Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od najmniejszego To Sortuj
 
501. LUBELSKIE łęczyński Puchaczów wiejska Program realizowany 2011-08-05 2032-12-31 Link
502. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
503. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
504. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Kondratowice wiejska Program realizowany 2011-08-16 2032-12-31 Link
505. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
506. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
507. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
508. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
509. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
510. POMORSKIE pucki Kosakowo wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31
511. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
512. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
513. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
514. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
515. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
516. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
517. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
518. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz miejska Program realizowany 2011-09-11 2032-12-31 Link
519. PODLASKIE moniecki Knyszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-14 2023-09-14 Link
520. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
521. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
522. LUBELSKIE puławski Puławy miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
523. PODKARPACKIE jasielski Kołaczyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
524. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
525. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
526. ŚLĄSKIE pszczyński Pszczyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
527. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
528. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
529. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
530. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
531. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
532. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
533. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
534. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
535. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
536. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
537. ŁÓDZKIE kutnowski Łanięta wiejska Program uchwalony 2011-10-12 2032-12-31 Link
538. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
539. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
540. ŚLĄSKIE pszczyński Miedźna wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
541. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
542. MAŁOPOLSKIE nowotarski Spytkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-21 2032-12-31 Link
543. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
544. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
545. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
546. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
547. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
548. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
549. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
550. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
551. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
552. MAŁOPOLSKIE nowotarski Lipnica Wielka wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
553. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
554. PODKARPACKIE niżański Harasiuki wiejska Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
555. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
556. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
557. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
558. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czorsztyn wiejska Program uchwalony 2011-10-31 2032-12-31 Link
559. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
560. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
561. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
562. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Jordanów Śląski wiejska Projekt programu 2011-11-01 2032-12-31 Link
563. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
564. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
565. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
566. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
567. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
568. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
569. ŁÓDZKIE pabianicki Lutomiersk wiejska Program realizowany 2011-11-21 2032-12-31 Link
570. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
571. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
572. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
573. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
574. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
575. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
576. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
577. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
578. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
579. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
580. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
581. LUBELSKIE świdnicki Mełgiew wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-31 Link
582. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
583. PODKARPACKIE krośnieński Chorkówka wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-01 Link
584. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
585. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
586. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
587. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
588. ŚLĄSKIE żywiecki Milówka wiejska Program uchwalony 2011-11-30 2032-12-31 Link
589. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
590. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
591. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
592. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
593. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
594. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
595. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
596. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
597. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
598. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
599. PODKARPACKIE mielecki Mielec wiejska Program realizowany 2011-12-19 2032-12-31 Link
600. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
601. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
602. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
603. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
604. LUBELSKIE opolski Opole Lubelskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2030-12-31 Link
605. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
606. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Nowe miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-31 Link
607. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
608. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Cekcyn wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
609. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
610. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
611. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Gródek nad Dunajcem wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-28 Link
612. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
613. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
614. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
615. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
616. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
617. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Sadki wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
618. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
619. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
620. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
621. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
622. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
623. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
624. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Janowiec Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
625. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
626. PODKARPACKIE mielecki Radomyśl Wielki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
627. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
628. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
629. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
630. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
631. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
632. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Korsze miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
633. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
634. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
635. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
636. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
637. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
638. ŚLĄSKIE raciborski Kornowac wiejska Projekt programu 2012-01-01 2032-12-31 Link
639. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
640. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
641. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
642. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
643. LUBELSKIE radzyński Kąkolewnica wiejska Program uchwalony 2012-01-27 2032-12-31 Link
644. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowo wiejska Program realizowany 2012-01-28 2032-01-28 Link
645. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Lniano wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31 Link
646. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
647. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
648. ŚLĄSKIE myszkowski Niegowa wiejska Program realizowany 2012-01-31 2022-12-31 Link
649. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany 2012-01-31 2032-12-31 Link
650. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
651. ŚLĄSKIE pszczyński Kobiór wiejska Program realizowany 2012-02-02 2032-12-31 Link
652. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
653. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Kikół wiejska Program uchwalony 2012-02-17 2032-12-31 Link
654. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
655. LUBELSKIE radzyński Komarówka Podlaska wiejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
656. LUBELSKIE puławski Markuszów wiejska Program realizowany 2012-02-23 2032-12-31 Link
657. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
658. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
659. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Dąbrowa wiejska Program uchwalony 2012-02-27 2032-12-31 Link
660. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Brzuze wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
661. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
662. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
663. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Nidzica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-01 2032-12-31 Link
664. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany 2012-03-02 2032-12-31 Link
665. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2012-03-05 2032-12-31 Link
666. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
667. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
668. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
669. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie miejska Program realizowany 2012-03-13 2032-12-31 Link
670. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
671. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Koneck wiejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
672. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
673. PODLASKIE wysokomazowiecki Czyżew wiejska Program realizowany 2012-03-22 2032-12-31 Link
674. MAZOWIECKIE piaseczyński Konstancin-Jeziorna miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-23 2032-12-31 Link
675. ŁÓDZKIE rawski Sadkowice wiejska Projekt programu 2012-03-26 2032-12-31 Link
676. OPOLSKIE opolski Łubniany wiejska Program realizowany 2012-03-26 2032-12-31 Link
677. MAZOWIECKIE żuromiński Bieżuń miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-27 2032-03-27 Link
678. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
679. MAZOWIECKIE otwocki Karczew miejsko-wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
680. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
681. MAZOWIECKIE pułtuski Winnica wiejska Program uchwalony 2012-03-28 Link
682. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle miejska Program uchwalony 2012-03-29 2015-12-31 Link
683. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
684. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
685. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
686. ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko miejska Program realizowany 2012-04-04 2032-12-31 Link
687. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kąty Wrocławskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-10 2031-12-31 Link
688. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
689. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
690. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
691. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz miejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
692. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
693. DOLNOŚLĄSKIE średzki Kostomłoty wiejska Program uchwalony 2012-04-24 2032-12-31
694. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
695. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra wiejska Program uchwalony 2012-04-25 2016-04-25 Link
696. MAZOWIECKIE miński Sulejówek miejska Program realizowany 2012-04-26 Link
697. OPOLSKIE namysłowski Namysłów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-26 2032-12-31 Link
698. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
699. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
700. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
701. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
702. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
703. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
704. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
705. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
706. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
707. MAZOWIECKIE radomski Jedlnia-Letnisko wiejska Program realizowany 2012-06-01 2032-12-31 Link
708. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
709. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
710. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
711. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
712. POMORSKIE lęborski Łeba miejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
713. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
714. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
715. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Strzelin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
716. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
717. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda wiejska Program uchwalony 2012-06-27 2032-12-31 Link
718. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński miejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
719. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
720. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
721. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Mysłakowice wiejska Program uchwalony 2012-07-27 2032-12-31 Link
722. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
723. ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
724. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
725. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
726. ŚLĄSKIE lubliniecki Woźniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-08-17 2032-08-16
727. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Kwilcz wiejska Program realizowany 2012-08-28 2032-12-31 Link
728. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
729. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Łoniów wiejska Program uchwalony 2012-08-30 2032-12-31 Link
730. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Nowy Korczyn wiejska Program uchwalony 2012-08-31 2032-12-31 Link
731. ŁÓDZKIE wieruszowski Łubnice wiejska Program uchwalony 2012-09-10 2032-12-31 Link
732. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
733. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
734. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
735. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
736. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Chodecz miejsko-wiejska Program realizowany 2012-09-25 2032-12-31 Link
737. ŁÓDZKIE radomszczański Masłowice wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
738. MAZOWIECKIE płoński Załuski wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
739. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
740. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
741. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Lipno wiejska Program uchwalony 2012-09-27 2032-12-31 Link
742. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Grunwald wiejska Program realizowany 2012-09-28 2032-12-31 Link
743. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
744. ŁÓDZKIE radomszczański Kobiele Wielkie wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31
745. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Piecki wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31 Link
746. MAŁOPOLSKIE limanowski Łukowica wiejska Projekt programu 2012-10-01 2032-12-31 Link
747. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
748. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
749. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal wiejska Program realizowany 2012-10-11 2032-12-31 Link
750. LUBUSKIE żarski Jasień miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-11 2022-10-11 Link
751. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
752. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
753. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
754. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
755. POMORSKIE malborski Lichnowy wiejska Program realizowany 2012-10-25 2032-12-31 Link
756. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
