DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlnia-Letnisko
wiejska
Program realizowany
2012-06-01
2032-12-31
Link
602.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
603.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
604.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Oleszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-25
2032-12-31
Link
605.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
606.
POMORSKIE
lęborski
Wicko
wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
607.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
608.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
609.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
610.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
611.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
612.
PODKARPACKIE
łańcucki
Rakszawa
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
613.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Klukowo
wiejska
Program realizowany
2017-10-30
2032-12-31
Link
614.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
615.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
616.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Wysokie Mazowieckie
wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
617.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
618.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Raszyn
wiejska
Program uchwalony
2014-06-26
2032-12-31
Link
619.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
620.
LUBUSKIE
sulęciński
Lubniewice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
621.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
622.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Sorkwity
wiejska
Program realizowany
2012-02-24
2032-12-31
Link
623.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Grunwald
wiejska
Program realizowany
2012-09-28
2032-12-31
Link
624.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
625.
PODKARPACKIE
łańcucki
Markowa
wiejska
Program realizowany
2012-10-29
2032-12-31
Link
626.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
627.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
628.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Hażlach
wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
629.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Wielkie Oczy
wiejska
Program uchwalony
2013-12-05
2032-12-31
Link
630.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
631.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
632.
MAZOWIECKIE
płocki
Łąck
wiejska
Program realizowany
2014-04-30
2032-12-31
Link
633.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
634.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
635.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
636.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
637.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
638.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
639.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Włocławek
wiejska
Program realizowany
2012-10-12
2032-12-31
Link
640.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
641.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Srokowo
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
642.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
643.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
644.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
645.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Miasteczko Krajeńskie
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
646.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
647.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
648.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
649.
MAZOWIECKIE
łosicki
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2014-06-17
2032-12-31
Link
650.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
651.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
652.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Nowa Słupia
wiejska
Program realizowany
2016-11-29
2032-12-31
Link
653.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
654.
POMORSKIE
chojnicki
Konarzyny
wiejska
Program realizowany
2015-01-23
2032-12-31
Link
655.
PODLASKIE
Suwałki
Suwałki
miejska
Program realizowany
2011-01-26
2032-12-31
Link
656.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lutocin
wiejska
Program realizowany
2011-08-25
2032-12-31
Link
657.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
658.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wierzchlas
wiejska
Program uchwalony
2014-10-14
2032-12-31
Link
659.
POMORSKIE
bytowski
Lipnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
660.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
661.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
662.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lądek-Zdrój
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-17
2032-12-31
Link
663.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
664.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Kunice
wiejska
Program uchwalony
2014-03-31
2032-12-31
Link
665.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
666.
OPOLSKIE
oleski
Zębowice
wiejska
Program realizowany
2014-02-14
2032-12-31
667.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
668.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Gronowo Elbląskie
wiejska
Program realizowany
2015-01-18
2032-12-31
Link
669.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
670.
MAZOWIECKIE
mławski
Stupsk
wiejska
Program uchwalony
2022-06-23
2032-12-31
Link
671.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
672.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
673.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
674.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
675.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
676.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
677.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
678.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
miejska
Program uchwalony
2015-02-20
2032-12-31
Link
679.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
680.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
681.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
682.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
683.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Michałowice
wiejska
Program realizowany
2011-04-19
2032-12-31
Link
684.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
685.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
686.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
687.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
688.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
689.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
690.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link
691.
PODKARPACKIE
jarosławski
Jarosław
miejska
Program realizowany
2014-01-13
2032-12-31
Link
692.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
693.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
694.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
695.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
696.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
697.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Lipnica Wielka
wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
698.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
699.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
700.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
701.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
702.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
703.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
704.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
705.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link
706.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
707.
MAZOWIECKIE
otwocki
Otwock
miejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
708.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
709.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
710.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-31
Link
711.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
712.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Wąpielsk
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
713.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Strzelin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-26
2032-12-31
Link
714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Lubiewo
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
Link
715.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
716.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
717.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
718.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
719.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link
720.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
721.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
722.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
723.
PODKARPACKIE
leżajski
Grodzisko Dolne
wiejska
Program uchwalony
2014-02-11
2032-12-31
Link
724.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
725.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Maciejowice
wiejska
Program realizowany
2008-04-17
2032-12-31
Link
726.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Żukowice
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
727.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Kolno
wiejska
Program realizowany
2013-02-15
2032-12-31
Link
728.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
729.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
730.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
731.
POMORSKIE
pucki
Kosakowo
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
732.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
733.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
734.
LUBELSKIE
janowski
Potok Wielki
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
735.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Rewal
wiejska
Program realizowany
2010-10-18
2032-12-31
Link
736.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
737.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
738.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
739.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
740.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
741.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
742.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
743.
PODLASKIE
białostocki
Zawady
wiejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
744.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
745.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
746.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
747.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
748.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
749.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
750.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
751.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
752.
LUBUSKIE
zielonogórski
Zabór
wiejska
Program realizowany
2010-12-17
2032-12-31
Link
753.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
754.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Mietków
wiejska
Program realizowany
2013-03-29
2032-12-31
Link
755.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
756.
POMORSKIE
malborski
Stare Pole
wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
757.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
758.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
759.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlińsk
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
760.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
761.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
762.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
763.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
764.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
765.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
766.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Nowe Miasto Lubawskie
miejska
Program realizowany
2012-03-13
2032-12-31
Link
767.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
768.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
769.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
770.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
771.
LUBELSKIE
rycki
Kłoczew
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
772.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Rogóźno
wiejska
Program realizowany
2014-11-07
2032-12-31
Link
773.
LUBELSKIE
łukowski
Stoczek Łukowski
miejska
Program realizowany
2009-11-17
2032-12-31
Link
774.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
775.
POMORSKIE
lęborski
Cewice
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2032-12-31
Link
776.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Stary Dzików
wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
777.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-12-31
Link
778.
OPOLSKIE
krapkowicki
Krapkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
779.
LUBELSKIE
krasnostawski
Krasnystaw
miejska
Program realizowany
2010-12-29
2032-12-31
Link
780.
LUBELSKIE
łęczyński
Puchaczów
wiejska
Program realizowany
2011-08-05
2032-12-31
Link
781.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
782.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
783.
DOLNOŚLĄSKIE
Jelenia Góra
Jelenia Góra
miejska
Program realizowany
2014-06-10
2032-12-31
Link
784.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
785.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
786.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
787.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
788.
LUBELSKIE
zamojski
Radecznica
wiejska
Program realizowany
2010-06-16
2032-12-31
Link
789.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
790.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
791.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
792.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
793.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
794.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
795.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Mokobody
wiejska
Program realizowany
2008-07-07
2032-12-31
Link
796.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
wiejska
Program realizowany
2007-10-31
2032-12-31
Link
797.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2032-12-31
Link
798.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
799.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
800.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link