DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
202.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Muszyna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
203.
POMORSKIE
pucki
Puck
wiejska
Program realizowany
2007-03-16
2030-12-31
Link
204.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
wiejska
Program realizowany
2008-11-27
2032-12-31
Link
205.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
206.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Jednorożec
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
207.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łącko
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
208.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
209.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
210.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
211.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
212.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
213.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
214.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
215.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
216.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
217.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
218.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Wąbrzeźno
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
219.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
220.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Kowiesy
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2014-12-31
Link
221.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
222.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
223.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
224.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Lubin
wiejska
Program realizowany
2015-12-16
2032-12-31
Link
225.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
226.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
227.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
228.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
229.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
230.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
231.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
232.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
233.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
234.
ŚLĄSKIE
będziński
Siewierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-04-01
2014-04-01
Link
235.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
236.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
237.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
238.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
239.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
240.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
241.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
242.
LUBELSKIE
chełmski
Rejowiec Fabryczny
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-01-01
Link
243.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
244.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
245.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
246.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
248.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
249.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
250.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
251.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
252.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
253.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
254.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
255.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
256.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
257.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
258.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Secemin
wiejska
Program realizowany
2013-02-22
2032-12-31
Link
259.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bolesław
wiejska
Program realizowany
2011-09-03
2032-12-31
Link
260.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Michałowice
wiejska
Program realizowany
2011-04-19
2032-12-31
Link
261.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
262.
POMORSKIE
malborski
Miłoradz
wiejska
Program realizowany
2009-11-09
2032-12-31
Link
263.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
264.
MAZOWIECKIE
płocki
Nowy Duninów
wiejska
Program realizowany
2009-05-19
2032-12-31
Link
265.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
266.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
267.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
268.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wierzchosławice
wiejska
Program realizowany
2012-11-26
2032-12-31
Link
269.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
270.
LUBELSKIE
Zamość
Zamość
miejska
Program realizowany
2011-09-26
2032-12-31
Link
271.
POMORSKIE
kościerski
Karsin
wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
272.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Jeziora Wielkie
wiejska
Program realizowany
2006-08-31
2032-12-31
Link
273.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
274.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Pomiechówek
wiejska
Program realizowany
2011-12-08
2014-12-31
Link
275.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Stopnica
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
276.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-06-30
Link
277.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
278.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Stargard Szczeciński
wiejska
Program realizowany
2010-09-17
2032-12-31
279.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
wiejska
Program realizowany
2008-12-17
2032-12-31
Link
280.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Ząbki
miejska
Program realizowany
2014-05-14
2032-12-31
Link
281.
LUBELSKIE
łukowski
Stoczek Łukowski
wiejska
Program realizowany
2010-09-01
2014-12-31
Link
282.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
wiejska
Program realizowany
2012-03-02
2032-12-31
Link
283.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Obryte
wiejska
Program realizowany
2009-12-29
2019-12-31
Link
284.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
285.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
286.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
287.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
288.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
289.
PODKARPACKIE
brzozowski
Haczów
wiejska
Program realizowany
2011-11-29
2032-12-31
290.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
291.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
292.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
293.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
294.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Stary Dzików
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
295.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
296.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
297.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
298.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
299.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
300.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link