DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
2.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Ciechocinek
miejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
3.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Koneck
wiejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
4.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
5.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Bądkowo
wiejska
Program realizowany
2013-10-01
2032-12-31
Link
6.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
7.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Zakrzewo
wiejska
Program realizowany
2016-09-30
2032-12-31
Link
8.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
9.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
10.
PODLASKIE
augustowski
Augustów
wiejska
Program realizowany
2015-12-21
2032-12-31
Link
11.
PODLASKIE
augustowski
Bargłów Kościelny
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
12.
PODLASKIE
augustowski
Nowinka
wiejska
Program uchwalony
2016-12-30
2032-12-31
Link
13.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
14.
PODLASKIE
augustowski
Płaska
wiejska
Program realizowany
2008-06-27
2032-12-31
Link
15.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
16.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
17.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
18.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Górowo Iławeckie
wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
19.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
20.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
21.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
22.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Szczerców
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2019-09-18
Link
23.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
24.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
25.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
26.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
27.
ŚLĄSKIE
będziński
Siewierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-04-01
2014-04-01
Link
28.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
29.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
30.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
31.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
32.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
33.
LUBELSKIE
bialski
Sławatycze
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
34.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
miejska
Program realizowany
2010-03-31
2032-12-31
Link
35.
LUBELSKIE
bialski
Konstantynów
wiejska
Program realizowany
2009-04-28
2015-12-31
Link
36.
LUBELSKIE
bialski
Piszczac
wiejska
Program uchwalony
2008-02-27
2032-12-31
Link
37.
LUBELSKIE
bialski
Sosnówka
wiejska
Program uchwalony
2011-02-22
2032-02-22
Link
38.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
39.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
wiejska
Projekt programu
2011-10-23
2032-12-31
Link
40.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
41.
LUBELSKIE
bialski
Leśna Podlaska
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
42.
LUBELSKIE
bialski
Kodeń
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
43.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
44.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
45.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Promna
wiejska
Program uchwalony
2020-02-27
2032-12-31
Link
46.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stara Błotnica
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
47.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
48.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
49.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-21
2032-12-31
Link
50.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
51.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
wiejska
Program realizowany
Link
52.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
53.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
54.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
55.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
56.
PODLASKIE
białostocki
Zawady
wiejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
57.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
58.
PODLASKIE
białostocki
Suraż
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-01-01
2032-12-31
Link
59.
PODLASKIE
białostocki
Łapy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
60.
PODLASKIE
białostocki
Turośń Kościelna
wiejska
Program uchwalony
2007-02-01
2032-12-31
Link
61.
PODLASKIE
białostocki
Gródek
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
62.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
63.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
64.
PODLASKIE
Białystok
Białystok
miejska
Program realizowany
2006-10-23
2032-12-31
Link
65.
PODLASKIE
bielski
Orla
wiejska
Program realizowany
2008-12-29
2032-12-31
Link
66.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-05
2032-12-31
Link
67.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
68.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
69.
PODLASKIE
bielski
Wyszki
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
70.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
71.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
72.
ŚLĄSKIE
bielski
Szczyrk
miejska
Program uchwalony
2011-04-26
2032-12-31
Link
73.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
74.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
75.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
76.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
77.
PODLASKIE
bielski
Rudka
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
78.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
79.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
80.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
81.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
82.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
83.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-02-19
2032-12-31
Link
84.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2031-12-31
Link
85.
LUBELSKIE
biłgorajski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
86.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
87.
LUBELSKIE
biłgorajski
Turobin
wiejska
Projekt programu
2017-05-26
2032-05-26
Link
88.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
89.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
90.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
91.
LUBELSKIE
biłgorajski
Księżpol
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
92.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
93.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
94.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
95.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
96.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Lipnica Murowana
wiejska
Program realizowany
2008-05-05
2032-12-31
Link
97.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
98.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Osiecznica
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
99.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
100.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
101.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Warta Bolesławiecka
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
102.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
103.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Gromadka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-01-26
Link
104.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Lelkowo
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
Link
105.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
106.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
107.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
108.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
109.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
110.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brzozie
wiejska
Program realizowany
2013-11-06
2032-12-31
Link
111.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
112.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
113.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
114.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Górzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-22
2031-12-31
Link
115.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
116.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
117.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link
118.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
119.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
120.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Szczurowa
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
121.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
122.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
123.
OPOLSKIE
brzeski
Lubsza
wiejska
Program realizowany
2016-02-18
2032-12-31
Link
124.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
125.
