DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
1602.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
1603.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
1604.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
1605.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
1606.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
1607.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
1608.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1609.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1610.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
1611.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
1612.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
1613.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
1615.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1616.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
1617.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
1618.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
1619.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
1620.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
1621.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
1622.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1623.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Szczucin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-14
2016-12-31
Link
1624.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
1625.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
1626.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1627.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
1628.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
1629.
POMORSKIE
człuchowski
Przechlewo
wiejska
Program realizowany
2010-05-28
2032-12-31
Link
1630.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
1631.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1632.
POMORSKIE
człuchowski
Rzeczenica
wiejska
Program realizowany
2015-03-12
2032-12-31
Link
1633.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
1634.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
1635.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
1636.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
1637.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
1638.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Starcza
wiejska
Program realizowany
2018-12-12
2032-12-31
Link
1639.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
1640.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Mykanów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-25
2032-12-31
Link
1641.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link
1642.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1643.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1644.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1645.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Lelów
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
Link
1646.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
1647.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
1648.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
1649.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
1650.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
1651.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1652.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
1653.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Lubasz
wiejska
Program realizowany
2016-09-01
2032-12-31
Link
1654.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
1655.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link
1656.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
1657.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
1658.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
1659.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
1660.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
1661.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
1662.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
1663.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
1664.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Hażlach
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
1665.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
1666.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1667.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
1668.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
wiejska
Program realizowany
2011-01-28
2032-12-31
Link
1669.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
1670.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1671.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Gołymin-Ośrodek
wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1672.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
1673.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
1674.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1675.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1676.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1677.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1678.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
1679.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
wiejska
Program realizowany
2008-11-27
2032-12-31
Link
1680.
POMORSKIE
chojnicki
Konarzyny
wiejska
Program realizowany
2015-01-23
2032-12-31
Link
1681.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
1682.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
1683.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1684.
LUBELSKIE
chełmski
Wojsławice
wiejska
Program uchwalony
2010-02-23
2032-02-22
Link
1685.
LUBELSKIE
chełmski
Leśniowice
wiejska
Program uchwalony
2010-11-08
2031-12-31
Link
1686.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
1687.
LUBELSKIE
chełmski
Dubienka
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2031-12-31
Link
1688.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
1689.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
1690.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
1691.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
1692.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
1693.
LUBELSKIE
chełmski
Siedliszcze
wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
1694.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
1695.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1696.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1697.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Kijewo Królewskie
wiejska
Program realizowany
2011-06-28
2032-12-31
Link
1698.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Stolno
wiejska
Program uchwalony
2019-11-04
2032-11-04
Link
1699.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
1700.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link