Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
1501. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1502. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1503. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1504. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1505. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
1506. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
1507. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
1508. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
1509. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1510. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
1511. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
1512. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1513. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1514. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1515. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1516. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1517. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1518. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Jedwabno wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1519. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1520. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
1521. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
1522. ŁÓDZKIE skierniewicki Kowiesy wiejska Program realizowany 2011-01-01 2014-12-31 Link
1523. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1524. ŁÓDZKIE poddębicki Dalików wiejska Program realizowany 2010-12-30 2032-12-30 Link
1525. ŁÓDZKIE radomszczański Przedbórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1526. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1527. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
1528. LUBELSKIE lubelski Głusk wiejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1529. LUBELSKIE krasnostawski Krasnystaw miejska Program realizowany 2010-12-29 2032-12-31 Link
1530. MAŁOPOLSKIE limanowski Laskowa wiejska Program uchwalony 2010-12-21 2032-12-31 Link
1531. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
1532. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
1533. MAZOWIECKIE płoński Raciąż miejska Program realizowany 2010-12-10 2032-12-31 Link
1534. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
1535. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
1536. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
1537. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
1538. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
1539. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1540. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1541. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
1542. LUBELSKIE chełmski Leśniowice wiejska Program uchwalony 2010-11-08 2031-12-31 Link
1543. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
1544. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
1545. POMORSKIE sztumski Mikołajki Pomorskie wiejska Program uchwalony 2010-11-04 2032-12-31 Link
1546. MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna miejska Program realizowany 2010-10-31 2032-12-31 Link
1547. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1548. ŚLĄSKIE rybnicki Czerwionka-Leszczyny miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1549. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Niemcza miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 Link
1550. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
1551. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
1552. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
1553. LUBELSKIE parczewski Parczew miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-26 2014-12-31 Link
1554. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
1555. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1556. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kobierzyce wiejska Program uchwalony 2010-10-22 2032-12-31 Link
1557. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Rewal wiejska Program realizowany 2010-10-18 2032-12-31 Link
1558. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany 2010-10-11 2032-12-31 Link
1559. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
1560. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czarny Dunajec wiejska Program uchwalony 2010-10-01 2032-12-31 Link
1561. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
1562. DOLNOŚLĄSKIE lubański Olszyna miejsko-wiejska Projekt programu 2010-09-30 2032-12-31 Link
1563. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
1564. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-27 2032-12-31 Link
1565. DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica miejska Program uchwalony 2010-09-27 2032-12-31 Link
1566. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
1567. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1568. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
1569. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
1570. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1571. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Kamień Pomorski miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-10 2032-12-31 Link
1572. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Biskupiec wiejska Program uchwalony 2010-09-09 2032-12-31 Link
1573. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
1574. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
1575. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
1576. POMORSKIE kościerski Lipusz wiejska Program realizowany 2010-08-30 2032-12-31 Link
1577. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1578. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1579. ŁÓDZKIE tomaszowski Lubochnia wiejska Program uchwalony 2010-07-23 2031-12-31 Link
1580. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ćmielów miejsko-wiejska Program realizowany 2010-07-15 2032-07-15 Link
1581. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1582. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
1583. MAZOWIECKIE Radom Radom miejska Program realizowany 2010-06-28 2032-12-31 Link
1584. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
1585. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
1586. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
1587. POMORSKIE pucki Puck miejska Program realizowany 2010-06-11 2031-12-31 Link
1588. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
1589. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Lubawka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-01 2012-05-31 Link
1590. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
1591. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
1592. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1593. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1594. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1595. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Bobrowniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1596. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
1597. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
1598. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
1599. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
1600. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
1601. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
1602. MAZOWIECKIE nowodworski Nasielsk miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
1603. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
1604. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
1605. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
1606. POMORSKIE kościerski Karsin wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1607. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1608. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
1609. OPOLSKIE opolski Popielów wiejska Program realizowany 2010-03-18 Link
1610. POMORSKIE lęborski Cewice wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2032-12-31 Link
1611. ŚLĄSKIE tarnogórski Krupski Młyn wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2030-12-31 Link
1612. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Grodziczno wiejska Program uchwalony 2010-02-25 2032-12-31
1613. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Kurzętnik wiejska Program realizowany 2010-02-23 2032-12-31 Link
1614. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
1615. MAZOWIECKIE miński Latowicz wiejska Program uchwalony 2010-01-29 2032-12-31 Link
1616. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1617. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1618. WIELKOPOLSKIE poznański Dopiewo wiejska Program uchwalony 2010-01-25 2032-12-31 Link
1619. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
1620. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1621. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
