Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortowanie od największego Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
3. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
4. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
5. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
6. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
7. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
8. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
9. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
10. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
11. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
12. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
13. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
14. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
15. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
16. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
17. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
18. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
19. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
20. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
21. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
22. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
23. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
24. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
25. ŁÓDZKIE opoczyński Żarnów wiejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
26. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
27. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
28. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
29. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
30. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
31. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
32. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
33. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
34. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Program uchwalony 2016-10-27 2032-12-31 Link
35. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
36. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
37. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
38. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
39. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
40. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
41. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
42. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
43. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
44. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
45. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
46. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz miejska Program realizowany 2011-09-11 2032-12-31 Link
47. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
48. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
49. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
50. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
51. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
52. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
53. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
54. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
55. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
56. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
57. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
58. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
59. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
60. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
61. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
62. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Zawonia wiejska Program realizowany 2008-12-01 2031-12-31 Link
63. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
64. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
65. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
66. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-02-25 2032-02-25 Link
67. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
68. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
69. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
70. PODKARPACKIE przeworski Zarzecze wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
71. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
72. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
73. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
74. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
75. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
76. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
77. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
78. MAZOWIECKIE płoński Załuski wiejska Program uchwalony 2012-09-26 2032-12-31 Link
79. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
80. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
81. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
82. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Program realizowany 2016-09-30 2032-12-31 Link
83. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
84. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
85. MAZOWIECKIE nowodworski Zakroczym miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
86. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
87. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
88. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
89. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
90. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
91. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
92. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
93. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
94. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
95. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
96. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
97. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
98. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
99. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
100. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
101. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
102. ŚLĄSKIE mikołowski Wyry wiejska Program uchwalony 2016-11-24 2032-12-31 Link
103. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
104. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
105. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
106. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
107. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
108. LUBELSKIE lubelski Wólka wiejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
109. ŚLĄSKIE lubliniecki Woźniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-08-17 2032-08-16
110. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-29 2021-03-10 Link
111. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
112. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
113. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
114. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
115. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
116. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
117. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
118. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
119. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
120. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
121. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
122. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
123. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
124. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
125. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
126. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
127. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
128. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
129. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
130. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
131. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
132. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2023-01-31 2032-12-31 Link
133. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
134. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
135. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
136. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
137. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
138. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
139. MAŁOPOLSKIE myślenicki Wiśniowa wiejska Program realizowany 2014-03-12 2032-12-31 Link
140. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
141. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
142. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
143. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
144. MAZOWIECKIE pułtuski Winnica wiejska Program uchwalony 2012-03-28 Link
145. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
146. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
147. LUBELSKIE kraśnicki Wilkołaz wiejska Program realizowany 2011-07-07 2032-12-31 Link
148. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
149. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
150. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-29 2032-12-31 Link
151. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
152. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Więcbork miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-01 2024-12-31 Link
153. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
154. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
155. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
156. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
157. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
158. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
159. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
160. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
161. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
162. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
163. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
164. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
165. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
166. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
167. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Wieliczki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
168. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
169. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
170. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
171. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
172. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
173. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
174. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
175. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
176. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
177. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
178. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
179. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
180. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
181. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
182. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
183. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
184. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
185. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
186. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
187. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
188. DOLNOŚLĄSKIE górowski Wąsosz miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-14 2032-12-31 Link
189. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
190. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
191. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
192. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
193. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
194. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
195. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
196. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
197. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
198. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
199. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
200. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
201. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
202. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
203. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz miejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
204. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
205. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
206. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
207. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
208. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
209. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
210. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
211. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
212. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
213. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
214. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
215. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
216. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
217. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
218. LUBELSKIE włodawski Urszulin wiejska Program uchwalony 2013-09-13 2032-12-31 Link
219. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
220. ŁÓDZKIE poddębicki Uniejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-17 2020-12-31 Link
221. LUBELSKIE rycki Ułęż wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
222. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
223. WIELKOPOLSKIE pilski Ujście miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
224. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
225. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
226. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
227. DOLNOŚLĄSKIE średzki Udanin wiejska Program realizowany 2015-09-24 2032-12-31 Link
228. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-29 2032-12-31 Link
229. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
230. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
231. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
232. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
233. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
234. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
235. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
236. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
237. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
238. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
239. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
240. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
241. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
242. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
243. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
244. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
245. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
246. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
247. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
248. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
249. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
250. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
251. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
252. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
253. PODLASKIE moniecki Trzcianne wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
254. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
255. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
256. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
257. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
258. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
259. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
260. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
261. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
262. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
263. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
264. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
265. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
266. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
267. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
268. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
269. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
270. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
271. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
272. WIELKOPOLSKIE złotowski Tarnówka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
273. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
274. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
275. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
276. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
277. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
278. LUBELSKIE tomaszowski Tarnawatka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
279. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Tarłów wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-12-31 Link
280. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
281. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
282. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
283. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
284. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
285. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
286. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
287. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
288. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
289. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
290. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
291. OPOLSKIE namysłowski Świerczów wiejska Program realizowany 2012-11-06 2032-12-31 Link
292. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
293. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
294. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
295. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świecie miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-30 2032-12-31 Link
296. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
297. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
298. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
299. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
300. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
301. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
302. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
303. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
304. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
305. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-10-26 2032-12-31 Link
306. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
307. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Śliwice wiejska Program realizowany 2011-06-09 2032-12-31 Link
308. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
309. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
310. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
311. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
312. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
313. MAZOWIECKIE ostrowski Szulborze Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-06-28 2032-12-31 Link
314. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
315. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
316. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
317. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
318. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
319. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
320. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
321. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
322. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
323. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2021-10-28 2032-12-31 Link
324. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
325. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
326. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
327. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
328. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
329. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
330. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
331. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
332. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
333. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-12-31 Link
334. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Szczecinek wiejska Program realizowany 2009-03-31 2032-12-31 Link
335. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
336. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
337. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
338. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Program realizowany 2021-12-01 2032-12-31 Link
339. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
340. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
341. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony 2013-03-25 2032-12-31 Link
342. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
343. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
344. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
345. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
346. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
347. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
348. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
349. LUBELSKIE tomaszowski Susiec wiejska Program realizowany 2011-04-21 2032-12-31 Link
350. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
351. LUBELSKIE zamojski Sułów wiejska Program realizowany 2011-03-11 2032-12-31 Link
352. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
353. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
354. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
355. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
356. MAZOWIECKIE miński Sulejówek miejska Program realizowany 2012-04-26 Link
357. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
358. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
359. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
360. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
361. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
362. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
363. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
364. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
365. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
366. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
367. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
368. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
369. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Strzelno miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-27 2032-12-31 Link
370. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Strzelin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
371. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
372. ŁÓDZKIE pajęczański Strzelce Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2032-12-31 Link
373. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
374. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
375. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
376. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
377. MAŁOPOLSKIE wadowicki Stryszów wiejska Program uchwalony 2012-11-20 2032-12-31 Link
378. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
379. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
380. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
381. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
382. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
383. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
384. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
385. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
386. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
387. LUBELSKIE rycki Stężyca wiejska Program realizowany 2008-01-30 2032-12-21 Link
388. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
389. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
390. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
391. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
392. WIELKOPOLSKIE kaliski Stawiszyn miejsko-wiejska Projekt programu 2016-09-28 2032-12-31 Link
393. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
394. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
395. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
396. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
397. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
398. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
399. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
400. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
401. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
402. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
403. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
404. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
405. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
406. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
407. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
408. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
409. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Stare Babice wiejska Program uchwalony 2016-06-02 2032-06-02 Link
410. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
411. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
412. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
413. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
414. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
415. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
416. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
417. LUBELSKIE łukowski Stanin wiejska Program uchwalony 2011-04-18 2032-12-31 Link
418. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Srokowo wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
419. MAŁOPOLSKIE nowotarski Spytkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-21 2032-12-31 Link
420. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
421. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
422. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
423. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
424. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
425. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
426. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
427. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
428. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
429. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
430. PODKARPACKIE leski Solina wiejska Program uchwalony 2016-02-24 2032-12-31 Link
431. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
432. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
433. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
434. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
435. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
436. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
437. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
438. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
439. MAZOWIECKIE płoński Sochocin wiejska Program realizowany 2014-03-31 2032-12-31 Link
440. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
441. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
442. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
443. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
444. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
445. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
446. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
447. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
448. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
449. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
450. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
451. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
452. WIELKOPOLSKIE słupecki Słupca wiejska Program uchwalony 2013-12-09 2032-12-31 Link
453. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
454. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
455. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
456. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
457. ŁÓDZKIE opoczyński Sławno wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
458. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
459. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
460. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
461. MAŁOPOLSKIE miechowski Słaboszów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
462. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
463. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
464. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
465. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
466. OPOLSKIE nyski Skoroszyce wiejska Program uchwalony 2011-07-01 2032-12-31 Link
467. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
468. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
469. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
470. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
471. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
472. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
473. MAZOWIECKIE radomski Skaryszew miejsko-wiejska Projekt programu 2015-01-01 2032-12-31 Link
474. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
475. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
476. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
477. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
478. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
479. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
480. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
481. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
482. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
483. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
484. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
485. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
486. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
487. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
488. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
489. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
490. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
491. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
492. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
493. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
494. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
495. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
496. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
497. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
498. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
499. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
500. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-15 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.