DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Kunice
wiejska
Program uchwalony
2014-03-31
2032-12-31
Link
602.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
603.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
604.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
605.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
606.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
607.
PODKARPACKIE
brzozowski
Nozdrzec
wiejska
Program uchwalony
2011-10-30
2032-12-31
608.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
609.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
610.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Piekoszów
wiejska
Program uchwalony
2007-03-15
2032-12-31
611.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-12-31
612.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
613.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
614.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
615.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
616.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
617.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
618.
PODKARPACKIE
jarosławski
Wiązownica
wiejska
Program uchwalony
2013-12-03
2032-12-31
Link
619.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
620.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
621.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Korytnica
wiejska
Program uchwalony
2009-04-24
2032-12-31
Link
622.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Grodziczno
wiejska
Program uchwalony
2010-02-25
2032-12-31
623.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
624.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
625.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
626.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Lubicz
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
627.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
628.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
629.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
630.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
631.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
632.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
633.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
634.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
635.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
636.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
637.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
638.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
639.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Krasocin
wiejska
Program uchwalony
2013-02-28
2032-12-31
Link
640.
OPOLSKIE
namysłowski
Wilków
wiejska
Program uchwalony
2013-11-15
2032-12-31
Link
641.
MAZOWIECKIE
płocki
Mała Wieś
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
642.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
643.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link
644.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
645.
PODLASKIE
bielski
Rudka
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
646.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
647.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
648.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
649.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
650.
MAZOWIECKIE
łosicki
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2014-06-17
2032-12-31
Link
651.
MAZOWIECKIE
płocki
Słubice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
652.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
653.
PODLASKIE
kolneński
Turośl
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
654.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
655.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
656.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Mysłakowice
wiejska
Program uchwalony
2012-07-27
2032-12-31
Link
657.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Lipnik
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-12-31
Link
658.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
659.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link
660.
POMORSKIE
bytowski
Lipnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
661.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
662.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
663.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
664.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
665.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
666.
LUBELSKIE
krasnostawski
Żółkiewka
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
667.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
668.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
669.
LUBELSKIE
włodawski
Hańsk
wiejska
Program uchwalony
2009-12-29
2032-12-29
670.
POMORSKIE
bytowski
Studzienice
wiejska
Program uchwalony
2016-10-20
2032-12-31
Link
671.
MAZOWIECKIE
mławski
Stupsk
wiejska
Program uchwalony
2022-06-23
2032-12-31
Link
672.
MAZOWIECKIE
lipski
Solec nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
673.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
674.
PODKARPACKIE
leżajski
Kuryłówka
wiejska
Program uchwalony
2015-03-18
2032-12-31
Link
675.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
676.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
677.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
678.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
679.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Horyniec-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2013-02-28
2032-12-31
Link
680.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
681.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
682.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
683.
MAZOWIECKIE
płoński
Nowe Miasto
wiejska
Program uchwalony
2013-01-31
2032-12-31
Link
684.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
685.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
686.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
687.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Wodynie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
688.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
689.
PODLASKIE
sejneński
Krasnopol
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
690.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
691.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
692.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
693.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
694.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
695.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
696.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
697.
LUBELSKIE
lubelski
Wysokie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
698.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
699.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
700.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
701.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
702.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
703.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
704.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
705.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
706.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
707.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
708.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
709.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
710.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
711.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
712.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
713.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
714.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
715.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
716.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
717.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
718.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
719.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
720.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
721.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
722.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
723.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Mirów
wiejska
Program uchwalony
2011-10-17
2032-12-31
Link
724.
POMORSKIE
kościerski
Nowa Karczma
wiejska
Program uchwalony
2011-10-13
2032-12-31
Link
725.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
726.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
727.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
728.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
729.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
730.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
731.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
732.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
733.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
734.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
735.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
736.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
737.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
738.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
739.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
740.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
741.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
742.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
743.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
744.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
745.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
746.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
747.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
748.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
749.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
750.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
751.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
752.
PODLASKIE
augustowski
Nowinka
wiejska
Program uchwalony
2016-12-30
2032-12-31
Link
753.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
754.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
755.
MAZOWIECKIE
radomski
Gózd
wiejska
Program uchwalony
2008-06-26
2032-12-31
Link
756.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
757.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
758.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Somianka
wiejska
Program uchwalony
2007-11-15
2032-12-31
Link
759.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
760.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bukowno
miejska
Program uchwalony
2005-08-31
2032-12-31
Link
761.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
762.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
763.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
764.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
765.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
766.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
767.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
768.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
769.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
770.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
771.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
772.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
773.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
774.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
775.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
776.
OPOLSKIE
nyski
Skoroszyce
wiejska
Program uchwalony
2011-07-01
2032-12-31
Link
777.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
778.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
779.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
780.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
781.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
782.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
783.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
784.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
785.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
786.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
787.
PODKARPACKIE
leski
Olszanica
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
788.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
789.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
790.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
791.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
792.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
793.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
794.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
795.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
796.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
797.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
798.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
799.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
800.
MAZOWIECKIE
otwocki
Kołbiel
wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link