Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortowanie od największego Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
501. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
502. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
503. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
504. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
505. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
506. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
507. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
508. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
509. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
510. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
511. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
512. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
513. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
514. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
515. ŁÓDZKIE rawski Sadkowice wiejska Projekt programu 2012-03-26 2032-12-31 Link
516. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Sadki wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
517. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
518. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
519. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
520. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
521. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
522. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
523. MAZOWIECKIE ostrołęcki Rzekuń wiejska Program uchwalony 2009-09-10 2032-12-31 Link
524. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
525. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
526. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
527. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
528. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
529. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
530. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
531. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
532. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
533. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
534. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony 2018-06-18 2024-12-31 Link
535. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
536. ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
537. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
538. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
539. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
540. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
541. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
542. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
543. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
544. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
545. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
546. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
547. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
548. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
549. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Ruciane-Nida miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
550. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
551. ŁÓDZKIE piotrkowski Rozprza wiejska Program uchwalony 2015-12-01 Link
552. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
553. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
554. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
555. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-27 2032-12-31 Link
556. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
557. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
558. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
559. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
560. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Rojewo wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
561. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
562. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
563. WIELKOPOLSKIE obornicki Rogoźno miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-08-28 Link
564. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
565. ŚLĄSKIE częstochowski Rędziny wiejska Projekt programu 2015-03-24 2032-01-01 Link
566. ŁÓDZKIE piotrkowski Ręczno wiejska Program uchwalony 2009-02-24 2032-12-31 Link
567. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
568. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Reszel miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
569. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
570. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
571. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Reńska Wieś wiejska Program realizowany 2012-10-30 2032-12-31 Link
572. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
573. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
574. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
575. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
576. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka wiejska Program uchwalony 2013-03-14 2032-12-31 Link
577. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
578. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
579. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
580. PODKARPACKIE łańcucki Rakszawa wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
581. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Raków wiejska Program uchwalony 2013-02-21 2032-12-31 Link
582. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
583. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski miejska Program uchwalony 2011-06-02 2032-12-31 Link
584. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski wiejska Program uchwalony Link
585. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
586. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
587. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
588. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
589. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
590. MAZOWIECKIE mławski Radzanów wiejska Program uchwalony 2013-03-06 2032-12-31 Link
591. MAZOWIECKIE białobrzeski Radzanów wiejska Program uchwalony 2014-03-21 2032-12-31 Link
592. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
593. PODKARPACKIE jarosławski Radymno wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
594. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
595. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
596. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
597. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
598. PODKARPACKIE mielecki Radomyśl Wielki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
599. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
600. ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko miejska Program realizowany 2012-04-04 2032-12-31 Link
601. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Radomin wiejska Program uchwalony 2011-07-20 2032-12-31 Link
602. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
603. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
604. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Radków miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
605. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
606. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
607. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
608. ŚLĄSKIE raciborski Racibórz miejska Program realizowany 2022-03-30 2032-12-31 Link
609. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
610. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
611. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
612. MAŁOPOLSKIE nowotarski Raba Wyżna wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
613. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
614. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
615. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Purda wiejska Program uchwalony 2013-02-22 2032-12-31 Link
616. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
617. LUBELSKIE puławski Puławy wiejska Program realizowany 2011-04-29 2032-12-31 Link
618. LUBELSKIE puławski Puławy miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
619. POMORSKIE pucki Puck wiejska Program realizowany 2007-03-16 2030-12-31 Link
620. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
621. LUBELSKIE łęczyński Puchaczów wiejska Program realizowany 2011-08-05 2032-12-31 Link
622. ŚLĄSKIE pszczyński Pszczyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
623. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
624. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
625. ŚLĄSKIE będziński Psary wiejska Program uchwalony 2016-08-25 2032-12-31 Link
626. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
627. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
628. LUBUSKIE międzyrzecki Przytoczna wiejska Program uchwalony 2007-08-07 2032-12-31 Link
629. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
630. ŚLĄSKIE kłobucki Przystajń wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
631. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
632. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
633. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
634. LUBUSKIE żarski Przewóz wiejska Program realizowany 2015-12-29 2031-12-31 Link
635. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
636. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
637. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
638. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
639. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
640. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
641. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
642. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
643. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Przelewice wiejska Program realizowany 2007-04-24 2032-12-31 Link
644. ŁÓDZKIE radomszczański Przedbórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
645. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
646. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
647. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
648. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
649. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
650. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Pruszcz wiejska Program realizowany 2013-10-25 2032-12-31 Link
651. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Prusice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-23 2032-12-31 Link
652. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
653. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
654. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
655. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
656. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
657. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
658. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
659. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
660. POMORSKIE kwidzyński Prabuty miejsko-wiejska Program realizowany 2016-04-27 2032-12-31 Link
661. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
662. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
663. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
664. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
665. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
666. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
667. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
668. ŁÓDZKIE opoczyński Poświętne wiejska Program uchwalony 2016-05-17 2026-05-17 Link
669. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
670. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
671. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
672. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
673. OPOLSKIE opolski Popielów wiejska Program realizowany 2010-03-18 Link
674. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
675. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
676. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
677. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
678. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Polkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-26 2023-12-31 Link
679. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
680. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
681. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
682. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
683. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
684. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
685. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
686. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
687. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
688. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
689. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
690. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
691. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
692. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
693. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
694. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
695. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
696. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
697. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
698. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
699. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
700. WIELKOPOLSKIE pleszewski Pleszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-11-29 2030-12-31 Link
701. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
702. LUBELSKIE bialski Piszczac wiejska Program uchwalony 2008-02-27 2032-12-31 Link
703. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
704. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
705. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
706. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Pińczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-02 2032-12-31 Link
707. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
708. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
709. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
710. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
711. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
712. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Pierzchnica wiejska Program realizowany 2007-10-15 2032-12-31 Link
713. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
714. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Pielgrzymka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
715. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Piekoszów wiejska Program uchwalony 2007-03-15 2032-12-31
716. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony 2016-01-28 2032-12-31 Link
717. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Piecki wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31 Link
718. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
719. PODLASKIE łomżyński Piątnica wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
720. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-11-15 2032-12-31 Link
721. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
722. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
723. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
724. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
725. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
726. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
727. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
728. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
729. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
730. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
731. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Program realizowany 2014-09-01 2032-12-31 Link
732. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany 2012-01-31 2032-12-31 Link
733. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
734. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
735. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
736. LUBELSKIE parczewski Parczew miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-26 2014-12-31 Link
737. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
738. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
739. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
740. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
741. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
742. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
743. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
744. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
745. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
746. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
747. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
748. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
749. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
750. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
751. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
752. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2023-11-30 2032-12-31 Link
753. OPOLSKIE opolski Ozimek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-02-25 Link
754. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
755. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
756. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
757. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim miejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
758. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
759. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
760. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
761. WIELKOPOLSKIE ostrowski Ostrów Wielkopolski wiejska Program uchwalony 2014-11-12 2032-12-31 Link
762. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
763. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
764. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda wiejska Program uchwalony 2012-06-27 2032-12-31 Link
765. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
766. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
767. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
768. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
769. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
770. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
771. POMORSKIE nowodworski Ostaszewo wiejska Program uchwalony 2012-12-19 2032-12-31 Link
772. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
773. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Osina wiejska Program realizowany 2012-12-05 2031-12-31 Link
774. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Osięciny wiejska Program realizowany 2014-02-21 2032-12-31 Link
775. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
776. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
777. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
778. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
779. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
780. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Osiecznica wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
781. MAZOWIECKIE otwocki Osieck wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
782. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Osie wiejska Program uchwalony 2016-03-09 2032-12-31 Link
783. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
784. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
785. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
786. ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
787. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
788. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
789. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
790. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
791. LUBELSKIE opolski Opole Lubelskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2030-12-31 Link
792. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
793. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
794. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
795. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
796. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
797. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
798. DOLNOŚLĄSKIE lubański Olszyna miejsko-wiejska Projekt programu 2010-09-30 2032-12-31 Link
799. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
800. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
801. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
802. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
803. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
804. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Program uchwalony 2014-06-17 2032-12-31 Link
805. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
806. PODKARPACKIE leski Olszanica wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
807. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
808. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
809. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
810. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
811. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
812. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Olecko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
813. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
814. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
815. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
816. ŚLĄSKIE zawierciański Ogrodzieniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-07-15 2032-12-31 Link
817. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
818. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
819. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
820. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
821. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
822. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
823. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
824. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
825. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-20 2032-12-31 Link
826. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
827. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
828. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
829. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
830. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
831. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
832. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
833. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
834. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
835. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
836. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Nowy Korczyn wiejska Program uchwalony 2012-08-31 2032-12-31 Link
837. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
838. MAZOWIECKIE nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki miejska Program uchwalony 2022-09-27 2032-09-27 Link
839. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
840. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
841. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
842. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Nowogródek Pomorski wiejska Program uchwalony 2016-01-22 2032-12-31 Link
843. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
844. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
845. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
846. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Nowe Warpno miejsko-wiejska Program realizowany 2007-10-29 2018-10-28 Link
847. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
848. MAZOWIECKIE grójecki Nowe Miasto nad Pilicą miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
849. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie miejska Program realizowany 2012-03-13 2032-12-31 Link
850. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
851. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
852. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Nowe miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-31 Link
853. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
854. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
855. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
856. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól wiejska Program uchwalony 2009-10-23 2032-12-31 Link
857. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól miejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31 Link
858. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Nowa Słupia wiejska Program realizowany 2016-11-29 2032-12-31 Link
859. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
860. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda miejska Program uchwalony 2015-02-04 2032-12-31 Link
861. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
862. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
863. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
864. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
865. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
866. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
867. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
868. OPOLSKIE opolski Niemodlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-17 2032-12-31 Link
869. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Niemcza miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 Link
870. ŚLĄSKIE myszkowski Niegowa wiejska Program realizowany 2012-01-31 2022-12-31 Link
871. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
872. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
873. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
874. ŁÓDZKIE łowicki Nieborów wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
875. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Nidzica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-01 2032-12-31 Link
876. ŚLĄSKIE raciborski Nędza wiejska Program uchwalony 2019-01-28 2032-12-31 Link
877. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
878. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
879. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
880. MAZOWIECKIE płoński Naruszewo wiejska Projekt programu 2015-12-29 2032-12-29 Link
881. PODKARPACKIE lubaczowski Narol miejsko-wiejska Projekt programu 2012-10-31 2032-12-31
882. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
883. OPOLSKIE namysłowski Namysłów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-26 2032-12-31 Link
884. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
885. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
886. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
887. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Myślibórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-11-25 2032-12-31 Link
888. MAZOWIECKIE ostrołęcki Myszyniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
889. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2023-09-28 2024-09-28 Link
890. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
891. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Mysłakowice wiejska Program uchwalony 2012-07-27 2032-12-31 Link
892. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
893. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
894. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
895. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
896. WIELKOPOLSKIE poznański Murowana Goślina miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-24 2032-12-31 Link
897. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
898. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
899. MAZOWIECKIE żyrardowski Mszczonów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2016-12-31 Link
900. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
901. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
902. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
903. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
904. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
905. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
906. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
907. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
908. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
909. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu 2009-01-01 2032-12-31 Link
910. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
911. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
912. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Morąg miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-30 2019-12-31 Link
913. PODLASKIE moniecki Mońki miejsko-wiejska Program realizowany 2015-12-23 Link
914. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
915. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
916. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Mogilno miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
917. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
918. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
919. LUBELSKIE janowski Modliborzyce wiejska Projekt programu 2012-12-01 2032-12-31 Link
920. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
921. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Mniów wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
922. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
923. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
924. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Mirzec wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
925. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Mirsk miejsko-wiejska Program uchwalony Link
926. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
927. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
928. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
929. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
930. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
931. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
932. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
933. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Miłkowice wiejska Projekt programu 2016-02-18 2032-12-31 Link
934. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
935. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
936. ŚLĄSKIE żywiecki Milówka wiejska Program uchwalony 2011-11-30 2032-12-31 Link
937. DOLNOŚLĄSKIE milicki Milicz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
938. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
939. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
940. MAZOWIECKIE grodziski Milanówek miejska Program uchwalony 2014-03-27 2032-12-31 Link
941. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
942. ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów miejska Program uchwalony 2015-08-25 2032-12-31 Link
943. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
944. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mikołajki miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-29 2032-12-31 Link
945. DOLNOŚLĄSKIE średzki Miękinia wiejska Program uchwalony 2013-10-25 2032-12-31 Link
946. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
947. LUBUSKIE międzyrzecki Międzyrzecz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-28 Link
948. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
949. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
950. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Międzybórz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
951. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
952. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Mieścisko wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
953. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
954. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
955. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
956. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
957. PODKARPACKIE mielecki Mielec wiejska Program realizowany 2011-12-19 2032-12-31 Link
958. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
959. ŚLĄSKIE pszczyński Miedźna wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
960. MAZOWIECKIE węgrowski Miedzna wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-12-31 Link
961. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
962. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
963. LUBELSKIE lubartowski Michów wiejska Program uchwalony 2013-11-05 2032-12-31 Link
964. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
965. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
966. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
967. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
968. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
969. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
970. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
971. WIELKOPOLSKIE pilski Miasteczko Krajeńskie wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
972. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Męcinka wiejska Program uchwalony 2013-10-29 2032-12-31 Link
973. LUBELSKIE świdnicki Mełgiew wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-31 Link
974. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
975. LUBUSKIE krośnieński Maszewo wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2031-12-31 Link
976. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
977. ŁÓDZKIE radomszczański Masłowice wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
978. LUBELSKIE puławski Markuszów wiejska Program realizowany 2012-02-23 2032-12-31 Link
979. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
980. PODKARPACKIE łańcucki Markowa wiejska Program realizowany 2012-10-29 2032-12-31 Link
981. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
982. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
983. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-27 2032-12-31 Link
984. LUBUSKIE żagański Małomice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
985. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
986. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2022-12-21 2032-12-31 Link
987. MAZOWIECKIE płocki Mała Wieś wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
988. DOLNOŚLĄSKIE średzki Malczyce wiejska Projekt programu Link
989. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
990. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
991. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
992. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2022-11-30 2032-12-31 Link
993. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
994. ŁÓDZKIE łowicki Łyszkowice wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2020-12-31 Link
995. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
996. LUBELSKIE łukowski Łuków wiejska Program uchwalony 2011-04-20 2032-12-31 Link
997. MAŁOPOLSKIE limanowski Łukowica wiejska Projekt programu 2012-10-01 2032-12-31 Link
998. ŁÓDZKIE wieruszowski Łubnice wiejska Program uchwalony 2012-09-10 2032-12-31 Link
999. OPOLSKIE opolski Łubniany wiejska Program realizowany 2012-03-26 2032-12-31 Link
1000. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Łubianka wiejska Projekt programu 2016-08-31 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.