1622. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1623. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
1624. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
1625. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1626. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1627. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1628. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1629. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
1630. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
1631. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
1632. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
1633. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1634. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
1635. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1636. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
1637. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
1638. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
1639. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31 Link
1640. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
1641. POMORSKIE malborski Miłoradz wiejska Program realizowany 2009-11-09 2032-12-31 Link
1642. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
1643. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
1644. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
1645. LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól wiejska Program uchwalony 2009-10-23 2032-12-31 Link
1646. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo wiejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-12-31 Link
1647. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
1648. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
1649. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1650. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1651. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1652. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
1653. POMORSKIE nowodworski Krynica Morska miejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1654. MAZOWIECKIE przysuski Borkowice wiejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1655. MAZOWIECKIE ostrołęcki Rzekuń wiejska Program uchwalony 2009-09-10 2032-12-31 Link
1656. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
1657. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
1658. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
1659. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
1660. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
1661. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
1662. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Nagłowice wiejska Program realizowany 2009-06-30 2032-12-31 Link
1663. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
1664. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
1665. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
1666. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
1667. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1668. POMORSKIE lęborski Nowa Wieś Lęborska wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31
1669. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1670. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
1671. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
1672. MAZOWIECKIE płocki Nowy Duninów wiejska Program realizowany 2009-05-19 2032-12-31 Link
1673. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1674. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
1675. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
1676. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
1677. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
1678. MAZOWIECKIE węgrowski Korytnica wiejska Program uchwalony 2009-04-24 2032-12-31 Link
1679. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
1680. POMORSKIE wejherowski Luzino wiejska Program realizowany 2009-04-21 2032-04-21 Link
1681. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1682. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
1683. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Szczecinek wiejska Program realizowany 2009-03-31 2032-12-31 Link
1684. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
1685. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
1686. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
1687. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
1688. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Lipnik wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-12-31 Link
1689. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1690. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
1691. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1692. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
1693. MAZOWIECKIE miński Cegłów wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-03-19 Link
1694. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
1695. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
1696. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1697. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
1698. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
1699. ŁÓDZKIE piotrkowski Ręczno wiejska Program uchwalony 2009-02-24 2032-12-31 Link
1700. MAZOWIECKIE płocki Bodzanów wiejska Program uchwalony 2009-02-20 2032-12-31 Link
1701. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Mieścisko wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1702. WIELKOPOLSKIE pilski Miasteczko Krajeńskie wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
1703. MAZOWIECKIE płocki Radzanowo wiejska Program realizowany 2009-02-18 2032-12-31 Link
1704. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1705. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
1706. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
1707. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
1708. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1709. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1710. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
1711. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1712. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1713. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
1714. WIELKOPOLSKIE poznański Mosina miejsko-wiejska Projekt programu 2009-01-01 2032-12-31 Link
1715. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1716. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1717. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1718. OPOLSKIE strzelecki Kolonowskie miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-01 2031-12-31 Link
1719. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Kuślin wiejska Program realizowany 2008-12-31 2031-12-31 Link
1720. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Gryfice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-31 2032-12-31 Link
1721. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1722. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Międzybórz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1723. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1724. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
1725. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
1726. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
1727. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
1728. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
1729. MAZOWIECKIE grodziski Baranów wiejska Program uchwalony 2008-12-18 2032-12-31 Link
1730. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
1731. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
1732. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1733. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
1734. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Zawonia wiejska Program realizowany 2008-12-01 2031-12-31 Link
1735. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
1736. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Międzyzdroje miejska Program realizowany 2008-11-27 Link
1737. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Myślibórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-11-25 2032-12-31 Link
1738. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
1739. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1740. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1741. DOLNOŚLĄSKIE karkonoski Jeżów Sudecki wiejska Program realizowany 2008-11-05 2032-12-31 Link
1742. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
1743. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-27 2032-12-31 Link
1744. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1745. MAZOWIECKIE radomski Kowala wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1746. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1747. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
1748. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
