Logotyp w artykule

Mieszkańcy powiatu słupskiego mogą skorzystać z programu bezpłatnego usuwania eternitowych dachów. Wydział Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Słupsku będzie przyjmował wnioski do 29 lutego.

Do wniosku trzeba dołączyć ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest. Należy także zgłosić zamiar przystąpienia do robót budowlanych wraz z oświadczeniem o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Niezbędne formularze są zamieszczone na stronie urzędu oraz dostępne do pobrania w biurze obsługi interesanta. Wnioski można składać osobiście lub drogą pocztową.

Więcej informacji TUTAJ.

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności