DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1501.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
1502.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
wiejska
Program realizowany
2016-04-26
2032-04-26
Link
1503.
ŁÓDZKIE
zgierski
Głowno
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1504.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Głowaczów
wiejska
Program uchwalony
Link
1505.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1506.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
1507.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
1508.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
1509.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
1510.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1511.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Gilowice
wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-30
Link
1512.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
1513.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
1514.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Gidle
wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
1515.
PODLASKIE
sejneński
Giby
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2032-12-31
Link
1516.
POMORSKIE
Gdynia
Gdynia
miejska
Program realizowany
2013-09-25
2032-12-31
Link
1517.
MAZOWIECKIE
płocki
Gąbin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-02-11
2032-12-31
Link
1518.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
1519.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
1520.
POMORSKIE
kwidzyński
Gardeja
wiejska
Program realizowany
2012-12-01
2032-12-31
Link
1521.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
1522.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1523.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Frysztak
wiejska
Program realizowany
2014-05-30
2032-12-31
Link
1524.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
1525.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1526.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
1527.
LUBELSKIE
lubartowski
Firlej
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-01-01
Link
1528.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
1529.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Fałków
wiejska
Program uchwalony
2015-02-23
2032-12-31
Link
1530.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
1531.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1532.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
miejska
Program uchwalony
2011-07-05
2031-12-31
Link
1533.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
1534.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
1535.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Dźwierzuty
wiejska
Program uchwalony
2016-10-25
2032-12-31
Link
1536.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
1537.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
wiejska
Program realizowany
2015-01-29
Link
1538.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
1539.
MAZOWIECKIE
płoński
Dzierzążnia
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
1540.
POMORSKIE
kościerski
Dziemiany
wiejska
Program realizowany
2008-12-23
2032-12-31
Link
1541.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
1542.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
1543.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
miejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1544.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
1545.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2023-02-20
2032-12-31
Link
1546.
PODLASKIE
siemiatycki
Dziadkowice
wiejska
Program realizowany
2009-05-11
2032-12-31
Link
1547.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
1548.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
wiejska
Projekt programu
2013-12-30
2032-12-31
Link
1549.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
1550.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Dygowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-27
2032-12-31
Link
1551.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
1552.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Duszniki
wiejska
Program realizowany
2008-05-27
2032-12-31
Link
1553.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
1554.
LUBELSKIE
chełmski
Dubienka
wiejska
Program realizowany
2011-04-26
2031-12-31
Link
1555.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
1556.
PODLASKIE
hajnowski
Dubicze Cerkiewne
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
1557.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Dubeninki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1558.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
1559.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1560.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Drużbice
wiejska
Program realizowany
2015-02-14
2032-12-31
Link
1561.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
1562.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
1563.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1564.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Dopiewo
wiejska
Program uchwalony
2010-01-25
2032-12-31
Link
1565.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
1566.
OPOLSKIE
namysłowski
Domaszowice
wiejska
Program realizowany
2007-03-29
2032-12-31
Link
1567.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1568.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Domaniów
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1569.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Dobrzyń nad Wisłą
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
1570.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
1571.
OPOLSKIE
opolski
Dobrzeń Wielki
wiejska
Program realizowany
2009-04-30
2032-12-31
Link
1572.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
1573.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Dobryszyce
wiejska
Program uchwalony
2014-05-06
2032-12-31
Link
1574.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dobroszyce
wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-01-01
Link
1575.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Dobroń
wiejska
Program realizowany
2014-04-04
2032-12-31
Link
1576.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
1577.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1578.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dobre Miasto
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-21
2032-02-20
Link
1579.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
1580.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dobrcz
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1581.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
1582.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Dobra
wiejska
Program realizowany
2017-11-21
2032-12-31
Link
1583.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
1584.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1585.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1586.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Dmosin
wiejska
Program realizowany
2012-11-30
2032-12-31
Link
1587.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
1588.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Długołęka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1589.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
1590.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Dębowa Łąka
wiejska
Program realizowany
Link
1591.
LUBELSKIE
parczewski
Dębowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
1592.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
1593.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1594.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
1595.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1596.
MAZOWIECKIE
miński
Dębe Wielkie
wiejska
Program realizowany
2010-05-27
2032-12-31
Link
1597.
LUBUSKIE
gorzowski
Deszczno
wiejska
Program realizowany
2015-01-26
2032-12-31
Link
1598.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
1599.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Dąbrówno
wiejska
Program realizowany
2013-02-14
2031-12-31
Link
1600.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1601.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
1602.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
1603.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
1604.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1605.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
1606.
OPOLSKIE
opolski
Dąbrowa
wiejska
Program realizowany
2013-12-19
2032-12-31
Link
1607.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
1608.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
1609.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1610.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Daszyna
wiejska
Program realizowany
2016-07-13
2032-12-31
Link
1611.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1612.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
1613.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Dalików
wiejska
Program realizowany
2010-12-30
2032-12-30
Link
1614.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
1615.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
1616.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
1617.
