DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1751.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
1752.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
1753.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1754.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1755.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
1756.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
1757.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
1758.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
1759.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1760.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
1761.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1762.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1763.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
1764.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1765.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
1766.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1767.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link
1768.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
1769.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1770.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
1771.
MAŁOPOLSKIE
suski
powiat
Program realizowany
2007-09-03
Link
1772.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1773.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
1774.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Łapsze Niżne
wiejska
Program uchwalony
Link
1775.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
1776.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1777.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
1778.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
1779.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1780.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1781.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1782.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
1783.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
1784.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1785.
POMORSKIE
starogardzki
Zblewo
wiejska
Program realizowany
Link
1786.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
1787.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
1788.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1789.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1790.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
1791.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
1792.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1794.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1795.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1796.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
1797.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
1798.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
1799.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
1800.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link