DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
301.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
302.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
303.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
304.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
305.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
306.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
307.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wietrzychowice
wiejska
Program uchwalony
2020-08-31
2032-12-31
Link
308.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wierzchosławice
wiejska
Program realizowany
2012-11-26
2032-12-31
Link
309.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
310.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
311.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Kalety
miejska
Program realizowany
2010-10-05
2032-12-31
Link
312.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Krupski Młyn
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2030-12-31
Link
313.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
314.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
315.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
316.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
317.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Grębów
wiejska
Program realizowany
2011-05-12
2032-12-31
Link
318.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
319.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
województwo
Program realizowany
2016-07-27
2020-07-27
Link
320.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Pruszcz
wiejska
Program realizowany
2013-10-25
2032-12-31
Link
321.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Bukowiec
wiejska
Program realizowany
2011-08-24
2032-12-31
Link
322.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
323.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
324.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
325.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
326.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
327.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Nowe
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-31
Link
328.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
329.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
330.
LUBUSKIE
świebodziński
Lubrza
wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
331.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
332.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
333.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Świdwin
wiejska
Program realizowany
2008-09-18
2032-12-31
Link
334.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
335.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Żarów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-08-31
2032-12-31
Link
336.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
337.
LUBELSKIE
świdnicki
Mełgiew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-31
Link
338.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
339.
LUBELSKIE
świdnicki
Rybczewice
wiejska
Program uchwalony
2011-05-24
2032-12-31
Link
340.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
341.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
342.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Krzykosy
wiejska
Program uchwalony
2007-09-27
2032-12-31
Link
343.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Udanin
wiejska
Program realizowany
2015-09-24
2032-12-31
Link
344.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Malczyce
wiejska
Projekt programu
Link
345.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Środa Śląska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
346.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
347.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Zaniemyśl
wiejska
Program realizowany
2007-11-26
2032-12-31
Link
348.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
349.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
350.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
351.
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
województwo
Program realizowany
2011-05-19
2032-12-31
Link
352.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
353.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
354.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Jastrząb
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2032-12-31
Link
355.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Chlewiska
wiejska
Program uchwalony
2018-10-09
2022-10-08
Link
356.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Mirów
wiejska
Program uchwalony
2011-10-17
2032-12-31
Link
357.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
358.
POMORSKIE
sztumski
Mikołajki Pomorskie
wiejska
Program uchwalony
2010-11-04
2032-12-31
Link
359.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
360.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
361.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
362.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
363.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Jedwabno
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
364.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
365.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
366.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Grzmiąca
wiejska
Program realizowany
2014-03-26
2032-01-31
Link
367.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
368.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Szczecinek
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2032-12-31
Link
369.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
370.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
371.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
372.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Duszniki
wiejska
Program realizowany
2008-05-27
2032-12-31
Link
373.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Obrzycko
wiejska
Program realizowany
2018-12-27
2031-12-31
Link
374.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
375.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
376.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
377.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
378.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
379.
PODLASKIE
Suwałki
Suwałki
miejska
Program realizowany
2011-01-26
2032-12-31
Link
380.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
381.
PODLASKIE
suwalski
Wiżajny
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
382.
PODLASKIE
suwalski
Rutka-Tartak
wiejska
Program realizowany
2011-03-24
2032-12-31
Link
383.
PODLASKIE
suwalski
Suwałki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-22
2032-12-31
Link
384.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
385.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
386.
PODLASKIE
suwalski
Przerośl
wiejska
Program uchwalony
2014-11-13
2032-12-31
Link
387.
PODLASKIE
suwalski
Szypliszki
wiejska
Program realizowany
2012-06-26
2032-12-31
Link
388.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
389.
MAŁOPOLSKIE
suski
powiat
Program realizowany
2007-09-03
Link
390.
MAŁOPOLSKIE
suski
Zembrzyce
wiejska
Program realizowany
2015-03-04
2032-12-31
Link
391.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link
392.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
wiejska
Program realizowany
2009-10-31
2032-12-31
Link
393.
MAŁOPOLSKIE
suski
Budzów
wiejska
Program realizowany
2011-12-14
2032-12-31
Link
394.
LUBUSKIE
sulęciński
Lubniewice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
395.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
396.
LUBUSKIE
sulęciński
Słońsk
wiejska
Program realizowany
2008-06-18
2031-12-31
Link
397.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Czudec
wiejska
Program realizowany
2010-11-12
2032-12-31
Link
398.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
399.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
400.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Frysztak
wiejska
Program realizowany
2014-05-30
2032-12-31
Link