PODLASKIE
hajnowski
Czyże
wiejska
Program realizowany
2007-09-28
2032-12-31
Link
1618.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Czudec
wiejska
Program realizowany
2010-11-12
2032-12-31
Link
1619.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
1620.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
1621.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
1622.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
1623.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
1624.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1625.
MAZOWIECKIE
płoński
Czerwińsk nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2017-03-28
2032-03-28
Link
1626.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1627.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1628.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
1629.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
1630.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
1631.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
1632.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1633.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Czernica
wiejska
Program realizowany
2012-04-12
2032-12-31
Link
1634.
PODKARPACKIE
mielecki
Czermin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1635.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1636.
LUBELSKIE
radzyński
Czemierniki
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1637.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
1638.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
1639.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
1640.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czarny Dunajec
wiejska
Program uchwalony
2010-10-01
2032-12-31
Link
1641.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
1642.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Czarnocin
wiejska
Program uchwalony
2016-10-26
2032-12-31
Link
1643.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
1644.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1645.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
1646.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1647.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1648.
POMORSKIE
bytowski
Czarna Dąbrówka
wiejska
Program realizowany
2011-01-06
2032-12-31
Link
1649.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
1650.
PODKARPACKIE
łańcucki
Czarna
wiejska
Program uchwalony
1651.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2031-12-31
Link
1652.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
1653.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1654.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1655.
LUBELSKIE
łęczyński
Cyców
wiejska
Program realizowany
2009-04-29
2032-04-28
Link
1656.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1657.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Cmolas
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1658.
PODKARPACKIE
leski
Cisna
wiejska
Program uchwalony
2011-01-01
2032-12-31
Link
1659.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
1660.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
1661.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
1662.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Cieszków
wiejska
Program realizowany
2014-12-19
2032-12-31
Link
1663.
MAZOWIECKIE
lipski
Ciepielów
wiejska
Program uchwalony
2014-10-22
2032-12-31
Link
1664.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Ciechocinek
miejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
1665.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Ciechocin
wiejska
Program realizowany
2014-02-10
2032-12-31
Link
1666.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1667.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
wiejska
Program realizowany
2011-01-28
2032-12-31
Link
1668.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
1669.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Ciasna
wiejska
Program uchwalony
2016-05-30
2032-12-31
Link
1670.
MAZOWIECKIE
grójecki
Chynów
wiejska
Program realizowany
2014-06-17
2032-12-31
Link
1671.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
1672.
OPOLSKIE
opolski
Chrząstowice
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
Link
1673.
LUBELSKIE
janowski
Chrzanów
wiejska
Program realizowany
2013-10-09
2023-12-31
Link
1674.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1675.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
1676.
PODKARPACKIE
krośnieński
Chorkówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
2032-12-01
Link
1677.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
1678.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
1679.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
wiejska
Program realizowany
2008-11-27
2032-12-31
Link
1680.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1681.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
1682.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Chodów
wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1683.
LUBELSKIE
opolski
Chodel
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2032-12-31
Link
1684.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
1685.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
1686.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
1687.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
1688.
POMORSKIE
kartuski
Chmielno
wiejska
Program realizowany
2016-04-01
2032-12-31
Link
1689.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
1690.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Chmielnik
wiejska
Program uchwalony
2012-10-29
2032-12-31
Link
1691.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
1692.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Chlewiska
wiejska
Program uchwalony
2018-10-09
2022-10-08
Link
1693.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1694.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
wiejska
Program realizowany
2007-10-31
2032-12-31
Link
1695.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
1696.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
1697.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1698.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
1699.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
1700.
LUBELSKIE
chełmski
Chełm
wiejska
Program realizowany
2011-02-24
2032-12-31
Link
1701.
ŁÓDZKIE
łowicki
Chąśno
wiejska
Program realizowany
2015-09-29
2019-12-31
Link
1702.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1703.
POMORSKIE
lęborski
Cewice
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2032-12-31
Link
1704.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
1705.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1706.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Cekcyn
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1707.
MAZOWIECKIE
miński
Cegłów
wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-03-19
Link
1708.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
1709.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
1710.
LUBUSKIE
nowosolski
Bytom Odrzański
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1711.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1712.
LUBUSKIE
krośnieński
Bytnica
wiejska
Program realizowany
2015-01-30
2032-03-31
Link
1713.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-03-27
2032-12-31
Link
1714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Bydgoszcz
Bydgoszcz
miejska
Program realizowany
2008-02-13
2032-12-31
Link
1715.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
1716.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
1717.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Burzenin
wiejska
Program realizowany
2015-02-02
2032-12-31
Link
1718.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
1719.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bukowno
miejska
Program uchwalony
2005-08-31
2032-12-31
Link
1720.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Bukowiec
wiejska
Program realizowany
2011-08-24
2032-12-31
Link
1721.
