DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
501.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
502.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
503.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
504.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
505.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
506.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Kunice
wiejska
Program uchwalony
2014-03-31
2032-12-31
Link
507.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
508.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
509.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Strzelce
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
510.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
511.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
512.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
513.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
514.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Klucze
wiejska
Program uchwalony
2013-05-09
2032-12-31
Link
515.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
516.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
517.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
518.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
519.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
520.
PODKARPACKIE
brzozowski
Nozdrzec
wiejska
Program uchwalony
2011-10-30
2032-12-31
521.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
522.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-12-31
523.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
524.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
525.
PODKARPACKIE
leżajski
Grodzisko Dolne
wiejska
Program uchwalony
2014-02-11
2032-12-31
Link
526.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
527.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
528.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
529.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
530.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czarny Dunajec
wiejska
Program uchwalony
2010-10-01
2032-12-31
Link
531.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
532.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Stare Kurowo
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-03-25
533.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link
534.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Wielkie Oczy
wiejska
Program uchwalony
2013-12-05
2032-12-31
Link
535.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
536.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Pawłów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
537.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
538.
PODKARPACKIE
mielecki
Borowa
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
539.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
540.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
541.
LUBELSKIE
włodawski
Hańsk
wiejska
Program uchwalony
2009-12-29
2032-12-29
542.
POMORSKIE
bytowski
Parchowo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
2032-12-31
Link
543.
MAZOWIECKIE
płocki
Słubice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
544.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
545.
PODLASKIE
bielski
Rudka
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
546.
LUBELSKIE
krasnostawski
Żółkiewka
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
547.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link
548.
MAZOWIECKIE
płocki
Mała Wieś
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
549.
OPOLSKIE
namysłowski
Wilków
wiejska
Program uchwalony
2013-11-15
2032-12-31
Link
550.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link