Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortowanie od największego
 
501. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
502. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
503. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
504. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
505. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Strzelin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
506. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
507. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
508. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
509. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
510. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
511. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
512. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
513. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
514. POMORSKIE kościerski Nowa Karczma wiejska Program uchwalony 2011-10-13 2032-12-31 Link
515. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
516. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Kolno wiejska Program realizowany 2013-02-15 2032-12-31 Link
517. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
518. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
519. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
520. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Radwanice wiejska Program uchwalony 2014-02-27 2032-12-31
521. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
522. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
523. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Program realizowany 2015-09-07 2032-12-31 Link
524. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
525. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
526. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
527. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
528. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
529. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
530. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
531. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Jędrzejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
532. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
533. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
534. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
535. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
536. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
537. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
538. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
539. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
540. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
541. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
542. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
543. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Lniano wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31 Link
544. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lewin Kłodzki wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
545. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie miejska Program realizowany 2012-03-13 2032-12-31 Link
546. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2021-03-26 2032-12-31 Link
547. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
548. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
549. LUBELSKIE rycki Kłoczew wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
550. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
551. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
552. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
553. OPOLSKIE krapkowicki Krapkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
554. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw miejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
555. LUBELSKIE łęczyński Puchaczów wiejska Program realizowany 2011-08-05 2032-12-31 Link
556. DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra miejska Program realizowany 2014-06-10 2032-12-31 Link
557. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra miejska Program uchwalony 2014-01-29 2032-12-31 Link
558. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
559. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Sadki wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
560. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
561. MAZOWIECKIE płoński Raciąż wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
562. LUBELSKIE krasnostawski Izbica wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-12-31 Link
563. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
564. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża wiejska Program realizowany 2007-10-31 2032-12-31 Link
565. LUBELSKIE puławski Puławy wiejska Program realizowany 2011-04-29 2032-12-31 Link
566. MAZOWIECKIE pruszkowski Brwinów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
567. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
568. MAZOWIECKIE otwocki Kołbiel wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
569. LUBELSKIE lubartowski Kock miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
570. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
571. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
572. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
573. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
574. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
575. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
576. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
577. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
578. PODKARPACKIE lubaczowski Horyniec-Zdrój wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
579. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
580. MAZOWIECKIE kozienicki Kozienice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
581. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
582. MAZOWIECKIE płoński Nowe Miasto wiejska Program uchwalony 2013-01-31 2032-12-31 Link
583. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
584. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
585. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
586. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
587. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
588. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
589. MAZOWIECKIE radomski Jedlińsk wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
590. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
591. MAZOWIECKIE radomski Jedlnia-Letnisko wiejska Program realizowany 2012-06-01 2032-12-31 Link
592. PODKARPACKIE łańcucki Rakszawa wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
593. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
594. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
595. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
596. PODKARPACKIE leżajski Kuryłówka wiejska Program uchwalony 2015-03-18 2032-12-31 Link
597. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
598. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
599. PODKARPACKIE mielecki Mielec wiejska Program realizowany 2011-12-19 2032-12-31 Link
600. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
601. OPOLSKIE opolski Dąbrowa wiejska Program realizowany 2013-12-19 2032-12-31 Link
602. POMORSKIE kościerski Lipusz wiejska Program realizowany 2010-08-30 2032-12-31 Link
603. PODKARPACKIE rzeszowski Głogów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-24 2032-12-31 Link
604. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
605. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
606. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
607. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
608. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
609. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
610. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
611. ŚLĄSKIE częstochowski Dąbrowa Zielona wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
612. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
613. MAZOWIECKIE ostrołęcki Myszyniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
614. WIELKOPOLSKIE kościański Kościan miejska Program realizowany 2011-03-17 2032-12-31 Link
615. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
616. POMORSKIE wejherowski Łęczyce wiejska Program realizowany 2014-03-17 2032-12-31 Link
617. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
618. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
619. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
620. WIELKOPOLSKIE Konin Konin miejska Program realizowany 2013-12-18 2032-12-31 Link
621. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
622. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
623. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Mysłakowice wiejska Program uchwalony 2012-07-27 2032-12-31 Link
624. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
625. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
626. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
627. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
628. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Lipnik wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-12-31 Link
629. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
630. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
631. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
632. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
633. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Kołbaskowo wiejska Program realizowany 2007-04-26 2032-12-31 Link
634. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
635. OPOLSKIE strzelecki Jemielnica wiejska Projekt programu 2015-09-23 2032-12-31 Link
636. ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów miejska Program uchwalony 2015-08-25 2032-12-31 Link
637. ŁÓDZKIE piotrkowski Grabica wiejska Projekt programu 2015-09-30 2032-12-31 Link
638. LUBELSKIE tomaszowski Susiec wiejska Program realizowany 2011-04-21 2032-12-31 Link
639. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2023-10-30 2032-12-31 Link
640. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
641. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
642. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
643. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
644. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
645. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
646. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
647. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
648. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
649. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
650. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
651. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
652. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
653. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
654. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
655. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
656. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
657. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
658. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
659. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
660. ŚLĄSKIE pszczyński Miedźna wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
661. POMORSKIE malborski Malbork miejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
662. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
663. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
664. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
665. ŚLĄSKIE pszczyński Pszczyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
666. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
667. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
668. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
669. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
670. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Radków miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
671. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
672. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
673. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
674. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
675. POMORSKIE lęborski Łeba miejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
676. DOLNOŚLĄSKIE milicki Krośnice wiejska Program realizowany 2012-10-31 2032-12-31 Link
677. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
678. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Jordanów Śląski wiejska Projekt programu 2011-11-01 2032-12-31 Link
679. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
680. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
681. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
682. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
683. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
684. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
685. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
686. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
687. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Janowiec Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
688. MAŁOPOLSKIE nowotarski Lipnica Wielka wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
689. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
690. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
691. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
692. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
693. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
694. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
695. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
696. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
697. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
698. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
699. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
700. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
701. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
702. ŚLĄSKIE raciborski Kornowac wiejska Projekt programu 2012-01-01 2032-12-31 Link
703. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
704. MAŁOPOLSKIE krakowski Michałowice wiejska Program uchwalony 2011-11-03 2032-12-31 Link
705. ŁÓDZKIE radomszczański Kobiele Wielkie wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31
706. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Gruta wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
707. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
708. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czorsztyn wiejska Program uchwalony 2011-10-31 2032-12-31 Link
709. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa miejska Program uchwalony 2011-11-08 2032-12-31 Link
710. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
711. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
712. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
713. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
714. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
715. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
716. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
717. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
718. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
719. ŁÓDZKIE kutnowski Łanięta wiejska Program uchwalony 2011-10-12 2032-12-31 Link
720. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
721. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
722. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Izabelin wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
723. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
724. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
725. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
726. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
727. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
728. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
729. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-01 2032-12-31 Link
730. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
731. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
732. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
733. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
734. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
735. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Jeziora Wielkie wiejska Program realizowany 2006-08-31 2032-12-31 Link
736. DOLNOŚLĄSKIE średzki Kostomłoty wiejska Program uchwalony 2012-04-24 2032-12-31
737. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
738. PODKARPACKIE Krosno Krosno miejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
739. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
740. ŚLĄSKIE pszczyński Kobiór wiejska Program realizowany 2012-02-02 2032-12-31 Link
741. LUBELSKIE radzyński Kąkolewnica wiejska Program uchwalony 2012-01-27 2032-12-31 Link
742. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
743. ŁÓDZKIE pabianicki Lutomiersk wiejska Program realizowany 2011-11-21 2032-12-31 Link
744. MAZOWIECKIE ostrołęcki Lelis wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
745. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
746. LUBELSKIE radzyński Komarówka Podlaska wiejska Program uchwalony 2012-02-23 2032-12-31 Link
747. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
748. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
749. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
750. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
751. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
752. MAZOWIECKIE piaseczyński Konstancin-Jeziorna miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-23 2032-12-31 Link
753. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
754. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
755. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
756. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
757. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
758. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
759. PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
760. PODKARPACKIE mielecki Radomyśl Wielki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
761. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Łoniów wiejska Program uchwalony 2012-08-30 2032-12-31 Link
762. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
763. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
764. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
765. POMORSKIE nowodworski Ostaszewo wiejska Program uchwalony 2012-12-19 2032-12-31 Link
766. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
767. ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
768. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany 2010-10-11 2032-12-31 Link
769. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
770. LUBELSKIE zamojski Komarów-Osada wiejska Program realizowany 2012-12-17 2032-12-31 Link
771. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
772. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Iwierzyce wiejska Program realizowany 2012-11-14 2032-12-31 Link
773. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Chodecz miejsko-wiejska Program realizowany 2012-09-25 2032-12-31 Link
774. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
775. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
776. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Lipno wiejska Program uchwalony 2012-09-27 2032-12-31 Link
777. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
778. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
779. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
780. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
781. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
782. MAZOWIECKIE przasnyski Czernice Borowe wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
783. MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa wiejska Program realizowany 2012-12-14 2032-12-31 Link
784. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
785. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
786. ŚLĄSKIE częstochowski Kruszyna wiejska Program uchwalony 2014-06-23 2032-12-31 Link
787. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
788. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
789. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
790. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
791. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
792. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Kiwity wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
793. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
794. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
795. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
796. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
797. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
798. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
799. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
800. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
801. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
802. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
803. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
804. ŁÓDZKIE opoczyński Sławno wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
805. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony 2013-03-25 2032-12-31 Link
806. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
807. MAŁOPOLSKIE limanowski Kamienica wiejska Projekt programu 2014-11-05 2032-12-31 Link
808. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Raków wiejska Program uchwalony 2013-02-21 2032-12-31 Link
809. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
810. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu 2021-04-24 2032-12-31 Link
811. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
812. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
813. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
814. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
815. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
816. MAŁOPOLSKIE limanowski Łukowica wiejska Projekt programu 2012-10-01 2032-12-31 Link
817. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
818. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
819. LUBELSKIE janowski Modliborzyce wiejska Projekt programu 2012-12-01 2032-12-31 Link
820. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
821. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
822. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
823. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
824. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
825. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
826. PODKARPACKIE leski Lesko miejsko-wiejska Program realizowany 2013-05-13 2032-12-31 Link
827. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
828. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
829. PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-12-31
830. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
831. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
832. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
833. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
834. POMORSKIE kościerski Kościerzyna wiejska Program realizowany 2012-03-02 2032-12-31 Link
835. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
836. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
837. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
838. PODKARPACKIE lubaczowski Narol miejsko-wiejska Projekt programu 2012-10-31 2032-12-31
839. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Ruda Maleniecka wiejska Program uchwalony 2013-04-24 2032-12-31 Link
840. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
841. PODKARPACKIE rzeszowski Chmielnik wiejska Program uchwalony 2012-10-29 2032-12-31 Link
842. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
843. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
844. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
845. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
846. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
847. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
848. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
849. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
850. POMORSKIE lęborski Lębork miejska Program realizowany 2011-12-27 2032-12-31 Link
851. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
852. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
853. MAŁOPOLSKIE olkuski Klucze wiejska Program realizowany 2013-05-09 2032-12-31 Link
854. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
855. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
856. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
857. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
858. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
859. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
860. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
861. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
862. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
863. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
864. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
865. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
866. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
867. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
868. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
869. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
870. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
871. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
872. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
873. MAZOWIECKIE pruszkowski Michałowice wiejska Program realizowany 2011-04-19 2032-12-31 Link
874. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
