
1133.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1134.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
1135.
LUBELSKIE
zamojski
Sułów
wiejska
Program realizowany
2011-03-11
2032-12-31
Link
1136.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Mniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
1137.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
miejska
Program uchwalony
2016-10-27
2032-12-31
Link
1138.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Lądek
wiejska
Program uchwalony
2016-02-25
2032-12-31
Link
1139.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
1140.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1141.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1142.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1143.
LUBELSKIE
lubelski
Wólka
wiejska
Program realizowany
2011-03-28
2032-12-31
Link
1144.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1145.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
1146.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1147.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
1148.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Legnickie Pole
wiejska
Projekt programu
2016-02-09
2032-12-31
Link
1149.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1150.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1151.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Żarnów
wiejska
Program uchwalony
2011-04-27
2032-12-31
Link
1152.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Sobolew
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2032-12-31
Link
1153.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koszyce
wiejska
Program realizowany
2006-07-28
2032-12-31
Link
1154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
1155.
PODLASKIE
suwalski
Wiżajny
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1156.
LUBUSKIE
żarski
Żary
miejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1157.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Korytnica
wiejska
Program uchwalony
2009-04-24
2032-12-31
Link
1158.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Zielonka
miejska
Program realizowany
2006-11-01
2032-12-31
Link
1159.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
1160.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
1161.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
1162.
PODLASKIE
łomżyński
Jedwabne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-15
2032-12-31
Link
1163.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Przystajń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1164.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kościelec
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
1165.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Długołęka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1166.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
1167.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Murowana Goślina
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-24
2032-12-31
Link
1168.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Miłkowice
wiejska
Projekt programu
2016-02-18
2032-12-31
Link
1169.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Lubicz
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1170.
PODLASKIE
augustowski
Augustów
wiejska
Program realizowany
2015-12-21
2032-12-31
Link
1171.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
1172.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Nowogródek Pomorski
wiejska
Program uchwalony
2016-01-22
2032-12-31
Link
1173.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Sędziszów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-15
2032-12-31
Link
1174.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1175.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1176.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
1177.
PODLASKIE
augustowski
Płaska
wiejska
Program realizowany
2008-06-27
2032-12-31
Link
1178.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1179.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
1180.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Wisznia Mała
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
1181.
PODLASKIE
suwalski
Szypliszki
wiejska
Program realizowany
2012-06-26
2032-12-31
Link
1182.
PODLASKIE
białostocki
Turośń Kościelna
wiejska
Program uchwalony
2007-02-01
2032-12-31
Link
1183.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Jabłonna Lacka
wiejska
Program uchwalony
2008-12-05
2032-12-31
Link
1184.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
1185.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
1186.
OPOLSKIE
Opole
Opole
miejska
Program realizowany
2010-10-28
2032-12-31
Link
1187.
LUBUSKIE
zielonogórski
Trzebiechów
wiejska
Program uchwalony
2016-04-13
2032-12-31
1188.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Luboń
miejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
1189.
LUBELSKIE
lubelski
Wojciechów
wiejska
Program realizowany
2015-08-18
2032-12-31
Link
1190.
OPOLSKIE
namysłowski
Świerczów
wiejska
Program realizowany
2012-11-06
2032-12-31
Link
1191.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1192.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
1193.
PODLASKIE
hajnowski
Czyże
wiejska
Program realizowany
2007-09-28
2032-12-31
Link
1194.
OPOLSKIE
kluczborski
Kluczbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-30
2032-12-31
Link
1195.
MAZOWIECKIE
miński
Halinów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-20
2032-12-31
Link
1196.
MAZOWIECKIE
radomski
Jastrzębia
wiejska
Program uchwalony
2016-07-14
2032-12-31
Link
1197.