757. ŚLĄSKIE częstochowski Lelów wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31 Link
758. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
759. PODKARPACKIE łańcucki Markowa wiejska Program realizowany 2012-10-29 2032-12-31 Link
760. PODKARPACKIE rzeszowski Chmielnik wiejska Program uchwalony 2012-10-29 2032-12-31 Link
761. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
762. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
763. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Reńska Wieś wiejska Program realizowany 2012-10-30 2032-12-31 Link
764. PODKARPACKIE leski Olszanica wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
765. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
766. PODKARPACKIE mielecki Czermin wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
767. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Kiwity wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
768. DOLNOŚLĄSKIE milicki Milicz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
769. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
770. DOLNOŚLĄSKIE milicki Krośnice wiejska Program realizowany 2012-10-31 2032-12-31 Link
771. MAZOWIECKIE nowodworski Leoncin wiejska Program uchwalony 2012-10-31 Link
772. PODKARPACKIE lubaczowski Narol miejsko-wiejska Projekt programu 2012-10-31 2032-12-31
773. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
774. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
775. ŁÓDZKIE opoczyński Sławno wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
776. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
777. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
778. OPOLSKIE namysłowski Świerczów wiejska Program realizowany 2012-11-06 2032-12-31 Link
779. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
780. LUBUSKIE krośnieński Krosno Odrzańskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
781. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
782. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Iwierzyce wiejska Program realizowany 2012-11-14 2032-12-31 Link
783. MAZOWIECKIE łosicki Łosice miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-14 2032-12-31 Link
784. PODKARPACKIE jarosławski Chłopice wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-10-15 Link
785. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-15 2032-12-31 Link
786. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Dobre wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-12-31 Link
787. MAŁOPOLSKIE krakowski Jerzmanowice-Przeginia wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-11-19 Link
788. LUBELSKIE bialski Kodeń wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
789. DOLNOŚLĄSKIE górowski Jemielno wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
790. MAŁOPOLSKIE wadowicki Stryszów wiejska Program uchwalony 2012-11-20 2032-12-31 Link
791. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
792. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
793. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
794. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
795. PODKARPACKIE łańcucki Rakszawa wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
796. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
797. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
798. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Głuszyca miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-28 2032-12-31 Link
799. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
800. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
801. MAZOWIECKIE przasnyski Czernice Borowe wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
802. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
803. PODKARPACKIE krośnieński Krościenko Wyżne wiejska Program realizowany 2012-11-29 2023-12-31 Link
804. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-12-31
805. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
806. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
807. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Srokowo wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
808. LUBELSKIE janowski Modliborzyce wiejska Projekt programu 2012-12-01 2032-12-31 Link
809. POMORSKIE kwidzyński Gardeja wiejska Program realizowany 2012-12-01 2032-12-31 Link
810. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
811. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
812. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Osina wiejska Program realizowany 2012-12-05 2031-12-31 Link
813. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
814. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
815. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa wiejska Program realizowany 2012-12-14 2032-12-31 Link
816. LUBELSKIE zamojski Komarów-Osada wiejska Program realizowany 2012-12-17 2032-12-31 Link
817. MAZOWIECKIE ostrowski Andrzejewo wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
818. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
819. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
820. POMORSKIE nowodworski Ostaszewo wiejska Program uchwalony 2012-12-19 2032-12-31 Link
821. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
822. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
823. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
824. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
825. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
826. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
827. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
828. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
829. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Reszel miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
830. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
831. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Rojewo wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-27 Link
832. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
833. LUBUSKIE międzyrzecki Międzyrzecz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-28 Link
834. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
835. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
836. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
837. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
838. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
839. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
840. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Dąbrowa Biskupia wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
841. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
842. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
843. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
844. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
845. PODKARPACKIE kolbuszowski Cmolas wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
846. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Łasin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
847. PODKARPACKIE przeworski Zarzecze wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
848. MAZOWIECKIE żyrardowski Mszczonów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2016-12-31 Link
849. DOLNOŚLĄSKIE oławski Domaniów wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
850. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
851. PODKARPACKIE łańcucki Łańcut wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
852. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
853. MAZOWIECKIE płocki Mała Wieś wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
854. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn miejska Program uchwalony 2013-01-17 2032-12-31 Link
855. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bartniczka wiejska Program uchwalony 2013-01-23 2032-12-31 Link
856. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Prusice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-23 2032-12-31 Link
857. PODKARPACKIE rzeszowski Głogów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-24 2032-12-31 Link
858. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
859. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
860. ŁÓDZKIE łęczycki Grabów wiejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-01-29 Link
861. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
862. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
863. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
864. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
865. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
866. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
867. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Kolno wiejska Program realizowany 2013-02-15 2032-12-31 Link
868. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
869. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Raków wiejska Program uchwalony 2013-02-21 2032-12-31 Link
870. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
871. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Purda wiejska Program uchwalony 2013-02-22 2032-12-31 Link
872. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
873. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
874. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-02-25 2032-02-25 Link
875. OPOLSKIE opolski Ozimek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-02-25 Link
876. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim miejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
877. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
878. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
879. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
880. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Krasocin wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
881. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
882. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Kluczewsko wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
883. MAZOWIECKIE mławski Radzanów wiejska Program uchwalony 2013-03-06 2032-12-31 Link
884. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
885. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka wiejska Program uchwalony 2013-03-14 2032-12-31 Link
886. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Program realizowany 2013-03-18 2032-12-31 Link
887. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
888. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
889. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
890. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
891. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony 2013-03-25 2032-12-31 Link
892. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Polkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-26 2023-12-31 Link
893. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
894. MAZOWIECKIE ostrołęcki Kadzidło wiejska Program uchwalony 2013-03-27 2032-12-31 Link
895. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
896. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Koprzywnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-04-12 2032-12-31 Link
897. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
898. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
899. MAZOWIECKIE łosicki Huszlew wiejska Program uchwalony 2013-04-29 2032-12-31 Link
900. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Borów wiejska Program realizowany 2013-04-30 2032-12-31 Link
901. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program realizowany 2013-05-09 2032-12-31 Link
902. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
903. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
904. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
905. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
906. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
907. LUBUSKIE sulęciński Lubniewice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
908. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
909. MAZOWIECKIE ostrowski Szulborze Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-06-28 2032-12-31 Link
910. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
911. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
912. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
913. ŚLĄSKIE żywiecki Jeleśnia wiejska Program realizowany 2013-08-05 2032-12-31 Link
914. ŁÓDZKIE pajęczański Strzelce Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2032-12-31 Link
915. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
916. PODKARPACKIE jasielski Krempna wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2023-12-31 Link
917. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
918. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
919. LUBELSKIE włodawski Urszulin wiejska Program uchwalony 2013-09-13 2032-12-31 Link
920. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
921. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
922. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
923. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
924. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
925. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
926. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
927. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
928. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Bądkowo wiejska Program realizowany 2013-10-01 2032-12-31 Link
929. PODKARPACKIE rzeszowski Błażowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
930. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
931. WIELKOPOLSKIE poznański Kleszczewo wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
932. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
933. LUBELSKIE janowski Chrzanów wiejska Program realizowany 2013-10-09 2023-12-31 Link
934. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
935. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów miejska Program realizowany 2013-10-21 2032-12-31 Link
936. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
937. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
938. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
939. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
940. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
941. LUBELSKIE lubartowski Kock miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
942. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
943. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Pruszcz wiejska Program realizowany 2013-10-25 2032-12-31 Link
944. DOLNOŚLĄSKIE średzki Miękinia wiejska Program uchwalony 2013-10-25 2032-12-31 Link
945. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
946. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
947. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Męcinka wiejska Program uchwalony 2013-10-29 2032-12-31 Link
948. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
949. MAZOWIECKIE piaseczyński Góra Kalwaria miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-01 2032-12-31 Link
950. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg wiejska Projekt programu 2013-11-04 2032-12-31 Link
951. LUBELSKIE lubartowski Michów wiejska Program uchwalony 2013-11-05 2032-12-31 Link
952. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
953. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Kisielice miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
954. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
955. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Izbica Kujawska miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2013-11-12 Link
956. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
957. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
958. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
959. MAŁOPOLSKIE gorlicki Lipinki wiejska Projekt programu 2013-11-12 2032-12-31 Link
960. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
961. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
962. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
963. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
964. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
965. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Bierutów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-12-31 Link
966. WIELKOPOLSKIE poznański Czerwonak wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-02-20 Link
967. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
968. MAZOWIECKIE grójecki Jasieniec wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
969. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
970. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
971. PODKARPACKIE mielecki Borowa wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
972. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
973. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
974. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
975. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
976. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
977. WIELKOPOLSKIE słupecki Słupca wiejska Program uchwalony 2013-12-09 2032-12-31 Link
978. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
979. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
980. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
981. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
982. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Mirzec wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
983. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
984. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Jeżewo wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
985. OPOLSKIE opolski Dąbrowa wiejska Program realizowany 2013-12-19 2032-12-31 Link
986. LUBUSKIE świebodziński Lubrza wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
987. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
988. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
989. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
990. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
991. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
992. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
993. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
994. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu 2013-12-30 2032-12-31 Link
995. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
996. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
997. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Lubicz wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
998. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
999. LUBELSKIE kraśnicki Gościeradów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1000. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.