DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1701.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
1702.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
1703.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
1704.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
1705.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1706.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
1707.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
1708.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
1709.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1710.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1711.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
1712.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1713.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1714.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
1715.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1716.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1717.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Dębowa Łąka
wiejska
Program realizowany
Link
1718.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1719.
POMORSKIE
gdański
Suchy Dąb
wiejska
Program uchwalony
Link
1720.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
1721.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
1722.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
1723.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1724.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Wartkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1725.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1726.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Wielowieś
wiejska
Program uchwalony
2011-02-17
Link
1727.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
1728.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
1729.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
1730.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1731.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
1732.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
1733.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1734.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1735.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
1736.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
1737.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
1738.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
1739.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1740.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1741.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1742.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
1743.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1744.
PODKARPACKIE
krośnieński
Wojaszówka
wiejska
Program realizowany
Link
1745.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1746.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Skórzec
wiejska
Program realizowany
2008-04-18
Link
1747.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
1748.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
1750.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
1751.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
1752.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
1753.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1754.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1755.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
1756.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
1757.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
1758.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
1759.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1760.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
1761.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1762.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1763.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
1764.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1765.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
1766.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1767.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link
1768.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
1769.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1770.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
1771.
MAŁOPOLSKIE
suski
powiat
Program realizowany
2007-09-03
Link
1772.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1773.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
1774.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Łapsze Niżne
wiejska
Program uchwalony
Link
1775.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
1776.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1777.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
1778.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
1779.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1780.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1781.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1782.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
1783.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
1784.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1785.
POMORSKIE
starogardzki
Zblewo
wiejska
Program realizowany
Link
1786.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
1787.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
1788.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1789.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1790.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
1791.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
1792.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1794.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1795.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1796.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
1797.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
1798.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
1799.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
1800.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link