OPOLSKIE
brzeski
Lewin Brzeski
miejsko-wiejska
Projekt programu
2008-01-01
2032-12-31
Link
126.
OPOLSKIE
brzeski
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
127.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
128.
OPOLSKIE
brzeski
Skarbimierz
wiejska
Program uchwalony
2022-03-21
2023-12-31
Link
129.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
130.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
131.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Rogów
wiejska
Program uchwalony
2013-04-17
2025-12-31
Link
132.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
133.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
134.
PODKARPACKIE
brzozowski
Haczów
wiejska
Program realizowany
2011-11-29
2032-12-31
135.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
136.
PODKARPACKIE
brzozowski
Nozdrzec
wiejska
Program uchwalony
2011-10-30
2032-12-31
137.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
138.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Nowy Korczyn
wiejska
Program uchwalony
2012-08-31
2032-12-31
Link
139.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
140.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
141.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Solec-Zdrój
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
142.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Pacanów
wiejska
Program realizowany
2013-10-23
2032-12-31
Link
143.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Wiślica
wiejska
Program uchwalony
2010-09-15
2032-12-31
Link
144.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Stopnica
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
145.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
146.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
147.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
148.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Białe Błota
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
149.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
150.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
151.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
152.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Solec Kujawski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-26
2032-12-31
Link
153.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
Bydgoszcz
miejska
Program realizowany
2008-02-13
2032-12-31
Link
155.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
156.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
157.
POMORSKIE
bytowski
Borzytuchom
wiejska
Program realizowany
2017-05-18
2032-12-31
Link
158.
POMORSKIE
bytowski
Studzienice
wiejska
Program uchwalony
2016-10-20
2032-12-31
Link
159.
POMORSKIE
bytowski
Czarna Dąbrówka
wiejska
Program realizowany
2011-01-06
2032-12-31
Link
160.
POMORSKIE
bytowski
Trzebielino
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
161.
POMORSKIE
bytowski
Kołczygłowy
wiejska
Program realizowany
2012-12-20
2032-12-31
Link
162.
POMORSKIE
bytowski
Parchowo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
2032-12-31
Link
163.
POMORSKIE
bytowski
Lipnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
164.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
165.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
166.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Kijewo Królewskie
wiejska
Program realizowany
2011-06-28
2032-12-31
Link
167.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
168.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
169.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Stolno
wiejska
Program uchwalony
2019-11-04
2032-11-04
Link
170.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
171.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
172.
LUBELSKIE
chełmski
Siedliszcze
wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
173.
LUBELSKIE
chełmski
Dubienka
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2031-12-31
Link
174.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
175.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
176.
LUBELSKIE
chełmski
Wojsławice
wiejska
Program uchwalony
2010-02-23
2032-02-22
Link
177.
LUBELSKIE
chełmski
Leśniowice
wiejska
Program uchwalony
2010-11-08
2031-12-31
Link
178.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
179.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
180.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
181.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
182.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
183.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
184.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
wiejska
Program realizowany
2008-11-27
2032-12-31
Link
185.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
186.
POMORSKIE
chojnicki
Konarzyny
wiejska
Program realizowany
2015-01-23
2032-12-31
Link
187.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
188.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
189.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
191.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
192.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
193.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
194.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
195.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
196.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
wiejska
Program realizowany
2011-01-28
2032-12-31
Link
197.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
198.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
199.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
200.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
201.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
202.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
203.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
204.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
205.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
206.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
207.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link
208.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
209.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
210.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Hażlach
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
211.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
212.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
213.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
214.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Lubasz
wiejska
Program realizowany
2016-09-01
2032-12-31
Link
215.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
216.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
217.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Mykanów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-25
2032-12-31
Link
218.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
219.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
220.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
221.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
222.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
223.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
224.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
225.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
226.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
227.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Lelów
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
Link
228.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link
229.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Starcza
wiejska
Program realizowany
2018-12-12
2032-12-31
Link
230.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
231.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
232.
POMORSKIE
człuchowski
Przechlewo
wiejska
Program realizowany
2010-05-28
2032-12-31
Link
233.
