Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortowanie od największego Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
601. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
602. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
603. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
604. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
605. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Mysłakowice wiejska Program uchwalony 2012-07-27 2032-12-31 Link
606. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
607. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
608. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
609. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
610. MAZOWIECKIE płocki Mała Wieś wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
611. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
612. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
613. LUBELSKIE parczewski Parczew miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-26 2014-12-31 Link
614. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
615. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
616. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
617. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
618. MAZOWIECKIE pruszkowski Raszyn wiejska Program uchwalony 2014-06-26 2032-12-31 Link
619. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
620. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
621. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Jędrzejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
622. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
623. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
624. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
625. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
626. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
627. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
628. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
629. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
630. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
631. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
632. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
633. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
634. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
635. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
636. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
637. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
638. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
639. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
640. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
641. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
642. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jeziorany miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-16 2032-12-31 Link
643. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
644. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
645. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
646. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
647. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
648. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
649. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Program uchwalony 2014-06-17 2032-12-31 Link
650. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
651. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
652. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
653. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
654. MAZOWIECKIE piaseczyński Konstancin-Jeziorna miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-23 2032-12-31 Link
655. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
656. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Izbica Kujawska miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2013-11-12 Link
657. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
658. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
659. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
660. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
661. WIELKOPOLSKIE poznański Kleszczewo wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
662. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lądek-Zdrój miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-17 2032-12-31 Link
663. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
664. MAZOWIECKIE nowodworski Leoncin wiejska Program uchwalony 2012-10-31 Link
665. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
666. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
667. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
668. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
669. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
670. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
671. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
672. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
673. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
674. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
675. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
676. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
677. PODLASKIE kolneński Kolno miejska Program uchwalony 2015-02-20 2032-12-31 Link
678. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
679. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
680. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
681. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
682. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
683. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
684. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
685. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
686. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
687. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
688. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
689. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
690. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
691. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
692. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
693. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
694. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
695. WIELKOPOLSKIE kolski Kłodawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
696. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
697. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
698. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
699. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
700. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.