Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortowanie od największego Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1501. WIELKOPOLSKIE grodziski Granowo wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
1502. MAZOWIECKIE grodziski Grodzisk Mazowiecki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1503. WIELKOPOLSKIE grodziski Kamieniec wiejska Program uchwalony 2017-04-25 2032-12-31 Link
1504. PODLASKIE grajewski Grajewo miejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1505. PODLASKIE grajewski Grajewo wiejska Program realizowany 2008-12-17 2032-12-31 Link
1506. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1507. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
1508. PODLASKIE grajewski Radziłów wiejska Program uchwalony 2008-06-30 2012-12-31 Link
1509. PODLASKIE grajewski Rajgród miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-20 2032-12-31 Link
1510. DOLNOŚLĄSKIE górowski Jemielno wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
1511. DOLNOŚLĄSKIE górowski Wąsosz miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-10-14 2032-12-31 Link
1512. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
1513. WIELKOPOLSKIE gostyński Gostyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-06-24 2032-12-31 Link
1514. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1515. WIELKOPOLSKIE gostyński Borek Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-05-30 2032-12-31 Link
1516. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
1517. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
1518. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
1519. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1520. LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski miejska Program uchwalony 2017-01-24 2032-12-31 Link
1521. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
1522. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2023-06-14 2032-12-31 Link
1523. LUBUSKIE gorzowski Kłodawa wiejska Program realizowany Link
1524. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2024-02-26 2032-12-31 Link
1525. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
1526. MAŁOPOLSKIE gorlicki Lipinki wiejska Projekt programu 2013-11-12 2032-12-31 Link
1527. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
1528. MAŁOPOLSKIE gorlicki Łużna wiejska Projekt programu Link
1529. MAŁOPOLSKIE gorlicki Ropa wiejska Program uchwalony Link
1530. MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice miejska Projekt programu Link
1531. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
1532. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program realizowany 2013-11-18 2032-12-31 Link
1533. MAŁOPOLSKIE gorlicki Moszczenica wiejska Projekt programu Link
1534. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
1535. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1536. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1537. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
1538. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Radomin wiejska Program uchwalony 2011-07-20 2032-12-31 Link
1539. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Kowalewo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1540. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-12-30 2032-12-31 Link
1541. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Program realizowany 2014-02-10 2032-12-31 Link
1542. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń miejska Program realizowany 2016-01-27 Link
1543. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-25 2032-12-31 Link
1544. ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Osina wiejska Program realizowany 2012-12-05 2031-12-31 Link
1545. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1546. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
1547. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Gniezno miejska Program realizowany 2008-12-08 Link
1548. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
1549. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1550. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
1551. OPOLSKIE głubczycki Głubczyce miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-25 2032-12-31 Link
1552. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
1553. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Jerzmanowa wiejska Program uchwalony 2018-09-19 2032-12-31 Link
1554. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
1555. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1556. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Kotla wiejska Program uchwalony
1557. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
1558. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
1559. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
1560. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
1561. ŚLĄSKIE gliwicki Toszek miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-25 2032-12-31 Link
1562. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
1563. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
1564. ŚLĄSKIE gliwicki Pyskowice miejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1565. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
1566. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1567. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
1568. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
1569. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
1570. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1571. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Kruklanki wiejska Program uchwalony 2013-11-07 2032-12-31 Link
1572. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
1573. POMORSKIE gdański Pszczółki wiejska Program uchwalony 2008-12-29 2032-12-31 Link
1574. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
1575. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
1576. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
1577. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
1578. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
1579. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2021-05-19 2032-12-31 Link
1580. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew miejska Program uchwalony 2021-11-10 2032-12-31 Link
1581. MAZOWIECKIE garwoliński Górzno wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1582. MAZOWIECKIE garwoliński Miastków Kościelny wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31
1583. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1584. MAZOWIECKIE garwoliński Maciejowice wiejska Program realizowany 2008-04-17 2032-12-31 Link
1585. MAZOWIECKIE garwoliński Łaskarzew wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1586. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
1587. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
1588. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
1589. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1590. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
1591. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1592. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1593. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1594. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1595. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1596. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1597. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Tolkmicko miejsko-wiejska Program realizowany 2009-11-27 2031-12-31 Link
1598. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
1599. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Markusy wiejska Projekt programu Link
1600. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Program realizowany 2015-01-18 2032-12-31 Link
1601. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Młynary miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-21 2032-12-31 Link
1602. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Milejewo wiejska Projekt programu Link
1603. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
1604. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1605. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1606. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Niemcza miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 Link
1607. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów wiejska Program realizowany 2015-01-29 Link
1608. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1609. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1610. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
1611. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
1612. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