ŁÓDZKIE
wieluński
Pątnów
wiejska
Program uchwalony
2016-02-10
2032-12-31
Link
1198.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
1199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Łubianka
wiejska
Projekt programu
2016-08-31
2032-12-31
Link
1200.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
1201.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
1202.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Zakrzewo
wiejska
Program realizowany
2016-09-30
2032-12-31
Link
1203.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
1204.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Kołaczkowo
wiejska
Program realizowany
2016-10-11
2032-12-31
Link
1205.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Jeżów Sudecki
wiejska
Program realizowany
2008-11-05
2032-12-31
Link
1206.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1207.
POMORSKIE
bytowski
Studzienice
wiejska
Program uchwalony
2016-10-20
2032-12-31
Link
1208.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1209.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1210.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1211.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Miastków Kościelny
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
1212.
MAZOWIECKIE
radomski
Kowala
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
1213.
POMORSKIE
bytowski
Borzytuchom
wiejska
Program realizowany
2017-05-18
2032-12-31
Link
1214.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Czarnocin
wiejska
Program uchwalony
2016-10-26
2032-12-31
Link
1215.
ŚLĄSKIE
Jaworzno
Jaworzno
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1216.
LUBUSKIE
zielonogórski
Bojadła
wiejska
Program realizowany
2015-11-16
2032-12-31
Link
1217.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1218.
MAŁOPOLSKIE
suski
Budzów
wiejska
Program realizowany
2011-12-14
2032-12-31
Link
1219.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
1220.
OPOLSKIE
krapkowicki
Walce
wiejska
Program realizowany
2013-03-27
2032-12-31
Link
1221.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Marianowo
wiejska
Program realizowany
2010-06-10
2032-12-31
Link
1222.
MAŁOPOLSKIE
suski
Zembrzyce
wiejska
Program realizowany
2015-03-04
2032-12-31
Link
1223.
POMORSKIE
bytowski
Trzebielino
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
1224.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1225.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
1226.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Lisia Góra
wiejska
Program realizowany
2019-05-31
2032-12-31
Link
1227.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1228.
MAZOWIECKIE
grodziski
Żabia Wola
wiejska
Program realizowany
2017-01-31
2032-12-31
Link
1229.
ŁÓDZKIE
łaski
Sędziejowice
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1230.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Wojcieszów
miejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1231.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Ropczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-27
2032-12-31
Link
1232.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Strawczyn
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
Link
1233.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Wielka Wieś
wiejska
Projekt programu
2014-05-06
2032-12-31
Link
1234.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
1235.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Sulików
wiejska
Program realizowany
2009-11-26
2032-12-31
Link
1236.
POMORSKIE
tczewski
Morzeszczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1237.
POMORSKIE
lęborski
Nowa Wieś Lęborska
wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
1238.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Warta Bolesławiecka
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1239.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Pierzchnica
wiejska
Program realizowany
2007-10-15
2032-12-31
Link
1240.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
Bydgoszcz
miejska
Program realizowany
2008-02-13
2032-12-31
Link
1241.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Cekcyn
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1242.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
1243.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
1244.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Leszno
wiejska
Program realizowany
2008-06-26
2032-12-31
Link
1245.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
1246.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Kłaj
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1247.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Imielno
wiejska
Program realizowany
2015-10-21
2032-12-31
Link
1248.
POMORSKIE
nowodworski
Krynica Morska
miejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
1249.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Frysztak
wiejska
Program realizowany
2014-05-30
2032-12-31
Link
1250.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
1251.
LUBELSKIE
zamojski
Stary Zamość
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
1252.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1253.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
1254.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
1255.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Skrzyszów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1256.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Solec-Zdrój
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
1257.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
miejska
Program realizowany
2008-08-18
2032-12-31
Link
1258.
LUBELSKIE
krasnostawski
Kraśniczyn
wiejska
Program realizowany
2017-01-17
2032-12-31
1259.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
1260.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
1261.
