Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortowanie od największego
 
1. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
2. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
3. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
4. MAŁOPOLSKIE Kraków powiat Projekt programu Link
5. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Projekt programu Link
6. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
7. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
8. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2011-06-21 Link
9. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
10. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
11. DOLNOŚLĄSKIE milicki Cieszków wiejska Projekt programu Link
12. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
13. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
14. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
15. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
16. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
17. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
18. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
19. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
20. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
21. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu Link
22. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
23. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
24. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
25. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
26. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
27. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Projekt programu Link
28. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
29. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
30. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany Link
31. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
32. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
33. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu Link
34. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony Link
35. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony
36. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
37. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
38. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
39. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
40. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 Link
41. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany Link
42. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Projekt programu Link
43. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
44. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
45. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
46. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
47. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
48. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
49. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
50. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
51. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2014-10-24 Link
52. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Projekt programu Link
53. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
54. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Projekt programu Link
55. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
56. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu Link
57. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
58. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
59. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Projekt programu Link
60. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
61. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
62. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Projekt programu Link
63. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
64. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
65. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
66. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
67. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
68. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony Link
69. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
70. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
71. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
72. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany Link
73. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
74. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
75. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
76. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony Link
77. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
78. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony Link
79. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Projekt programu Link
80. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony Link
81. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
82. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
83. LUBELSKIE janowski Janów Lubelski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-27 Link
84. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
85. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
86. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
87. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
88. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
89. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
90. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
91. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
92. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna miejsko-wiejska Projekt programu Link
93. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
94. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
95. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
96. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
97. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
98. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 Link
99. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Olecko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 Link
100. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
101. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Projekt programu Link
102. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
103. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
104. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu Link
105. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
106. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
107. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Projekt programu
108. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
109. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Projekt programu Link
110. MAŁOPOLSKIE myślenicki Lubień wiejska Program uchwalony Link
111. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
112. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
113. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
114. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
115. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Projekt programu Link
116. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
117. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
118. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
119. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
120. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
121. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
122. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
123. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
124. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
125. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2011-10-03 Link
126. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany Link
127. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
128. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
129. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
130. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
131. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
132. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany Link
133. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program uchwalony Link
134. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
135. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
136. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
137. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany Link
138. LUBUSKIE żarski Jasień miejsko-wiejska Program uchwalony Link
139. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Projekt programu Link
140. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
141. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
142. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
143. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
144. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
145. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
146. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
147. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 Link
148. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
149. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
150. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
151. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
152. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
153. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony Link
154. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
155. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
156. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 Link
157. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
158. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
159. MAZOWIECKIE nowodworski Leoncin wiejska Program uchwalony 2012-10-31 Link
160. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
161. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
162. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
163. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony Link
164. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
165. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
166. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
167. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
168. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
169. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
170. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Projekt programu Link
171. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Projekt programu Link
172. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
173. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony
174. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany Link
175. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
176. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
177. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
178. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
179. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Projekt programu Link
180. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
181. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
182. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
183. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
184. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
185. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
186. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
187. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
188. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
189. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Projekt programu Link
190. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
191. MAZOWIECKIE ostrowski Andrzejewo wiejska Program uchwalony Link
192. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony Link
193. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
194. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
195. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
196. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Projekt programu Link
197. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
198. PODKARPACKIE krośnieński Krościenko Wyżne wiejska Projekt programu Link
199. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
200. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.