1613. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Iłowo-Osada wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
1614. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1615. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1616. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
1617. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
1618. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
1619. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
1620. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
1621. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
1622. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
1623. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
1624. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
1625. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
1626. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
1627. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1628. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
1629. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
1630. POMORSKIE człuchowski Koczała wiejska Program realizowany Link
1631. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
1632. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
1633. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1634. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
1635. ŚLĄSKIE częstochowski Rędziny wiejska Projekt programu 2015-03-24 2032-01-01 Link
1636. ŚLĄSKIE częstochowski Kłomnice wiejska Program uchwalony 2012-03-12 2032-12-31 Link
1637. ŚLĄSKIE częstochowski Kruszyna wiejska Program uchwalony 2014-06-23 2032-12-31 Link
1638. ŚLĄSKIE częstochowski Starcza wiejska Program realizowany 2018-12-12 2032-12-31 Link
1639. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
1640. ŚLĄSKIE częstochowski Mykanów wiejska Program uchwalony 2011-03-25 2032-12-31 Link
1641. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
1642. ŚLĄSKIE częstochowski Janów wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1643. ŚLĄSKIE częstochowski Dąbrowa Zielona wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1644. ŚLĄSKIE częstochowski Koniecpol miejsko-wiejska Projekt programu Link
1645. ŚLĄSKIE częstochowski Lelów wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31 Link
1646. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
1647. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
1648. ŚLĄSKIE częstochowski Kamienica Polska wiejska Program uchwalony 2015-09-23 2032-12-31 Link
1649. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
1650. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
1651. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
1652. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
1653. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Lubasz wiejska Program realizowany 2016-09-01 2032-12-31 Link
1654. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Program realizowany 2017-06-29 2032-12-31 Link
1655. ŚLĄSKIE cieszyński Istebna wiejska Program realizowany 2016-12-01 2032-12-31 Link
1656. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
1657. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
1658. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
1659. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
1660. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
1661. ŚLĄSKIE cieszyński Chybie wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2030-12-31
1662. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
1663. ŚLĄSKIE cieszyński Goleszów wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
1664. ŚLĄSKIE cieszyński Hażlach wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31
1665. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
1666. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1667. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2023-01-01 2032-12-31 Link
1668. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1669. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
1670. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1671. MAZOWIECKIE ciechanowski Gołymin-Ośrodek wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
1672. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Libiąż miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-11 2032-12-31 Link
1673. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
1674. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
1675. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1676. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1677. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
1678. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
1679. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
1680. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
1681. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1682. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
1683. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1684. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
1685. LUBELSKIE chełmski Leśniowice wiejska Program uchwalony 2010-11-08 2031-12-31 Link
1686. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
1687. LUBELSKIE chełmski Dubienka wiejska Program realizowany 2011-04-26 2031-12-31 Link
1688. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
1689. LUBELSKIE chełmski Rejowiec Fabryczny wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-01-01 Link
1690. LUBELSKIE chełmski Kamień wiejska Program realizowany 2009-03-07 2032-12-31 Link
1691. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
1692. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
1693. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1694. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
1695. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1696. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Lisewo wiejska Program uchwalony Link
1697. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
1698. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
1699. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
1700. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1701. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
1702. POMORSKIE bytowski Miastko miejsko-wiejska Program realizowany Link
1703. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
1704. POMORSKIE bytowski Kołczygłowy wiejska Program realizowany 2012-12-20 2032-12-31 Link
1705. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
1706. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1707. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
1708. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1709. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
1710. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1711. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
1712. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1713. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
1714. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
1715. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1716. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1717. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1718. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
1719. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
1720. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Nowy Korczyn wiejska Program uchwalony 2012-08-31 2032-12-31 Link
1721. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Busko-Zdrój miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1722. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Gnojno wiejska Projekt programu Link
1723. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1724. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
1725. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
1726. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1727. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1728. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
1729. PODKARPACKIE brzozowski Haczów wiejska Program realizowany 2011-11-29 2032-12-31
1730. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
1731. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1732. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
1733. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1734. ŁÓDZKIE brzeziński Rogów wiejska Program uchwalony 2013-04-17 2025-12-31 Link
1735. MAŁOPOLSKIE brzeski Gnojnik wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
1736. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
1737. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
1738. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
