DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
602.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
603.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
604.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Wielkie Oczy
wiejska
Program uchwalony
2013-12-05
2032-12-31
Link
605.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
606.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
607.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
wiejska
Program uchwalony
2011-06-21
2032-12-31
Link
608.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
609.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
610.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
611.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
612.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
613.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
614.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
615.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
616.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
617.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
618.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Raszyn
wiejska
Program uchwalony
2014-06-26
2032-12-31
Link
619.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
620.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
621.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Grodziczno
wiejska
Program uchwalony
2010-02-25
2032-12-31
622.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
623.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
624.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
625.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
626.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
627.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
628.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
629.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
630.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
631.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
632.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
633.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
634.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
635.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
636.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
637.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
638.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
639.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lądek-Zdrój
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-17
2032-12-31
Link
640.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
641.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Mirów
wiejska
Program uchwalony
2011-10-17
2032-12-31
Link
642.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
643.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
644.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
645.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
646.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
647.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
648.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
649.
MAZOWIECKIE
łosicki
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2014-06-17
2032-12-31
Link
650.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link