LUBELSKIE
parczewski
Dębowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
1262.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
1263.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Milicz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1264.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
1265.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1266.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
miejska
Program realizowany
2016-06-22
2032-12-31
Link
1267.
POMORSKIE
malborski
Lichnowy
wiejska
Program realizowany
2012-10-25
2032-12-31
Link
1268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Górowo Iławeckie
wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
1269.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
1270.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
1271.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
1272.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
1273.
POMORSKIE
wejherowski
Rumia
miejska
Program uchwalony
2011-08-25
2032-12-31
Link
1274.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
1275.
LUBELSKIE
biłgorajski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
1276.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1277.
PODKARPACKIE
łańcucki
Łańcut
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1278.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1279.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1280.
MAZOWIECKIE
płocki
Radzanowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-18
2032-12-31
Link
1281.
MAZOWIECKIE
miński
Stanisławów
wiejska
Program realizowany
2009-05-28
2032-12-31
Link
1282.
LUBELSKIE
łukowski
Krzywda
wiejska
Program realizowany
2008-03-18
2032-12-31
Link
1283.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
1284.
LUBELSKIE
opolski
Józefów nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1285.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Karnice
wiejska
Program realizowany
2013-09-27
2032-12-31
Link
1286.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1287.
LUBELSKIE
krasnostawski
Krasnystaw
wiejska
Program realizowany
2011-05-05
2032-12-31
Link
1288.
LUBELSKIE
puławski
Kurów
wiejska
Program uchwalony
2017-11-28
2032-12-31
Link
1289.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1290.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Osięciny
wiejska
Program realizowany
2014-02-21
2032-12-31
Link
1291.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
1292.
POMORSKIE
bytowski
Kołczygłowy
wiejska
Program realizowany
2012-12-20
2032-12-31
Link
1293.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Paprotnia
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1294.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Wądroże Wielkie
wiejska
Program realizowany
2012-09-26
2032-12-31
Link
1295.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
1296.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Wysoka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-25
2032-12-31
Link
1297.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
1298.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link
1299.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Wiślica
wiejska
Program uchwalony
2010-09-15
2032-12-31
Link
1300.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
1301.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Koneck
wiejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
1302.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
miejska
Program uchwalony
2011-06-02
2032-12-31
Link
1303.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Czudec
wiejska
Program realizowany
2010-11-12
2032-12-31
Link
1304.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
1305.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link
1306.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
1307.
LUBELSKIE
puławski
Nałęczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-04
2032-12-31
Link
1308.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Pcim
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
1309.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Dopiewo
wiejska
Program uchwalony
2010-01-25
2032-12-31
Link
1310.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
1311.
LUBELSKIE
bialski
Leśna Podlaska
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1312.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Węgorzyno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-30
2032-12-31
1313.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Andrespol
wiejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
1314.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1315.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
1316.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
1317.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
1318.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1319.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Nowy Korczyn
wiejska
Program uchwalony
2012-08-31
2032-12-31
Link
1320.
PODLASKIE
łomżyński
Piątnica
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1321.
ŚLĄSKIE
raciborski
Nędza
wiejska
Program uchwalony
2019-01-28
2032-12-31
Link
1322.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Kosów Lacki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-21
2032-12-31
Link
1323.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
1324.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
1325.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-21
2032-12-31
Link
1326.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1327.
MAZOWIECKIE
płocki
Słupno
wiejska
Program realizowany
2009-03-30
2032-12-31
Link
1328.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1329.
PODKARPACKIE
sanocki
Zarszyn
wiejska
Program uchwalony
2013-11-13
2032-12-31
Link
1330.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
wiejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
1331.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1332.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
1333.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
wiejska
Program realizowany
2012-12-21
2032-12-31
Link
1334.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Zaleszany
wiejska
Program realizowany
2011-10-28
2032-12-31
Link
1335.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Dygowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-27
2032-12-31
Link
1336.
MAZOWIECKIE
grójecki
Nowe Miasto nad Pilicą
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
1337.