1739. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony 2022-03-21 2023-12-31 Link
1740. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
1741. OPOLSKIE brzeski Lewin Brzeski miejsko-wiejska Projekt programu 2008-01-01 2032-12-31 Link
1742. MAŁOPOLSKIE brzeski Szczurowa wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
1743. OPOLSKIE brzeski Olszanka wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
1744. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
1745. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1746. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1747. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
1748. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Jabłonowo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
1749. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
1750. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
1751. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Górzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-22 2031-12-31 Link
1752. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
1753. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
1754. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bartniczka wiejska Program uchwalony 2013-01-23 2032-12-31 Link
1755. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
1756. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Lelkowo wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31 Link
1757. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
1758. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
1759. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1760. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
1761. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Osiecznica wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
1762. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
1763. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Gromadka wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-01-26 Link
1764. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1765. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
1766. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
1767. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
1768. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
1769. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
1770. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1771. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1772. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1773. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
1774. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
1775. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1776. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1777. LUBELSKIE biłgorajski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1778. LUBELSKIE biłgorajski Goraj wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1779. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1780. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
1781. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
1782. PODKARPACKIE bieszczadzki Lutowiska wiejska Program realizowany Link
1783. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
1784. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
1785. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
1786. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
1787. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
1788. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
1789. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-29 2032-12-31 Link
1790. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
1791. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
1792. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
1793. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
1794. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
1795. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
1796. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
1797. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
1798. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
1799. ŚLĄSKIE bielski Kozy wiejska Program uchwalony 2021-12-21 2032-12-31 Link
1800. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
1801. PODLASKIE białostocki Juchnowiec Kościelny wiejska Program uchwalony 2008-08-04 2032-12-31 Link
1802. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
1803. PODLASKIE białostocki Łapy miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1804. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1805. PODLASKIE białostocki Michałowo miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
1806. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
1807. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1808. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1809. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
1810. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
1811. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1812. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1813. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
1814. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1815. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
1816. MAZOWIECKIE białobrzeski Radzanów wiejska Program uchwalony 2014-03-21 2032-12-31 Link
1817. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
1818. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
1819. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
1820. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1821. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1822. LUBELSKIE bialski Janów Podlaski wiejska Program uchwalony 2011-02-25 2032-12-31 Link
1823. LUBELSKIE bialski Piszczac wiejska Program uchwalony 2008-02-27 2032-12-31 Link
1824. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski miejska Program realizowany 2010-03-31 2032-12-31 Link
1825. LUBELSKIE bialski Kodeń wiejska Program uchwalony 2012-11-19 2032-12-31 Link
1826. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
1827. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
1828. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
1829. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1830. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
1831. LUBELSKIE bialski Międzyrzec Podlaski wiejska Projekt programu 2011-10-23 2032-12-31 Link
1832. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1833. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
1834. ŚLĄSKIE będziński Mierzęcice wiejska Program realizowany 2011-11-30 2032-12-31 Link
1835. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
1836. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1837. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
1838. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
1839. ŚLĄSKIE będziński Psary wiejska Program uchwalony 2016-08-25 2032-12-31 Link
1840. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
1841. ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
1842. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
1843. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
1844. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1845. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
1846. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
1847. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1848. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1849. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1850. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1851. PODLASKIE augustowski Lipsk miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-10-15 2032-12-31 Link
1852. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
1853. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
1854. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
1855. PODLASKIE augustowski Nowinka wiejska Program uchwalony 2016-12-30 2032-12-31 Link
1856. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Koneck wiejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
1857. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
1858. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Program realizowany 2016-09-30 2032-12-31 Link
1859. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Nieszawa miejska Projekt programu Link
1860. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1861. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Bądkowo wiejska Program realizowany 2013-10-01 2032-12-31 Link
1862. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1863. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Raciążek wiejska Projekt programu Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.