Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1. OPOLSKIE oleski Gorzów Śląski miejsko-wiejska Program realizowany Link
2. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
3. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
4. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
5. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
6. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
7. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
8. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
9. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława miejska Program realizowany Link
10. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
11. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Lwówek miejsko-wiejska Projekt programu Link
12. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Kamionka Wielka wiejska Projekt programu Link
13. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
14. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
15. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
16. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Górno wiejska Program realizowany Link
17. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
18. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
19. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
20. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
21. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
22. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
23. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Miedzichowo wiejska Program uchwalony Link
24. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
25. WIELKOPOLSKIE koniński Kramsk wiejska Projekt programu Link
26. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
27. WIELKOPOLSKIE kolski Koło wiejska Program uchwalony Link
28. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
29. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
30. PODKARPACKIE rzeszowski Lubenia wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
31. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
32. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
33. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
34. DOLNOŚLĄSKIE średzki Malczyce wiejska Projekt programu Link
35. ŁÓDZKIE łowicki Kiernozia wiejska Program uchwalony Link
36. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
37. PODLASKIE łomżyński Łomża wiejska Program realizowany Link
38. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łososina Dolna wiejska Projekt programu Link
39. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
40. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
41. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
42. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
43. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
44. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
45. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
46. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
47. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
48. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
49. WIELKOPOLSKIE poznański Komorniki wiejska Projekt programu Link
50. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
51. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
52. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Mirsk miejsko-wiejska Program uchwalony Link
53. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
54. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
55. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
56. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
57. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
58. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
59. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
60. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
61. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
62. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
63. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski wiejska Program uchwalony Link
64. WIELKOPOLSKIE ostrowski Raszków miejsko-wiejska Projekt programu Link
65. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
66. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
67. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
68. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
69. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
70. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko miejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
71. WIELKOPOLSKIE jarociński Jaraczewo wiejska Program realizowany Link
72. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Mikstat miejsko-wiejska Projekt programu Link
73. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
74. ŚLĄSKIE pszczyński Goczałkowice-Zdrój wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
75. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
76. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
77. MAŁOPOLSKIE nowotarski Raba Wyżna wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
78. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Resko miejsko-wiejska Program uchwalony Link
79. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
80. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
81. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
82. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
83. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
84. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
85. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
86. WIELKOPOLSKIE poznański Rokietnica wiejska Program uchwalony Link
87. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
88. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
89. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
90. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
91. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
92. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
93. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
94. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
95. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
96. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
97. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
98. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Krotoszyce wiejska Program realizowany 2032-03-31 Link
99. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
100. MAZOWIECKIE miński Kałuszyn miejsko-wiejska Projekt programu Link
101. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
102. MAZOWIECKIE grójecki Mogielnica miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
103. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
104. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
105. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
106. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
107. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nawojowa wiejska Projekt programu Link
108. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
109. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
110. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
111. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
112. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
113. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
114. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
115. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
116. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
117. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
118. MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem wiejska Program uchwalony Link
119. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
120. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
121. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
122. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki wiejska Program realizowany Link
123. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
124. ŁÓDZKIE kutnowski Krośniewice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
125. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
126. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
127. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
128. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
129. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
130. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
131. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
132. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
133. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
134. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
135. MAŁOPOLSKIE nowotarski Jabłonka wiejska Program realizowany Link
136. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
137. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
138. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
139. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
140. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
141. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
142. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
143. PODLASKIE łomżyński Przytuły wiejska Program uchwalony Link
144. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
145. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
146. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
147. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
148. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
149. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
150. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
151. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Janowice Wielkie wiejska Program realizowany Link
152. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
153. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Karpacz miejska Program realizowany Link
154. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
155. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Gryfów Śląski miejsko-wiejska Projekt programu Link
156. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
157. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Korzenna wiejska Projekt programu Link
158. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
159. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
160. LUBELSKIE lubelski Jastków wiejska Projekt programu Link
161. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
162. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
163. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
164. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
165. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
166. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
167. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
168. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
169. LUBELSKIE opolski Józefów nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
170. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
171. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
172. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
173. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
174. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
175. MAŁOPOLSKIE proszowicki Nowe Brzesko miejsko-wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
176. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
177. WIELKOPOLSKIE leszczyński Lipno wiejska Program realizowany Link
178. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
179. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
180. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
181. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
182. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
183. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
184. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
185. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
186. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
187. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
188. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
189. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
190. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
191. ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice miejska Projekt programu Link
192. ŁÓDZKIE radomszczański Lgota Wielka wiejska Program realizowany Link
193. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
194. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
195. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
196. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
197. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
198. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
199. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
200. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
201. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
202. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
203. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
204. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
205. ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca wiejska Projekt programu Link
206. MAŁOPOLSKIE miechowski Miechów miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
207. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
208. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
209. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
210. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
211. ŁÓDZKIE rawski Rawa Mazowiecka miejska Projekt programu Link
212. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
213. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
214. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
215. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
216. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
217. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
218. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
219. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
220. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
221. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
222. MAŁOPOLSKIE krakowski Mogilany wiejska Projekt programu Link
223. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
224. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
225. MAŁOPOLSKIE nowotarski Łapsze Niżne wiejska Program uchwalony Link
226. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
227. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
228. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
229. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
230. PODKARPACKIE przemyski Krasiczyn wiejska Projekt programu Link
231. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
232. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
233. PODKARPACKIE jarosławski Rokietnica wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
234. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
235. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
236. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
237. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu 2023-12-18 2032-12-31 Link
238. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
239. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2023-11-30 2032-12-31 Link
240. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-11-15 2032-12-31 Link
241. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2023-10-30 2032-12-31 Link
242. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2023-10-30 2032-12-31 Link
243. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program uchwalony 2023-10-26 2032-12-31 Link
244. DOLNOŚLĄSKIE oławski Jelcz-Laskowice miejsko-wiejska Program realizowany 2023-09-29 2032-12-31 Link
245. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2023-09-28 2024-09-28 Link
246. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
247. PODKARPACKIE jasielski Jasło miejska Program uchwalony 2023-04-17 2031-12-31 Link
248. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-08 2032-12-31 Link
249. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Więcbork miejsko-wiejska Program realizowany 2023-03-01 2024-12-31 Link
250. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dziadowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2023-02-20 2032-12-31 Link
251. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2023-01-31 2032-12-31 Link
252. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
253. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
254. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2023-01-01 2032-01-01 Link
255. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łabowa wiejska Program uchwalony 2022-12-29 2032-12-31 Link
256. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Małdyty wiejska Program uchwalony 2022-12-21 2032-12-31 Link
257. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
258. WIELKOPOLSKIE pilski Kaczory wiejska Program uchwalony 2022-12-01 2032-12-31 Link
259. MAZOWIECKIE kozienicki Magnuszew wiejska Program uchwalony 2022-11-30 2032-12-31 Link
260. MAZOWIECKIE przasnyski Chorzele miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-11-29 2032-12-31 Link
261. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Kobyla Góra wiejska Program uchwalony 2022-10-24 2032-10-24 Link
262. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2022-09-28 2032-12-31 Link
263. MAZOWIECKIE nowodworski Nowy Dwór Mazowiecki miejska Program uchwalony 2022-09-27 2032-09-27 Link
264. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany 2022-08-01 2022-07-01 Link
265. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Program uchwalony 2022-06-23 2032-12-31 Link
266. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
267. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2022-04-01 2032-12-31 Link
268. OPOLSKIE strzelecki Strzelce Opolskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-03-30 2032-12-31 Link
269. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
270. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2022-02-04 2032-12-31 Link
271. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2022-01-01 2032-12-31 Link
272. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
273. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2021-12-28 2032-12-31 Link
274. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
275. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Program realizowany 2021-12-01 2032-12-31 Link
276. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
277. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg miejska Program realizowany 2021-11-22 2032-12-31 Link
278. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
279. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2021-10-28 2032-12-31 Link
280. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Gniewkowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-09-29 2032-12-31 Link
281. ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE ŁÓDZKIE województwo Program uchwalony 2021-09-28 2031-12-31 Link
282. POMORSKIE wejherowski Linia wiejska Program uchwalony 2021-09-16 2032-12-31 Link
283. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
284. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
285. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
286. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
287. ŚLĄSKIE raciborski Krzyżanowice wiejska Projekt programu 2021-04-24 2032-12-31 Link
288. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
289. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
290. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2021-03-26 2032-12-31 Link
291. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2021-02-26 2032-12-31 Link
292. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2021-02-24 2032-12-31 Link
293. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
294. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
295. WIELKOPOLSKIE kaliski Mycielin wiejska Program uchwalony 2021-01-26 2032-12-21 Link
296. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
297. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-20 2032-12-31 Link
298. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-01 2032-12-31 Link
299. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
300. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
301. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
302. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
303. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
304. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
305. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
306. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
307. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
308. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
309. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
310. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
311. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
312. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
313. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
314. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
315. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
316. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
317. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
318. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
319. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
320. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
321. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
322. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
323. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
324. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
325. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
326. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
327. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
328. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
329. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
330. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
331. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
332. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
333. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
334. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
335. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
336. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
337. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
338. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
339. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
340. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
341. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
342. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
343. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
344. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
345. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
346. OPOLSKIE prudnicki Lubrza wiejska Program realizowany 2019-12-19 2031-12-19 Link
347. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
348. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
349. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
350. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
351. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
352. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
353. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
354. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
355. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
356. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
357. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
358. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
359. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
360. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
361. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
362. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
363. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
364. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
365. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
366. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
367. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
368. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
369. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
370. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
371. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
372. MAŁOPOLSKIE krakowski Igołomia-Wawrzeńczyce wiejska Program realizowany 2019-07-16 2032-12-31 Link
373. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
374. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
375. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
376. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
377. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
378. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
379. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
380. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
381. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
382. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
383. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
384. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
385. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
386. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
387. ŚLĄSKIE raciborski Nędza wiejska Program uchwalony 2019-01-28 2032-12-31 Link
388. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
389. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
390. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
391. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
392. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
393. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
394. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
395. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
396. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
397. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
398. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
399. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
400. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
401. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
402. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
403. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
404. ŁÓDZKIE piotrkowski Łęki Szlacheckie wiejska Program uchwalony 2018-09-27 2032-09-27 Link
405. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
406. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
407. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
408. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony 2018-06-18 2024-12-31 Link
409. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
410. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
411. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
412. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
413. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
414. MAZOWIECKIE miński Mrozy miejsko-wiejska Program realizowany 2018-03-23 2032-12-31 Link
415. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
416. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
417. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-09 2032-12-31 Link
418. WIELKOPOLSKIE kaliski Koźminek wiejska Program uchwalony 2018-02-02 2032-12-31 Link
419. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
420. MAZOWIECKIE kozienicki Gniewoszów wiejska Program uchwalony 2018-01-31 2032-12-31 Link
421. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
422. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
423. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Mogilno miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
424. ŁÓDZKIE łowicki Łowicz wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2021-12-31 Link
425. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
426. WIELKOPOLSKIE ostrowski Nowe Skalmierzyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-29 2032-12-31 Link
427. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
428. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
429. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
430. PODLASKIE łomżyński Miastkowo wiejska Program uchwalony 2017-12-28 2032-12-31 Link
431. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
432. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
433. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
434. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
435. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
436. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
437. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
438. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
439. ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój miejska Program uchwalony 2017-11-30 2032-12-31 Link
440. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
441. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
442. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
443. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
444. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2032-12-31 Link
445. LUBELSKIE puławski Kurów wiejska Program uchwalony 2017-11-28 2032-12-31 Link
446. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
447. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
448. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
449. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program realizowany 2017-11-20 2032-12-31 Link
450. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
451. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
452. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
453. PODLASKIE moniecki Krypno wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
454. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2017-10-30 2032-12-31 Link
455. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
456. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
457. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
458. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
459. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
460. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
461. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
462. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
463. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
464. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Skalbmierz miejsko-wiejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
465. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
466. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
467. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
468. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna wiejska Program realizowany 2017-05-26 2032-12-31 Link
469. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
470. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
471. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
472. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
473. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
474. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
475. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
476. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
477. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lubomino wiejska Program realizowany 2017-03-28 2031-12-31 Link
478. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
479. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
480. LUBELSKIE puławski Końskowola wiejska Program uchwalony 2017-03-08 2032-12-31 Link
481. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Program realizowany 2017-02-28 2032-12-31 Link
482. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
483. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
484. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2017-01-31 2032-12-31 Link
485. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
486. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Gromadka wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-01-26 Link
487. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
488. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
489. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
490. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
491. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
492. LUBELSKIE krasnostawski Kraśniczyn wiejska Program realizowany 2017-01-17 2032-12-31
493. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
494. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
495. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
496. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
497. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
498. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
499. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
500. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Łobez miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-31 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.