DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
401.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
402.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
403.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
404.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
405.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
406.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
407.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
408.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
409.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
410.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
411.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
412.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
413.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
414.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
415.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
416.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Suchedniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
417.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
418.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
419.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
420.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
421.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
422.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
423.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
424.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
425.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
426.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
427.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
428.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
429.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
430.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
431.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
432.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
433.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
434.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
435.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lądek-Zdrój
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-17
2032-12-31
Link
436.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
437.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
438.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
439.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
440.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
441.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
442.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
443.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
444.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
445.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
446.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
447.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
448.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
449.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
450.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
451.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
452.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
453.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
454.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
455.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
456.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
457.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
458.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
459.
MAZOWIECKIE
płoński
Sochocin
wiejska
Program realizowany
2014-03-31
2032-12-31
Link
460.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
461.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
462.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
463.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
464.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
465.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
466.
PODKARPACKIE
jasielski
Krempna
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2023-12-31
Link
467.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
468.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
469.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
470.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
471.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
472.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
473.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
474.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
475.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
476.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
477.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
478.
PODLASKIE
łomżyński
Śniadowo
wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
479.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
480.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
481.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
482.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
483.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
484.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
485.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
486.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
487.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
488.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
489.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
490.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Siemiątkowo
wiejska
Program realizowany
2010-05-31
2032-12-31
Link
491.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
492.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
493.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
494.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
495.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tarnawatka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
496.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
497.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
498.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
499.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Mieścisko
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
500.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
501.
LUBELSKIE
łukowski
Trzebieszów
wiejska
Program uchwalony
2013-09-10
2032-12-31
Link
502.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
503.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
504.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
505.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
506.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
507.
POMORSKIE
wejherowski
Wejherowo
wiejska
Program uchwalony
2011-10-11
2032-12-31
Link
508.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
509.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Kuczbork-Osada
wiejska
Program realizowany
2020-11-26
2032-12-31
Link
510.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Strzelce
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
511.
OPOLSKIE
oleski
Rudniki
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2015-01-01
Link
512.
PODLASKIE
łomżyński
Wizna
wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
513.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
514.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Łanięta
wiejska
Program uchwalony
2011-10-12
2032-12-31
Link
515.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
516.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
517.
MAZOWIECKIE
radomski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2013-09-27
2032-12-31
Link
518.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
519.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
520.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Lesznowola
wiejska
Program realizowany
2007-06-29
2032-12-31
Link
521.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
522.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-05
2032-12-31
Link
523.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
524.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
525.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Lubień
wiejska
Program realizowany
2014-10-03
2032-12-31
Link
526.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
527.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
528.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
529.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
530.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
531.
LUBELSKIE
zamojski
Zamość
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
532.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Miedźna
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
533.
MAZOWIECKIE
mławski
Stupsk
wiejska
Program uchwalony
2022-06-23
2032-12-31
Link
534.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
Link
535.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Gorzyce
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
536.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Wągrowiec
wiejska
Program realizowany
2010-05-18
2032-12-31
Link
537.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
538.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
539.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
540.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link
541.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
542.
MAZOWIECKIE
płocki
Staroźreby
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
543.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
544.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
545.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
546.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
547.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
548.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Przesmyki
wiejska
Program realizowany
2020-01-30
2032-12-31
Link
549.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
550.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
551.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
552.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
553.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
554.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
555.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
556.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
557.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
558.
MAZOWIECKIE
miński
Latowicz
wiejska
Program uchwalony
2010-01-29
2032-12-31
Link
559.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
560.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
561.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
562.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
563.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
564.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
565.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
566.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
567.
POMORSKIE
bytowski
Lipnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
568.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
569.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Śliwice
wiejska
Program realizowany
2011-06-09
2032-12-31
Link
570.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
571.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
572.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
573.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
574.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
575.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
576.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
577.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
578.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
579.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
580.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
581.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
582.
POMORSKIE
kwidzyński
Gardeja
wiejska
Program realizowany
2012-12-01
2032-12-31
Link
583.
OPOLSKIE
głubczycki
Branice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-29
2032-12-31
Link
584.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
585.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łącko
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
586.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link
587.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
588.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
589.
MAZOWIECKIE
płocki
Stara Biała
wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
590.
POMORSKIE
pucki
Puck
wiejska
Program realizowany
2007-03-16
2030-12-31
Link
591.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
592.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Kutno
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
2018-12-31
Link
593.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
594.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
595.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Nowa Słupia
wiejska
Program realizowany
2016-11-29
2032-12-31
Link
596.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
597.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
598.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
599.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zgorzelec
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
600.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link