Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
2. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
3. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
4. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
5. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
6. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
7. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
8. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
9. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
10. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
11. ŚLĄSKIE pszczyński Goczałkowice-Zdrój wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
12. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
13. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Lwówek miejsko-wiejska Projekt programu Link
14. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
15. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
16. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
17. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
18. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
19. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
20. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
21. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
22. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
23. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
24. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
25. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
26. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
27. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
28. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
29. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
30. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
31. PODKARPACKIE rzeszowski Lubenia wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
32. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
33. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
34. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
35. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
36. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
37. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
38. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
39. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
40. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
41. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
42. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
43. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
44. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
45. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
46. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
47. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
48. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łososina Dolna wiejska Projekt programu Link
49. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
50. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
51. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
52. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
53. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
54. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
55. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
56. DOLNOŚLĄSKIE średzki Malczyce wiejska Projekt programu Link
57. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
58. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
59. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
60. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
61. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
62. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
63. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
64. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
65. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
66. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
67. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
68. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
69. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
70. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
71. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
72. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
73. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
74. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
75. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
76. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
77. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
78. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
79. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
80. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
81. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
82. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
83. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
84. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
85. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
86. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
87. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
88. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
89. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
90. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
91. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
92. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
93. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
94. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
95. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
96. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
97. MAŁOPOLSKIE nowotarski Łapsze Niżne wiejska Program uchwalony Link
98. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
99. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
100. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
101. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
102. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
103. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
104. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
105. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
106. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
107. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
108. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
109. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
110. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Mirsk miejsko-wiejska Program uchwalony Link
111. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
112. MAŁOPOLSKIE nowotarski Raba Wyżna wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
113. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
114. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
115. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
116. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
117. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
118. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
119. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
120. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
121. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
122. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
123. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
124. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
125. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
126. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
127. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
128. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
129. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
130. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
131. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
132. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
133. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
134. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
135. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
136. ŁÓDZKIE radomszczański Lgota Wielka wiejska Program realizowany Link
137. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
138. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
139. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski wiejska Program uchwalony Link
140. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
141. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
142. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
143. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
144. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
145. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
146. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
147. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
148. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
149. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
150. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
151. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
152. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
153. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
154. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
155. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
156. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
157. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
158. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Korzenna wiejska Projekt programu Link
159. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
160. LUBELSKIE lubelski Jastków wiejska Projekt programu Link
161. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
162. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
163. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
164. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
165. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
166. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
167. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Kamionka Wielka wiejska Projekt programu Link
168. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
169. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
170. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
171. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
172. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
173. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
174. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
175. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
176. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
177. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
178. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
179. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
180. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
181. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
182. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
183. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
184. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
185. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
186. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
187. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
188. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
189. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
190. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
191. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
192. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Janowice Wielkie wiejska Program realizowany Link
193. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
194. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
195. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
196. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
197. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
198. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
199. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
200. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
201. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
202. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
203. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
204. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
205. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
206. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
207. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
208. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
209. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
210. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
211. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
212. LUBELSKIE opolski Józefów nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
213. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
214. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
215. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
216. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
217. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
218. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
219. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
220. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
221. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
222. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
223. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
224. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
225. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
226. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
227. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
228. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
229. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
230. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
231. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
232. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
233. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
234. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
235. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
236. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
237. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu 2023-12-18 2032-12-31 Link
238. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
239. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2023-11-30 2032-12-31 Link
240. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-11-15 2032-12-31 Link
241. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2023-10-30 2032-12-31 Link
242. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-10-26 2032-12-31 Link
243. DOLNOŚLĄSKIE oławski Jelcz-Laskowice miejsko-wiejska Program realizowany 2023-09-29 2032-12-31 Link
244. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2023-09-28 2024-09-28 Link
245. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
246. PODKARPACKIE jasielski Jasło miejska Program uchwalony 2023-04-17 2031-12-31 Link
247. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
248. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Więcbork miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-01 2024-12-31 Link
249. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2023-01-31 2032-12-31 Link
250. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
251. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
252. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
253. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łabowa wiejska Program uchwalony 2022-12-29 2032-12-31 Link
254. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2022-12-21 2032-12-31 Link
255. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
256. WIELKOPOLSKIE pilski Kaczory wiejska Program uchwalony 2022-12-01 2032-12-31 Link
257. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2022-11-30 2032-12-31 Link
258. MAZOWIECKIE przasnyski Chorzele miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-11-29 2032-12-31 Link
259. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Kobyla Góra wiejska Program uchwalony 2022-10-24 2032-10-24 Link
260. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
261. MAZOWIECKIE nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki miejska Program uchwalony 2022-09-27 2032-09-27 Link
262. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany 2022-08-01 2022-07-01 Link
263. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
264. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
265. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
266. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
267. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
268. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
269. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
270. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
271. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
272. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
273. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Program realizowany 2021-12-01 2032-12-31 Link
274. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
275. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2021-11-22 2032-12-31 Link
276. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
277. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-09-29 2032-12-31 Link
278. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2021-09-28 2031-12-31 Link
279. POMORSKIE wejherowski Linia wiejska Program uchwalony 2021-09-16 2032-12-31 Link
280. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
281. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
282. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
283. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
284. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu 2021-04-24 2032-12-31 Link
285. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
286. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
287. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2021-03-26 2032-12-31 Link
288. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
289. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
290. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
291. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
292. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
293. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
294. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
295. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-01 2032-12-31 Link
296. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
297. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
298. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
299. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
300. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
301. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
302. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
303. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
304. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
305. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
306. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
307. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
308. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
309. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
310. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
311. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
312. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
313. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
314. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
315. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
316. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
317. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
318. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
319. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
320. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
321. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
322. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
323. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
324. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
325. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
326. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
327. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
328. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
329. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
330. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
331. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
332. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
333. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
334. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
335. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
336. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
337. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
338. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
339. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
340. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
341. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
342. OPOLSKIE prudnicki Lubrza wiejska Program realizowany 2019-12-19 2031-12-19 Link
343. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
344. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
345. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
346. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
347. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
348. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
349. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
350. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
351. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
352. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
353. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
354. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
355. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
356. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
357. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
358. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
359. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
360. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
361. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
362. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
363. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
364. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
365. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
366. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
367. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
368. MAŁOPOLSKIE krakowski Igołomia-Wawrzeńczyce wiejska Program realizowany 2019-07-16 2032-12-31 Link
369. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
370. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
371. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
372. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
373. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
374. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
375. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
376. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
377. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
378. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
379. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
380. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
381. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
382. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
383. ŚLĄSKIE raciborski Nędza wiejska Program uchwalony 2019-01-28 2032-12-31 Link
384. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
385. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
386. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
387. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
388. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
389. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
390. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
391. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
392. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
393. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
394. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
395. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
396. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
397. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
398. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
399. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
400. ŁÓDZKIE piotrkowski Łęki Szlacheckie wiejska Program uchwalony 2018-09-27 2032-09-27 Link
401. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
402. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
403. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
404. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony 2018-06-18 2024-12-31 Link
405. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
406. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
407. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
408. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
409. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
410. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
411. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
412. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
413. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
414. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
415. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
416. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
417. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
418. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Mogilno miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
419. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
420. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
421. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
422. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
423. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
424. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
425. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
426. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
427. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
428. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
429. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
430. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
431. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
432. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
433. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
434. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
435. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
436. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
437. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
438. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
439. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
440. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
441. LUBELSKIE puławski Kurów wiejska Program uchwalony 2017-11-28 2032-12-31 Link
442. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
443. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
444. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
445. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
446. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
447. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
448. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
449. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
450. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2017-10-30 2032-12-31 Link
451. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
452. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
453. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
454. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
455. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
456. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
457. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
458. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
459. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
460. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
461. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
462. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
463. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
464. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
465. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
466. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
467. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
468. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
469. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
470. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
471. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
472. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
473. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
474. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
475. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
476. LUBELSKIE puławski Końskowola wiejska Program uchwalony 2017-03-08 2032-12-31 Link
477. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
478. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
479. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
480. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
481. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Gromadka wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-01-26 Link
482. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
483. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
484. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
485. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
486. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
487. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
488. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
489. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
490. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
491. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
492. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
493. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
494. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
495. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
496. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
497. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
498. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
499. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
500. ŚLĄSKIE częstochowski Janów wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.