POMORSKIE
człuchowski
Rzeczenica
wiejska
Program realizowany
2015-03-12
2032-12-31
Link
234.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
235.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
236.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
237.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Szczucin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-14
2016-12-31
Link
238.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
239.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
240.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
241.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
242.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
243.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
244.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
245.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
246.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
247.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
248.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
249.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
250.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
251.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
252.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
253.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
254.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
255.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
256.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
257.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
258.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
259.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
260.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
261.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
262.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
263.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
264.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
265.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
266.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
267.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Tolkmicko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2031-12-31
Link
268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
269.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
270.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Stare Juchy
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
271.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Prostki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
272.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
273.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Kalinowo
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
274.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Górzno
wiejska
Program realizowany
2008-06-27
2032-12-31
Link
275.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Miastków Kościelny
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
276.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
miejska
Program uchwalony
2021-11-10
2032-12-31
Link
277.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
278.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Borowie
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
279.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
280.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Maciejowice
wiejska
Program realizowany
2008-04-17
2032-12-31
Link
281.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
282.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Sobolew
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2032-12-31
Link
283.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
284.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
285.
POMORSKIE
gdański
Suchy Dąb
wiejska
Program uchwalony
Link
286.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
287.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
288.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
289.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
wiejska
Program realizowany
2011-07-12
2032-07-12
Link
290.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
291.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
292.
POMORSKIE
Gdynia
Gdynia
miejska
Program realizowany
2013-09-25
2032-12-31
Link
293.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
294.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
295.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Kruklanki
wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
296.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
297.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Wydminy
wiejska
Program realizowany
2012-04-19
2032-12-31
Link
298.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Miłki
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
299.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
300.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Wielowieś
wiejska
Program uchwalony
2011-02-17
Link
301.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
302.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
303.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
304.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Rudziniec
wiejska
Program realizowany
2014-09-30
2032-12-31
Link
305.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Sośnicowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-04-30
2032-12-30
Link
306.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
307.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Żukowice
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
308.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
309.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
310.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
311.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
312.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
313.
OPOLSKIE
głubczycki
Branice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-29
2032-12-31
Link
314.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
315.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
316.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
317.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
318.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
319.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
320.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Osina
wiejska
Program realizowany
2012-12-05
2031-12-31
Link
321.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Goleniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
322.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
323.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Zbójno
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
324.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Radomin
wiejska
Program uchwalony
2011-07-20
2032-12-31
Link
325.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
326.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Ciechocin
wiejska
Program realizowany
2014-02-10
2032-12-31
Link
327.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
miejska
Program realizowany
2016-01-27
Link
328.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
329.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Dubeninki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
330.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
331.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
332.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
333.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
334.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Sękowa
wiejska
Program realizowany
2013-11-18
2032-12-31
Link
335.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
336.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
337.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Lipinki
wiejska
Projekt programu
2013-11-12
2032-12-31
Link
338.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
339.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
340.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
341.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
342.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
343.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
344.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
345.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
346.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Pacyna
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
347.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
348.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
349.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
350.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
351.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
352.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
353.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Jemielno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
354.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
355.
PODLASKIE
grajewski
Wąsosz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
356.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
miejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
357.
PODLASKIE
grajewski
Szczuczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
358.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
359.
PODLASKIE
grajewski
Radziłów
wiejska
Program uchwalony
2008-06-30
2012-12-31
Link
360.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
wiejska
Program realizowany
2008-12-17
2032-12-31
Link
361.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
362.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
363.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
364.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
365.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-24
2032-12-31
Link
366.
MAZOWIECKIE
grodziski
Żabia Wola
wiejska
Program realizowany
2017-01-31
2032-12-31
Link
367.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
368.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
369.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
370.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
371.
MAZOWIECKIE
grójecki
Jasieniec
wiejska
Program uchwalony
2013-11-28
2032-12-31
Link
372.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
373.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
374.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
375.
MAZOWIECKIE
grójecki
Nowe Miasto nad Pilicą
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
376.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
377.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
378.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Rogóźno
wiejska
Program realizowany
2014-11-07
2032-12-31
Link
379.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Łasin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
380.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
381.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
382.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
383.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Karnice
wiejska
Program realizowany
2013-09-27
2032-12-31
Link
384.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
385.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
386.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
387.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
388.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
389.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
390.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Widuchowa
wiejska
Program uchwalony
2008-06-19
2032-06-19
Link
391.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
392.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
393.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
394.
PODLASKIE
hajnowski
Dubicze Cerkiewne
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
395.
PODLASKIE
hajnowski
Narewka
wiejska
Program realizowany
2006-12-28
2032-12-31
Link
396.