875. POMORSKIE kartuski Kartuzy miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
876. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
877. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
878. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
879. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
880. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
881. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
882. LUBELSKIE parczewski Jabłoń wiejska Program realizowany 2011-02-25 2032-12-31 Link
883. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
884. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
885. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
886. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
887. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
888. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
889. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
890. PODLASKIE moniecki Jaświły wiejska Program realizowany 2015-03-20 2032-12-31 Link
891. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
892. LUBUSKIE międzyrzecki Przytoczna wiejska Program uchwalony 2007-08-07 2032-12-31 Link
893. PODKARPACKIE rzeszowski Krasne wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
894. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
895. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
896. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
897. ŁÓDZKIE radomszczański Dobryszyce wiejska Program uchwalony 2014-05-06 2032-12-31 Link
898. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
899. MAŁOPOLSKIE wadowicki Stryszów wiejska Program uchwalony 2012-11-20 2032-12-31 Link
900. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
901. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
902. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
903. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
904. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Kwilcz wiejska Program realizowany 2012-08-28 2032-12-31 Link
905. WIELKOPOLSKIE średzki Krzykosy wiejska Program uchwalony 2007-09-27 2032-12-31 Link
906. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
907. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
908. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
909. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
910. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-20 2032-12-31 Link
911. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
912. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
913. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
914. MAZOWIECKIE płoński Załuski wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
915. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
916. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Kikół wiejska Program uchwalony 2012-02-17 2032-12-31 Link
917. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
918. ŚLĄSKIE lubliniecki Ciasna wiejska Program uchwalony 2016-05-30 2032-12-31 Link
919. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
920. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Program realizowany 2015-04-27 2032-12-31 Link
921. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
922. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
923. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
924. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
925. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Kisielice miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
926. MAZOWIECKIE ostrowski Andrzejewo wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
927. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
928. PODKARPACKIE rzeszowski Hyżne wiejska Program uchwalony 2015-03-24 2032-12-31 Link
929. MAZOWIECKIE węgrowski Miedzna wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-12-31 Link
930. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
931. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
932. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
933. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
934. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
935. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
936. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
937. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
938. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-12-31 Link
939. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
940. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
941. ŚLĄSKIE częstochowski Lelów wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31 Link
942. ŚLĄSKIE żywiecki Milówka wiejska Program uchwalony 2011-11-30 2032-12-31 Link
943. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
944. ŚLĄSKIE żywiecki Jeleśnia wiejska Program realizowany 2013-08-05 2032-12-31 Link
945. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
946. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
947. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
948. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
949. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
950. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
951. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
952. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Kurzętnik wiejska Program realizowany 2010-02-23 2032-12-31 Link
953. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
954. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
955. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
956. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
957. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
958. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
959. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
960. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
961. ŚLĄSKIE mikołowski Wyry wiejska Program uchwalony 2016-11-24 2032-12-31 Link
962. MAZOWIECKIE otwocki Osieck wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
963. PODKARPACKIE tarnobrzeski Grębów wiejska Program realizowany 2011-05-12 2032-12-31 Link
964. LUBELSKIE tomaszowski Łaszczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
965. POMORSKIE kartuski Chmielno wiejska Program realizowany 2016-04-01 2032-12-31 Link
966. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
967. MAZOWIECKIE mławski Radzanów wiejska Program uchwalony 2013-03-06 2032-12-31 Link
968. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Bierutów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-12-31 Link
969. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
970. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
971. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki Janowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2012-03-05 2032-12-31 Link
972. WIELKOPOLSKIE złotowski Tarnówka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
973. MAZOWIECKIE płocki Bodzanów wiejska Program uchwalony 2009-02-20 2032-12-31 Link
974. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
975. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
976. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
977. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
978. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
979. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
980. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
981. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
982. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
983. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
984. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
985. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
986. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
987. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
988. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
989. MAZOWIECKIE nowodworski Zakroczym miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
990. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
991. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
992. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
993. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
994. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Międzybórz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
995. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
996. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
997. POMORSKIE wejherowski Linia wiejska Program uchwalony 2021-09-16 2032-12-31 Link
998. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz miejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
999. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1000. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.