DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1201.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koszyce
wiejska
Program realizowany
2006-07-28
2032-12-31
Link
1202.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Koszęcin
wiejska
Projekt programu
2015-10-12
2032-10-11
Link
1203.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Koszarawa
wiejska
Program realizowany
2015-11-24
2032-12-31
Link
1204.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
1205.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
1206.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Kosów Lacki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-21
2032-12-31
Link
1207.
POMORSKIE
pucki
Kosakowo
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
1208.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
1209.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Korytnica
wiejska
Program uchwalony
2009-04-24
2032-12-31
Link
1210.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1211.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
1212.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
1213.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
1214.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1215.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
1216.
LUBELSKIE
puławski
Końskowola
wiejska
Program uchwalony
2017-03-08
2032-12-31
Link
1217.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
1218.
LUBELSKIE
bialski
Konstantynów
wiejska
Program realizowany
2009-04-28
2015-12-31
Link
1219.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
1220.
ŁÓDZKIE
wieluński
Konopnica
wiejska
Program uchwalony
2019-06-27
2032-12-31
Link
1221.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
1222.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koniusza
wiejska
Program realizowany
2018-07-31
2031-12-31
Link
1223.
WIELKOPOLSKIE
Konin
Konin
miejska
Program realizowany
2013-12-18
2032-12-31
Link
1224.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1225.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Koneck
wiejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
1226.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Kondratowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-16
2032-12-31
Link
1227.
POMORSKIE
chojnicki
Konarzyny
wiejska
Program realizowany
2015-01-23
2032-12-31
Link
1228.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
1229.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
1230.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
1231.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
1232.
PODKARPACKIE
sanocki
Komańcza
wiejska
Program realizowany
2010-11-18
2031-12-31
Link
1233.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
1234.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
wiejska
Projekt programu
2013-11-04
2032-12-31
Link
1235.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
1236.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1237.
POMORSKIE
bytowski
Kołczygłowy
wiejska
Program realizowany
2012-12-20
2032-12-31
Link
1238.
MAZOWIECKIE
otwocki
Kołbiel
wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
1239.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Kołbaskowo
wiejska
Program realizowany
2007-04-26
2032-12-31
Link
1240.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
1241.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
1242.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Kołaczkowo
wiejska
Program realizowany
2016-10-11
2032-12-31
Link
1243.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1244.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
1245.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
1246.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1247.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
miejska
Program uchwalony
2015-02-20
2032-12-31
Link
1248.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
1249.
LUBELSKIE
bialski
Kodeń
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1250.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
1251.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1252.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
1253.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kocierzew Południowy
wiejska
Program uchwalony
2016-04-27
2032-12-31
Link
1254.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
1255.
POMORSKIE
słupski
Kobylnica
wiejska
Program realizowany
2010-05-27
2032-12-31
Link
1256.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Kobylin-Borzymy
wiejska
Program realizowany
2007-08-14
2032-12-31
Link
1257.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
1258.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Kobylanka
wiejska
Program realizowany
2012-09-27
2032-12-31
Link
1259.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1260.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
1261.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kobierzyce
wiejska
Program uchwalony
2010-10-22
2032-12-31
Link
1262.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
1263.
PODLASKIE
moniecki
Knyszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-14
2023-09-14
Link
1264.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
1265.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1266.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
wiejska
Program uchwalony
2020-02-28
2032-12-31
Link
1267.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
1268.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1269.
LUBELSKIE
rycki
Kłoczew
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1270.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1271.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Kłaj
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1272.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Klukowo
wiejska
Program realizowany
2017-10-30
2032-12-31
Link
1273.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
1274.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
1275.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Klucze
wiejska
Program uchwalony
2013-05-09
2032-12-31
Link
1276.
OPOLSKIE
kluczborski
Kluczbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-30
2032-12-31
Link
1277.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
1278.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
1279.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1280.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1281.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
1282.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
1283.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1284.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
1285.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Kikół
wiejska
Program uchwalony
2012-02-17
2032-12-31
Link
1286.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Kijewo Królewskie
wiejska
Program realizowany
2011-06-28
2032-12-31
Link
1287.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1288.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
1289.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Kiełczygłów
wiejska
Program uchwalony
2015-12-04
2032-12-31
Link
1290.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce
Kielce
miejska
Program realizowany
2019-03-14
2022-12-31
Link
1291.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1292.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
1293.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Kęsowo
wiejska
Program uchwalony
2011-06-20
2032-12-31
Link
1294.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
1295.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
1296.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
1297.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
1298.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
1299.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
1300.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
1301.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kazimierz Biskupi
wiejska
Program realizowany
2009-01-30
2032-12-31
Link
1302.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Kawęczyn
wiejska
Program realizowany
2014-02-07
2032-12-31
Link
1303.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
1304.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
1305.