PODLASKIE
hajnowski
Hajnówka
miejska
Program realizowany
2020-02-26
2032-12-31
Link
397.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
398.
PODLASKIE
hajnowski
Białowieża
wiejska
Program realizowany
2014-02-14
2032-12-31
Link
399.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
400.
PODLASKIE
hajnowski
Czyże
wiejska
Program realizowany
2007-09-28
2032-12-31
Link
401.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Werbkowice
wiejska
Program realizowany
2011-03-10
2032-03-10
Link
402.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Mircze
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
403.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
404.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
405.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
406.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2032-12-31
Link
407.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
408.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
409.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Lubawa
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
410.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Rojewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
411.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
412.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
413.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
414.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
415.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
416.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
417.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
418.
LUBELSKIE
janowski
Potok Wielki
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
419.
LUBELSKIE
janowski
Godziszów
wiejska
Program realizowany
2016-11-07
2032-12-31
Link
420.
LUBELSKIE
janowski
Chrzanów
wiejska
Program realizowany
2013-10-09
2023-12-31
Link
421.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
422.
LUBELSKIE
janowski
Modliborzyce
wiejska
Projekt programu
2012-12-01
2032-12-31
Link
423.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
424.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
425.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
wiejska
Program realizowany
2014-03-06
2032-12-31
Link
426.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
427.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
428.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
429.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link
430.
PODKARPACKIE
jarosławski
Wiązownica
wiejska
Program uchwalony
2013-12-03
2032-12-31
Link
431.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
432.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
433.
PODKARPACKIE
jasielski
Krempna
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2023-12-31
Link
434.
PODKARPACKIE
jasielski
Brzyska
wiejska
Program realizowany
2011-05-16
2032-12-31
Link
435.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
436.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
437.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
438.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
439.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
440.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
441.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
442.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
443.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Męcinka
wiejska
Program uchwalony
2013-10-29
2032-12-31
Link
444.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2032-12-31
Link
445.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Wądroże Wielkie
wiejska
Program realizowany
2012-09-26
2032-12-31
Link
446.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
447.
ŚLĄSKIE
Jaworzno
Jaworzno
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
448.
DOLNOŚLĄSKIE
Jelenia Góra
Jelenia Góra
miejska
Program realizowany
2014-06-10
2032-12-31
Link
449.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Karpacz
miejska
Program realizowany
Link
450.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Kowary
miejska
Program realizowany
2008-03-05
2032-12-31
Link
451.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Mysłakowice
wiejska
Program uchwalony
2012-07-27
2032-12-31
Link
452.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Szklarska Poręba
miejska
Projekt programu
2015-08-01
2032-12-31
Link
453.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Janowice Wielkie
wiejska
Program realizowany
Link
454.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
455.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
456.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Imielno
wiejska
Program realizowany
2015-10-21
2032-12-31
Link
457.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Oksa
wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
458.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Nagłowice
wiejska
Program realizowany
2009-06-30
2032-12-31
Link
459.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Sobków
wiejska
Program realizowany
2012-05-14
2032-12-31
Link
460.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
461.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
462.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
463.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
464.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
465.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
466.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
467.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Lubawka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-01
2012-05-31
Link
468.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
wiejska
Program uchwalony
2012-04-25
2016-04-25
Link
469.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Marciszów
wiejska
Program realizowany
2008-10-27
2032-12-31
Link
470.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
471.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Wolin
miejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
472.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
473.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
474.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Stara Kamienica
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-11-10
Link
475.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Jeżów Sudecki
wiejska
Program realizowany
2008-11-05
2032-12-31
Link
476.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
477.
POMORSKIE
kartuski
Sierakowice
wiejska
Program realizowany
2009-01-28
2018-12-31
Link
478.
POMORSKIE
kartuski
Przodkowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-26
2032-12-31
Link
479.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
480.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
481.
POMORSKIE
kartuski
Sulęczyno
wiejska
Program realizowany
2009-11-18
2032-12-31
Link
482.
POMORSKIE
kartuski
Stężyca
wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
483.
POMORSKIE
kartuski
Chmielno
wiejska
Program realizowany
2016-04-01
2032-12-31
Link
484.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
485.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
486.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
487.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Reńska Wieś
wiejska
Program realizowany
2012-10-30
2032-12-31
Link
488.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
489.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
490.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
491.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
492.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
493.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
494.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
495.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
496.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
497.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
498.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
499.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce
Kielce
miejska
Program realizowany
2019-03-14
2022-12-31
Link
500.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link