Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortowanie od najmniejszego Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
201. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
202. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
203. POMORSKIE pucki Puck wiejska Program realizowany 2007-03-16 2030-12-31 Link
204. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
205. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
206. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
207. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
208. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
209. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
210. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
211. DOLNOŚLĄSKIE milicki Krośnice wiejska Program realizowany 2012-10-31 2032-12-31 Link
212. MAZOWIECKIE przasnyski Czernice Borowe wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
213. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa wiejska Program realizowany 2012-12-14 2032-12-31 Link
214. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
215. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
216. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
217. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
218. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Korsze miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
219. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
220. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
221. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
222. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
223. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
224. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
225. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
226. MAZOWIECKIE kozienicki Kozienice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
227. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
228. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
229. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
230. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
231. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
232. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
233. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
234. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
235. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
236. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
237. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
238. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
239. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
240. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
241. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
242. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
243. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
244. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
245. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
246. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
247. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
248. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
249. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
250. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
251. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
252. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
253. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
254. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
255. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
256. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
257. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
258. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
259. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
260. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
261. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
262. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
263. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
264. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
265. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
266. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
267. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
268. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
269. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
270. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
271. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
272. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Jeziora Wielkie wiejska Program realizowany 2006-08-31 2032-12-31 Link
273. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
274. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
275. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
276. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
277. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
278. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
279. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
280. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
281. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany 2012-03-02 2032-12-31 Link
282. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
283. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
284. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
285. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
286. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
287. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
288. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
289. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
290. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
291. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
292. ŚLĄSKIE pszczyński Kobiór wiejska Program realizowany 2012-02-02 2032-12-31 Link
293. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
294. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
295. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
296. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
297. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
298. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
299. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
300. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
301. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
302. DOLNOŚLĄSKIE lubański Leśna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-29 Link
303. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
304. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program realizowany 2013-05-09 2032-12-31 Link
305. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
306. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
307. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
308. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
309. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
310. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
311. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
312. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
313. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
314. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
315. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
316. ŁÓDZKIE poddębicki Dalików wiejska Program realizowany 2010-12-30 2032-12-30 Link
317. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
318. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
319. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
320. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
321. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
322. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
323. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
324. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
325. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
326. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
327. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
328. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
329. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
330. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
331. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
332. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Grunwald wiejska Program realizowany 2012-09-28 2032-12-31 Link
333. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
334. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
335. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
336. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2021-11-22 2032-12-31 Link
337. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
338. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
339. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
340. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
341. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
342. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
343. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
344. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
345. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
346. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
347. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
348. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
349. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
350. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
351. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
352. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
353. LUBELSKIE parczewski Jabłoń wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
354. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
355. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
356. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
357. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
358. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
359. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
360. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
361. PODLASKIE moniecki Jaświły wiejska Program realizowany 2015-03-20 2032-12-31 Link
362. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
363. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
364. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław miejska Program realizowany 2014-01-13 2032-12-31 Link
365. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowo wiejska Program realizowany 2012-01-28 2032-01-28 Link
366. LUBELSKIE puławski Markuszów wiejska Program realizowany 2012-02-23 2032-12-31 Link
367. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
368. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
369. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
370. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
371. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
372. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
373. ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
374. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
375. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
376. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
377. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
378. PODKARPACKIE kolbuszowski Cmolas wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
379. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
380. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
381. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
382. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
383. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
384. LUBELSKIE zamojski Komarów-Osada wiejska Program realizowany 2012-12-17 2032-12-31 Link
385. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
386. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
387. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Iwierzyce wiejska Program realizowany 2012-11-14 2032-12-31 Link
388. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
389. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
390. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
391. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
392. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
393. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
394. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
395. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
396. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
397. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
398. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
399. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
400. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.