LUBELSKIE
bialski
Kodeń
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1338.
PODLASKIE
augustowski
Nowinka
wiejska
Program uchwalony
2016-12-30
2032-12-31
Link
1339.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Radowo Małe
wiejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
1340.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Ręczno
wiejska
Program uchwalony
2009-02-24
2032-12-31
Link
1341.
PODKARPACKIE
jasielski
Brzyska
wiejska
Program realizowany
2011-05-16
2032-12-31
Link
1342.
PODLASKIE
hajnowski
Dubicze Cerkiewne
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
1343.
LUBELSKIE
lubartowski
Michów
wiejska
Program uchwalony
2013-11-05
2032-12-31
Link
1344.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
miejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
1345.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Bukowiec
wiejska
Program realizowany
2011-08-24
2032-12-31
Link
1346.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
wiejska
Program realizowany
2009-10-31
2032-12-31
Link
1347.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Somianka
wiejska
Program uchwalony
2007-11-15
2032-12-31
Link
1348.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
1349.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
1350.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
1351.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Purda
wiejska
Program uchwalony
2013-02-22
2032-12-31
Link
1352.
PODLASKIE
siemiatycki
Dziadkowice
wiejska
Program realizowany
2009-05-11
2032-12-31
Link
1353.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bukowno
miejska
Program uchwalony
2005-08-31
2032-12-31
Link
1354.
LUBELSKIE
opolski
Chodel
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2032-12-31
Link
1355.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Czernica
wiejska
Program realizowany
2012-04-12
2032-12-31
Link
1356.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1357.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Wolbrom
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-10-25
2032-12-31
Link
1358.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
1359.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Kampinos
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1360.
LUBELSKIE
łukowski
Adamów
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1361.
PODLASKIE
zambrowski
Zambrów
miejska
Program realizowany
2009-04-28
2032-12-31
Link
1362.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
1363.
OPOLSKIE
opolski
Prószków
wiejska
Program realizowany
2012-08-29
2032-12-31
Link
1364.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Nowy Kawęczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-10-31
2032-12-31
Link
1365.
OPOLSKIE
brzeski
Lubsza
wiejska
Program realizowany
2016-02-18
2032-12-31
Link
1366.
OPOLSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1367.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
wiejska
Program uchwalony
2017-05-18
2032-12-31
Link
1368.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
1369.
MAZOWIECKIE
Warszawa
powiat
Program realizowany
2011-11-01
2032-12-31
Link
1370.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Kijewo Królewskie
wiejska
Program realizowany
2011-06-28
2032-12-31
Link
1371.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Mircze
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
1372.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Krzeszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-28
2032-12-31
Link
1373.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Jemielno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1374.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1375.
LUBELSKIE
puławski
Końskowola
wiejska
Program uchwalony
2017-03-08
2032-12-31
Link
1376.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
1377.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
wiejska
Program realizowany
2008-10-03
2032-12-31
Link
1378.
LUBELSKIE
włodawski
Wola Uhruska
wiejska
Program realizowany
2021-04-30
2032-12-31
Link
1379.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Ciechocinek
miejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1380.
LUBELSKIE
włodawski
Wyryki
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
1381.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2011-03-28
2032-12-31
Link
1382.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1383.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
1384.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
1385.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
1386.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Zabrodzie
wiejska
Program realizowany
2011-08-17
2032-12-31
Link
1387.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Sobków
wiejska
Program realizowany
2012-05-14
2032-12-31
Link
1388.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1389.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1390.
PODLASKIE
sokólski
Kuźnica
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1391.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Radoszyce
wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1392.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Wydminy
wiejska
Program realizowany
2012-04-19
2032-12-31
Link
1393.
LUBELSKIE
radzyński
Czemierniki
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1394.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1395.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1396.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Przeworno
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
1397.