1749. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
1750. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1751. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1752. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Świdwin wiejska Program realizowany 2008-09-18 2032-12-31 Link
1753. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1754. MAZOWIECKIE węgrowski Miedzna wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-12-31 Link
1755. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
1756. WIELKOPOLSKIE obornicki Rogoźno miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-08-28 2032-08-28 Link
1757. MAZOWIECKIE siedlecki Korczew wiejska Program uchwalony 2008-08-22 2032-12-31 Link
1758. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
1759. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
1760. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
1761. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1762. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1763. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1764. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
1765. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
1766. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
1767. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
1768. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
1769. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1770. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
1771. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1772. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1773. MAZOWIECKIE radomski Gózd wiejska Program uchwalony 2008-06-26 2032-12-31 Link
1774. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Leszno wiejska Program realizowany 2008-06-26 2032-12-31 Link
1775. WIELKOPOLSKIE grodziski Grodzisk Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-24 2032-12-31 Link
1776. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1777. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1778. LUBELSKIE Lublin Lublin miejska Program realizowany 2008-06-19 2032-12-31 Link
1779. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
1780. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
1781. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
1782. WIELKOPOLSKIE gostyński Borek Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-05-30 2032-12-31 Link
1783. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
1784. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1785. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
1786. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mikołajki miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-29 2032-12-31 Link
1787. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
1788. LUBELSKIE tomaszowski Łaszczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1789. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1790. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-24 2032-12-31 Link
1791. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
1792. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
1793. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
1794. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-27 2032-12-31 Link
1795. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
1796. ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin miejska Program uchwalony 2008-03-20 2032-12-31 Link
1797. LUBELSKIE łukowski Krzywda wiejska Program realizowany 2008-03-18 2032-12-31 Link
1798. MAŁOPOLSKIE wadowicki Spytkowice wiejska Program uchwalony 2008-03-18 2032-12-31 Link
1799. MAZOWIECKIE grójecki Nowe Miasto nad Pilicą miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1800. MAZOWIECKIE sokołowski Repki wiejska Program uchwalony 2008-03-06 2032-12-31 Link
1801. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
1802. WIELKOPOLSKIE złotowski Krajenka miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-02-29 2032-12-31 Link
1803. LUBELSKIE bialski Piszczac wiejska Program uchwalony 2008-02-27 2032-12-31 Link
1804. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1805. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1806. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Libiąż miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-11 2032-12-31 Link
1807. LUBELSKIE rycki Stężyca wiejska Program realizowany 2008-01-30 2032-12-21 Link
1808. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
1809. OPOLSKIE brzeski Lewin Brzeski miejsko-wiejska Projekt programu 2008-01-01 2032-12-31 Link
1810. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1811. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
1812. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1813. MAZOWIECKIE kozienicki Kozienice miejsko-wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
1814. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
1815. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-29 2032-12-31 Link
1816. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1817. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1818. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-20 2032-12-31 Link
1819. PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-10 2032-12-31 Link
1820. WIELKOPOLSKIE pleszewski Pleszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-11-29 2030-12-31 Link
1821. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
1822. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
1823. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
1824. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
1825. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża wiejska Program realizowany 2007-10-31 2032-12-31 Link
1826. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Nowe Warpno miejsko-wiejska Program realizowany 2007-10-29 2018-10-28 Link
1827. PODLASKIE augustowski Lipsk miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-10-15 2032-12-31 Link
1828. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Pierzchnica wiejska Program realizowany 2007-10-15 2032-12-31 Link
1829. PODLASKIE hajnowski Czyże wiejska Program realizowany 2007-09-28 2032-12-31 Link
1830. WIELKOPOLSKIE średzki Krzykosy wiejska Program uchwalony 2007-09-27 2032-12-31 Link
1831. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
1832. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
1833. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Bobolice miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-08-27 2032-12-31 Link
1834. PODLASKIE wysokomazowiecki Kobylin-Borzymy wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
1835. LUBUSKIE międzyrzecki Przytoczna wiejska Program uchwalony 2007-08-07 2032-12-31 Link
1836. MAZOWIECKIE piaseczyński Lesznowola wiejska Program realizowany 2007-06-29 2032-12-31 Link
1837. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1838. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
1839. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
1840. PODLASKIE łomżyński Jedwabne miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-15 2032-12-31 Link
1841. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1842. PODLASKIE hajnowski Dubicze Cerkiewne wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1843. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Kołbaskowo wiejska Program realizowany 2007-04-26 2032-12-31 Link
1844. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Przelewice wiejska Program realizowany 2007-04-24 2032-12-31 Link
1845. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1846. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1847. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
1848. OPOLSKIE namysłowski Domaszowice wiejska Program realizowany 2007-03-29 2032-12-31 Link
1849. POMORSKIE pucki Puck wiejska Program realizowany 2007-03-16 2030-12-31 Link
1850. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Piekoszów wiejska Program uchwalony 2007-03-15 2032-12-31
1851. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
1852. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
1853. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
1854. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
1855. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
1856. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
1857. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
1858. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
1859. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Jeziora Wielkie wiejska Program realizowany 2006-08-31 2032-12-31 Link
1860. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koszyce wiejska Program realizowany 2006-07-28 2032-12-31 Link
1861. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
1862. MAŁOPOLSKIE olkuski Bukowno miejska Program uchwalony 2005-08-31 2032-12-31 Link
1863. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.