DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
1602.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
1603.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1604.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
1605.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1606.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
1607.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
1608.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1609.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
1610.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
1611.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
1612.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
1613.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1615.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
1616.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1617.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
1618.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Krzeszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-28
2032-12-31
Link
1619.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
1620.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
1621.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1622.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1623.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1624.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
1625.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1626.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
1627.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1628.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1629.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1630.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
1631.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
1632.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1633.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1634.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
1635.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1636.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1637.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
1638.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
1639.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1640.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
1641.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1642.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1643.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
1644.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
1645.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1646.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Zakroczym
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1647.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1648.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1649.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1650.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
1651.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1652.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1653.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1654.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1655.
POMORSKIE
kwidzyński
Prabuty
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-04-27
2032-12-31
Link
1656.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
1657.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1658.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Dobrzyń nad Wisłą
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
1659.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
1660.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
1661.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
1662.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1663.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1664.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
1665.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
1666.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
1667.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
1668.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
1669.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
1670.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1671.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
1672.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1673.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
1674.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1675.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
1676.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1677.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
1678.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1679.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
1680.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1681.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
1682.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
1683.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1684.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1685.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
1686.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1687.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1688.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
1689.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1690.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
1691.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1692.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
1693.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
1694.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
1695.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
1696.
PODLASKIE
łomżyński
Jedwabne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-15
2032-12-31
Link
1697.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
1698.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
1699.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
1700.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link