DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1751.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
1752.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
1753.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
1754.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1755.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1756.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
1757.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1758.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1759.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
1760.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
1761.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
1762.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
1763.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
1764.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1765.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1766.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1767.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
1768.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1769.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1770.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
1771.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1772.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
1773.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1774.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1775.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1776.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
1777.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1778.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
1779.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1780.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
1781.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1782.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1783.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1784.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1785.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1786.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1787.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1788.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
1789.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
1790.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
1791.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
1792.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
1794.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
1795.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
1796.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1797.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
1798.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
1799.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
1800.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link