POMORSKIE
kościerski
Karsin
wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
1306.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Karpacz
miejska
Program realizowany
Link
1307.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
1308.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Karnice
wiejska
Program realizowany
2013-09-27
2032-12-31
Link
1309.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
1310.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1311.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
1312.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Kampinos
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
1313.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
1314.
LUBELSKIE
lubartowski
Kamionka
wiejska
Program uchwalony
2019-11-19
2032-12-31
Link
1315.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
1316.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1317.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
1318.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
1319.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
wiejska
Program uchwalony
2012-04-25
2016-04-25
Link
1320.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
wiejska
Program realizowany
2008-10-03
2032-12-31
Link
1321.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
1322.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
1323.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
1324.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1325.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
1326.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1327.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
1328.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Kalinowo
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1329.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Kalety
miejska
Program realizowany
2010-10-05
2032-12-31
Link
1330.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
1331.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
1332.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
1333.
LUBELSKIE
opolski
Józefów nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1334.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
1335.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
1336.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1337.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
wiejska
Program realizowany
2009-10-31
2032-12-31
Link
1338.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
1339.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Jodłownik
wiejska
Program realizowany
2013-03-18
2032-12-31
Link
1340.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
1341.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Jeżów Sudecki
wiejska
Program realizowany
2008-11-05
2032-12-31
Link
1342.
PODKARPACKIE
niżański
Jeżowe
wiejska
Program uchwalony
2011-05-05
2032-12-31
Link
1343.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
1344.
LUBELSKIE
lubartowski
Jeziorzany
wiejska
Program uchwalony
2011-02-28
2032-02-27
Link
1345.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1346.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Jeziora Wielkie
wiejska
Program realizowany
2006-08-31
2032-12-31
Link
1347.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
1348.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
1349.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Jemielno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1350.
OPOLSKIE
strzelecki
Jemielnica
wiejska
Projekt programu
2015-09-23
2032-12-31
Link
1351.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Jeleśnia
wiejska
Program realizowany
2013-08-05
2032-12-31
Link
1352.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
1353.
DOLNOŚLĄSKIE
Jelenia Góra
Jelenia Góra
miejska
Program realizowany
2014-06-10
2032-12-31
Link
1354.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
1355.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Jejkowice
wiejska
Program realizowany
2015-04-27
2032-12-31
Link
1356.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1357.
PODLASKIE
łomżyński
Jedwabne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-15
2032-12-31
Link
1358.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Jednorożec
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1359.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlnia-Letnisko
wiejska
Program realizowany
2012-06-01
2032-12-31
Link
1360.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlińsk
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
1361.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
1362.
ŚLĄSKIE
Jaworzno
Jaworzno
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1363.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
1364.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
1365.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jaśliska
wiejska
Program uchwalony
2011-05-13
2032-12-31
Link
1366.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
1367.
MAZOWIECKIE
radomski
Jastrzębia
wiejska
Program uchwalony
2016-07-14
2032-12-31
Link
1368.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Jastrząb
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2032-12-31
Link
1369.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1370.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
1371.
POMORSKIE
pucki
Jastarnia
miejska
Program realizowany
2015-10-28
2032-12-31
Link
1372.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1373.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
1374.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
1375.
MAZOWIECKIE
grójecki
Jasieniec
wiejska
Program uchwalony
2013-11-28
2032-12-31
Link
1376.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
1377.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
1378.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link
1379.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
1380.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
1381.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
1382.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1383.
PODLASKIE
sokólski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1384.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
1385.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
1386.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
1387.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Janowice Wielkie
wiejska
Program realizowany
Link
1388.
LUBELSKIE
parczewski
Jabłoń
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
1389.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1390.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Jabłonna Lacka
wiejska
Program uchwalony
2008-12-05
2032-12-31
Link
1391.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
1392.
LUBELSKIE
lubelski
Jabłonna
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
1393.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
1394.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
1395.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
1396.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
1397.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1398.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
1399.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1400.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link