DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1001.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Lipnik
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-12-31
Link
1002.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1003.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1004.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Wojciechowice
wiejska
Program realizowany
2009-03-20
2032-12-31
Link
1005.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
1006.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Paradyż
wiejska
Program uchwalony
2013-10-22
2032-12-31
Link
1007.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
1008.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Poświętne
wiejska
Program uchwalony
2016-05-17
2026-05-17
Link
1009.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1010.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
1011.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
1012.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
wiejska
Program realizowany
2014-10-09
2032-12-31
Link
1013.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Żarnów
wiejska
Program uchwalony
2011-04-27
2032-12-31
Link
1014.
OPOLSKIE
Opole
Opole
miejska
Program realizowany
2010-10-28
2032-12-31
Link
1015.
OPOLSKIE
opolski
Chrząstowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
Link
1016.
OPOLSKIE
opolski
Murów
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1017.
LUBELSKIE
opolski
Józefów nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1018.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
1019.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
1020.
OPOLSKIE
opolski
Prószków
wiejska
Program realizowany
2012-08-29
2032-12-31
Link
1021.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
1022.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
1023.
LUBELSKIE
opolski
Chodel
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2032-12-31
Link
1024.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1025.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
1026.
OPOLSKIE
opolski
Dąbrowa
wiejska
Program realizowany
2013-12-19
2032-12-31
Link
1027.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1028.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
1029.
OPOLSKIE
opolski
Ozimek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-02-25
Link
1030.
OPOLSKIE
opolski
Łubniany
wiejska
Program realizowany
2012-03-26
2032-12-31
Link
1031.
OPOLSKIE
opolski
Dobrzeń Wielki
wiejska
Program realizowany
2009-04-30
2032-12-31
Link
1032.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Rzekuń
wiejska
Program uchwalony
2009-09-10
2032-12-31
Link
1033.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
1034.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
1035.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
1036.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1037.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Troszyn
wiejska
Program uchwalony
2009-06-29
2032-12-31
Link
1038.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
1039.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
1040.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
1041.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
1042.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
1043.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
1044.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
1045.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
1046.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
1047.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Szulborze Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-06-28
2032-12-31
Link
1048.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1049.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Nur
wiejska
Program realizowany
2007-12-31
2031-12-31
Link
1050.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
1051.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
1052.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Wąsewo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2019-12-31
Link
1053.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1054.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
1055.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
1056.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
1057.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Stary Lubotyń
wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1058.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
1059.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link
1060.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
miejska
Program uchwalony
2013-09-18
2032-09-18
Link
1061.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
1062.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
1063.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Dąbrówno
wiejska
Program realizowany
2013-02-14
2031-12-31
Link
1064.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1065.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
1066.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Grunwald
wiejska
Program realizowany
2012-09-28
2032-12-31
Link
1067.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1068.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
1069.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1070.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1071.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1072.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1073.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
1074.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
1075.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
1076.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1077.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
1078.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1079.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
1080.
MAZOWIECKIE
otwocki
Kołbiel
wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
1081.
MAZOWIECKIE
otwocki
Otwock
miejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
1082.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
1083.
MAZOWIECKIE
otwocki
Osieck
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1084.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
1085.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
1086.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
1087.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
1088.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Dobroń
wiejska
Program realizowany
2014-04-04
2032-12-31
Link
1089.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
1090.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
1091.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Strzelce Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2032-12-31
Link
1092.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
1093.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Kiełczygłów
wiejska
Program uchwalony
2015-12-04
2032-12-31
Link
1094.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Nowa Brzeźnica
wiejska
Program realizowany
2017-11-28
2032-12-31
Link
1095.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
1096.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
1097.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
1098.
LUBELSKIE
parczewski
Sosnowica
wiejska
Program realizowany
2013-11-14
2032-11-14
Link
1099.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
1100.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link