MAŁOPOLSKIE
suski
Budzów
wiejska
Program realizowany
2011-12-14
2032-12-31
Link
1722.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Budry
wiejska
Program uchwalony
2014-04-29
2032-12-31
Link
1723.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
1724.
PODKARPACKIE
jasielski
Brzyska
wiejska
Program realizowany
2011-05-16
2032-12-31
Link
1725.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1726.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brzozie
wiejska
Program realizowany
2013-11-06
2032-12-31
Link
1727.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
1728.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
1729.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
1730.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
miejska
Program realizowany
2009-09-29
2032-12-31
Link
1731.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
1732.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
1733.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
1734.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
1735.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1736.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1737.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
1738.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
1739.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1740.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
1741.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Brody
wiejska
Program realizowany
2007-06-21
2032-12-31
Link
1742.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
1743.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
1744.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Brochów
wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
1745.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
1746.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
1747.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
1748.
OPOLSKIE
głubczycki
Branice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-29
2032-12-31
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
1750.
POMORSKIE
bytowski
Borzytuchom
wiejska
Program realizowany
2017-05-18
2032-12-31
Link
1751.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
1752.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
1753.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Borów
wiejska
Program realizowany
2013-04-30
2032-12-31
Link
1754.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Borowie
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
1755.
PODKARPACKIE
mielecki
Borowa
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
1756.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
1757.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
1758.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
1759.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1760.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
1761.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Bolimów
wiejska
Program realizowany
2016-12-30
2032-12-31
Link
1762.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1763.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
1764.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
1765.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
wiejska
Program realizowany
2016-12-16
2032-12-31
Link
1766.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1767.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bolesław
wiejska
Program realizowany
2011-09-03
2032-12-31
Link
1768.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
1769.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1770.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1771.
LUBUSKIE
zielonogórski
Bojadła
wiejska
Program realizowany
2015-11-16
2032-12-31
Link
1772.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
1773.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
1774.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
1775.
MAZOWIECKIE
płocki
Bodzanów
wiejska
Program uchwalony
2009-02-20
2032-12-31
Link
1776.
PODLASKIE
bielski
Boćki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-03-29
Link
1777.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
1778.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
1779.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1780.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
1781.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1782.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
1783.
POMORSKIE
starogardzki
Bobowo
wiejska
Program uchwalony
2010-04-28
2032-12-31
Link
1784.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
1785.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
1786.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
1787.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1788.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
1789.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Bliżyn
wiejska
Program realizowany
2010-01-01
Link
1790.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Bledzew
wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
1791.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
1792.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
1793.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1794.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1795.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1796.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Biskupice
wiejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
1797.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1798.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
1799.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
1800.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
1801.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Bierzwnik
wiejska
Program realizowany
2012-11-20
2032-12-31
Link
1802.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Bierutów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-12-31
Link
1803.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
1804.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1805.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
1806.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bieliny
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
1807.
ŁÓDZKIE
łowicki
Bielawy
wiejska
Program uchwalony
2011-06-14
2032-12-31
Link
1808.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1809.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
1810.
PODLASKIE
Białystok
Białystok
miejska
Program realizowany
2006-10-23
2032-12-31
Link
1811.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
1812.
PODLASKIE
hajnowski
Białowieża
wiejska
Program realizowany
2014-02-14
2032-12-31
Link
1813.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
1814.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
1815.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
wiejska
Program realizowany
Link
1816.
PODKARPACKIE
łańcucki
Białobrzegi
wiejska
Program realizowany
2016-10-28
2023-12-31
Link
1817.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1818.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Białe Błota
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
1819.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
1820.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
wiejska
Program realizowany
2014-10-09
2032-12-31
Link
1821.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
1822.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1823.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1824.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
1825.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
1826.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1827.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
1828.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
1829.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
1830.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1831.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
1832.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Bądkowo
wiejska
Program realizowany
2013-10-01
2032-12-31
Link
1833.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
1834.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
1835.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
1836.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1837.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
1838.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
1839.
PODLASKIE
augustowski
Bargłów Kościelny
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
1840.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1841.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
1842.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Barcin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-03-26
2032-12-31
Link
1843.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
1844.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
1845.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
1846.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
1847.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1848.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
1849.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
1850.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1851.
PODLASKIE
augustowski
Augustów
wiejska
Program realizowany
2015-12-21
2032-12-31
Link
1852.
LUBELSKIE
kraśnicki
Annopol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
1853.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
1854.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
1855.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Andrespol
wiejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
1856.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1857.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
1858.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1859.
LUBELSKIE
biłgorajski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
1860.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
1861.
LUBELSKIE
łukowski
Adamów
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1862.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link