MAZOWIECKIE
legionowski
Legionowo
miejska
Program realizowany
2010-08-25
2032-12-31
Link
1398.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kudowa-Zdrój
miejska
Program realizowany
2016-03-02
2032-12-31
Link
1399.
LUBELSKIE
bialski
Piszczac
wiejska
Program uchwalony
2008-02-27
2032-12-31
Link
1400.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1401.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1402.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
1403.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
1404.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zielonki
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1405.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1406.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
1407.
PODLASKIE
siemiatycki
Mielnik
wiejska
Program realizowany
2016-11-18
2032-12-31
Link
1408.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
1409.
LUBELSKIE
zamojski
Grabowiec
wiejska
Projekt programu
2017-12-14
2032-12-31
Link
1410.
LUBELSKIE
zamojski
Krasnobród
miejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1411.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
1412.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1413.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1414.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
1415.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1416.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Troszyn
wiejska
Program uchwalony
2009-06-29
2032-12-31
Link
1417.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Wiskitki
wiejska
Program realizowany
2009-12-11
2032-12-31
Link
1418.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
1419.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
1420.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Sitkówka-Nowiny
wiejska
Program uchwalony
2017-05-10
2032-12-31
Link
1421.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
1422.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1423.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
1424.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
1425.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
1426.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
1427.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1428.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
1429.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-03-27
2032-12-31
Link
1430.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1431.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
1432.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
1433.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
1434.
PODLASKIE
łomżyński
Miastkowo
wiejska
Program uchwalony
2017-12-28
2032-12-31
Link
1435.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
1436.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
1437.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Gniewoszów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-31
2032-12-31
Link
1438.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Suchożebry
wiejska
Program uchwalony
2008-08-01
2032-12-31
Link
1439.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1440.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
1441.
LUBELSKIE
łukowski
Łuków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-20
2032-12-31
Link
1442.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
1443.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stara Błotnica
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1444.
MAZOWIECKIE
przysuski
Wieniawa
wiejska
Program uchwalony
2015-12-15
2032-12-31
Link
1445.
MAZOWIECKIE
lipski
Sienno
wiejska
Program realizowany
2018-04-01
2032-12-31
Link
1446.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link
1447.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
1448.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
1449.
LUBELSKIE
świdnicki
Mełgiew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-31
Link
1450.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1451.
PODLASKIE
moniecki
Trzcianne
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1452.
PODLASKIE
grajewski
Wąsosz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1453.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
1454.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
1455.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
1456.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
1457.
MAZOWIECKIE
łosicki
Huszlew
wiejska
Program uchwalony
2013-04-29
2032-12-31
Link
1458.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
1459.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
1460.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Grybów
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
1461.
PODLASKIE
moniecki
Krypno
wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1462.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
1463.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1464.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1465.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
1466.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1467.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
1468.
LUBELSKIE
janowski
Godziszów
wiejska
Program realizowany
2016-11-07
2032-12-31
Link
1469.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
1470.
WIELKOPOLSKIE
Leszno
Leszno
miejska
Program realizowany
2015-01-22
2032-12-31
Link
1471.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1472.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1473.
ŁÓDZKIE
Skierniewice
Skierniewice
miejska
Program realizowany
2014-06-13
2032-12-31
Link
1474.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
1475.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
1476.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
1477.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
1478.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1479.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
1480.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
1481.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1482.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
1483.
PODLASKIE
białostocki
Suraż
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-01-01
2032-12-31
Link
1484.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Żnin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1485.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
1486.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
1487.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1488.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1489.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1490.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
1491.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1492.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
1493.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1494.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Gostycyn
wiejska
Program realizowany
2016-11-24
2032-12-31
Link
1495.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1496.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
1497.
LUBELSKIE
biłgorajski
Księżpol
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1498.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1499.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
1500.
MAZOWIECKIE
mławski
Szreńsk
wiejska
Program uchwalony
2020-03-27
2032-12-31
Link