Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortowanie od najmniejszego Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
501. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
502. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
503. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
504. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
505. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
506. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
507. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
508. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
509. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
510. PODKARPACKIE przeworski Kańczuga miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-30 2032-06-30 Link
511. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
512. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
513. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
514. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
515. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
516. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
517. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
518. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
519. POMORSKIE malborski Lichnowy wiejska Program realizowany 2012-10-25 2032-12-31 Link
520. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
521. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
522. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
523. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
524. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
525. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
526. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
527. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
528. PODKARPACKIE łańcucki Łańcut wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
529. ŚLĄSKIE kłobucki Kłobuck miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
530. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
531. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
532. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
533. LUBELSKIE łukowski Krzywda wiejska Program realizowany 2008-03-18 2032-12-31 Link
534. LUBELSKIE rycki Stężyca wiejska Program realizowany 2008-01-30 2032-12-21 Link
535. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Karnice wiejska Program realizowany 2013-09-27 2032-12-31 Link
536. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw wiejska Program realizowany 2011-05-05 2032-12-31 Link
537. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Osięciny wiejska Program realizowany 2014-02-21 2032-12-31 Link
538. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
539. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
540. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
541. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
542. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
543. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
544. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
545. ŁÓDZKIE pabianicki Konstantynów Łódzki miejska Program realizowany 2013-11-12 2032-12-31 Link
546. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
547. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Koneck wiejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
548. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
549. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
550. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
551. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
552. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
553. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
554. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
555. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
556. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
557. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
558. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
559. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
560. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
561. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
562. MAZOWIECKIE otwocki Karczew miejsko-wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
563. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
564. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
565. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
566. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
567. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
568. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
569. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
570. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
571. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
572. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
573. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
574. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
575. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
576. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
577. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
578. LUBUSKIE nowosolski Kożuchów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
579. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
580. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
581. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
582. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
583. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
584. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
585. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
586. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
587. WIELKOPOLSKIE poznański Kórnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-27 2032-12-31 Link
588. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
589. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
590. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
591. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
592. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
593. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
594. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
595. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
596. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
597. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
598. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
599. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
600. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
601. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
602. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
603. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
604. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
605. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
606. LUBELSKIE radzyński Czemierniki wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
607. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
608. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
609. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
610. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
611. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
612. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
613. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
614. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
615. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
616. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
617. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
618. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
619. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
620. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
621. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
622. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
623. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
624. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
625. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
626. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
627. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
628. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
629. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
630. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
631. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
632. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
633. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
634. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
635. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
636. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
637. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
638. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
639. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
640. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
641. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
642. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
643. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
644. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
645. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
646. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
647. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
648. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
649. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
650. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
651. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
652. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
653. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
654. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
655. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
656. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
657. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
658. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
659. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
660. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
661. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
662. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
663. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
664. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
665. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
666. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
667. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
668. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
669. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
670. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
671. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
672. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
673. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
674. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
675. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
676. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
677. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
678. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
679. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
680. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
681. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
682. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
683. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
684. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
685. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
686. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
687. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
688. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
689. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
690. POMORSKIE wejherowski Luzino wiejska Program realizowany 2009-04-21 2032-04-21 Link
691. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
692. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
693. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
694. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
695. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
696. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
697. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
698. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
699. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
700. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
701. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
702. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
703. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
704. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
705. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
706. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
707. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
708. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
709. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
710. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
711. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
712. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
713. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
714. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
715. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
716. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
717. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
718. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
719. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Łasin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
720. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
721. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
722. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
723. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
724. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
725. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
726. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
727. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
728. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
729. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
730. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
731. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
732. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
733. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
734. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
735. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
736. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
737. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
738. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
739. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
740. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
741. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
742. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
743. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
744. WIELKOPOLSKIE turecki Kawęczyn wiejska Program realizowany 2014-02-07 2032-12-31 Link
745. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
746. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
747. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
748. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
749. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
750. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
751. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Strzelno miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-27 2032-12-31 Link
752. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
753. MAZOWIECKIE przasnyski Krzynowłoga Mała wiejska Program realizowany 2011-05-11 2032-12-31 Link
754. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
755. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
756. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
757. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
758. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
759. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
760. PODKARPACKIE rzeszowski Krasne wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
761. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
762. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
763. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
764. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
765. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
766. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-29 2021-03-10 Link
767. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Kuślin wiejska Program realizowany 2008-12-31 2031-12-31 Link
768. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Kwilcz wiejska Program realizowany 2012-08-28 2032-12-31 Link
769. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
770. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
771. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
772. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
773. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Kowale Oleckie wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
774. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Wieliczki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
775. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
776. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Biała Piska miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
777. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
778. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
779. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
780. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
781. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
782. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
783. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
784. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Program realizowany 2015-04-27 2032-12-31 Link
785. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
786. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
787. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
788. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
789. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
790. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
791. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
792. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
793. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
794. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
795. ŚLĄSKIE żywiecki Jeleśnia wiejska Program realizowany 2013-08-05 2032-12-31 Link
796. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
797. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
798. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
799. ŚLĄSKIE myszkowski Niegowa wiejska Program realizowany 2012-01-31 2022-12-31 Link
800. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
801. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
802. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
803. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Kurzętnik wiejska Program realizowany 2010-02-23 2032-12-31 Link
804. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
805. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
806. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
807. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
808. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
809. PODKARPACKIE tarnobrzeski Grębów wiejska Program realizowany 2011-05-12 2032-12-31 Link
810. LUBELSKIE tomaszowski Łaszczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
811. POMORSKIE kartuski Chmielno wiejska Program realizowany 2016-04-01 2032-12-31 Link
812. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Osina wiejska Program realizowany 2012-12-05 2031-12-31 Link
813. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
814. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
815. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
816. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
817. WIELKOPOLSKIE złotowski Tarnówka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
818. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
819. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
820. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
821. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
822. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
823. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
824. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
825. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
826. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Międzybórz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
827. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz miejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
828. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
829. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
830. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
831. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
832. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
833. MAŁOPOLSKIE myślenicki Wiśniowa wiejska Program realizowany 2014-03-12 2032-12-31 Link
834. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
835. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
836. ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko miejska Program realizowany 2012-04-04 2032-12-31 Link
837. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
838. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-27 2032-12-31 Link
839. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
840. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
841. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
842. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz miejska Program realizowany 2011-09-11 2032-12-31 Link
843. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
844. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
845. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
846. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
847. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2023-01-31 2032-12-31 Link
848. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Zawonia wiejska Program realizowany 2008-12-01 2031-12-31 Link
849. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Przelewice wiejska Program realizowany 2007-04-24 2032-12-31 Link
850. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
851. MAŁOPOLSKIE limanowski Jodłownik wiejska Program realizowany 2013-03-18 2032-12-31 Link
852. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
853. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
854. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
855. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
856. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
857. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Szczecinek wiejska Program realizowany 2009-03-31 2032-12-31 Link
858. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Dąbrowa Biskupia wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
859. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
860. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
861. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
862. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
863. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
864. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
865. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Kondratowice wiejska Program realizowany 2011-08-16 2032-12-31 Link
866. DOLNOŚLĄSKIE oławski Jelcz-Laskowice miejsko-wiejska Program realizowany 2023-09-29 2032-12-31 Link
867. ŁÓDZKIE zgierski Głowno miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
868. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
869. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
870. OPOLSKIE opolski Murów wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
871. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
872. LUBUSKIE żarski Przewóz wiejska Program realizowany 2015-12-29 2031-12-31 Link
873. LUBELSKIE chełmski Dubienka wiejska Program realizowany 2011-04-26 2031-12-31 Link
874. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
875. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
876. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
877. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
878. LUBELSKIE Lublin Lublin miejska Program realizowany 2008-06-19 2032-12-31 Link
879. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
880. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program realizowany 2015-02-02 2032-12-31 Link
881. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
882. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
883. MAŁOPOLSKIE krakowski Igołomia-Wawrzeńczyce wiejska Program realizowany 2019-07-16 2032-12-31 Link
884. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
885. DOLNOŚLĄSKIE średzki Udanin wiejska Program realizowany 2015-09-24 2032-12-31 Link
886. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
887. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól miejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31 Link
888. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
889. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-14 2032-12-31 Link
890. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Reńska Wieś wiejska Program realizowany 2012-10-30 2032-12-31 Link
891. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
892. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal wiejska Program realizowany 2012-10-11 2032-12-31 Link
893. OPOLSKIE prudnicki Lubrza wiejska Program realizowany 2019-12-19 2031-12-19 Link
894. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
895. MAZOWIECKIE miński Cegłów wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-03-19 Link
896. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
897. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
898. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Więcbork miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-01 2024-12-31 Link
899. PODKARPACKIE jarosławski Jarosław wiejska Program realizowany 2014-03-06 2032-12-31 Link
900. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany 2012-01-31 2032-12-31 Link
901. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
902. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
903. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2023-10-30 2032-12-31 Link
904. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
905. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
906. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
907. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
908. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
909. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
910. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
911. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
912. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
913. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
914. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
915. ŁÓDZKIE łowicki Kocierzew Południowy wiejska Program uchwalony 2016-04-27 2032-12-31 Link
916. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
917. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
918. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
919. LUBELSKIE bialski Piszczac wiejska Program uchwalony 2008-02-27 2032-12-31 Link
920. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
921. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
922. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Jędrzejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
923. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
924. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
925. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
926. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
927. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
928. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
929. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
930. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
931. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
932. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
933. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
934. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
935. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
936. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
937. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
938. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Lniano wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31 Link
939. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
940. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
941. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
942. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lewin Kłodzki wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
943. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
944. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra wiejska Program uchwalony 2012-04-25 2016-04-25 Link
945. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
946. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
947. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
948. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
949. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
950. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
951. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
952. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
953. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
954. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
955. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
956. LUBELSKIE chełmski Leśniowice wiejska Program uchwalony 2010-11-08 2031-12-31 Link
957. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
958. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
959. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
960. WIELKOPOLSKIE kolski Koło miejska Program uchwalony 2014-09-24 2032-12-31 Link
961. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra miejska Program uchwalony 2014-01-29 2032-12-31 Link
962. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
963. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
964. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
965. ŁÓDZKIE sieradzki Goszczanów wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
966. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
967. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
968. PODKARPACKIE leski Solina wiejska Program uchwalony 2016-02-24 2032-12-31 Link
969. LUBELSKIE krasnostawski Izbica wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-12-31 Link
970. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
971. LUBELSKIE lubelski Bychawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 Link
972. MAZOWIECKIE nowodworski Zakroczym miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
973. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
974. MAZOWIECKIE pruszkowski Brwinów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
975. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
976. MAZOWIECKIE otwocki Kołbiel wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
977. LUBELSKIE lubartowski Kock miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
978. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
979. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
980. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
981. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
982. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
983. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
984. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
985. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
986. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
987. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
988. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
989. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
990. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
991. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
992. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
993. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
994. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
995. LUBUSKIE LUBUSKIE LUBUSKIE województwo Program uchwalony 2016-12-13 2032-12-31 Link
996. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
997. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
998. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
999. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
1000. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.