Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortowanie od największego Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
601. MAZOWIECKIE przysuski Przysucha miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-08 2016-12-31 Link
602. ŚLĄSKIE kłobucki Przystajń wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
603. ŚLĄSKIE częstochowski Przyrów wiejska Program uchwalony 2012-06-22 2032-12-31 Link
604. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2019-08-30 2032-12-31 Link
605. POMORSKIE kartuski Przodkowo wiejska Program realizowany 2009-02-26 2032-12-31 Link
606. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
607. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
608. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
609. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
610. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
611. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
612. PODKARPACKIE przemyski Przemyśl wiejska Program uchwalony 2013-12-13 2032-12-31 Link
613. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
614. ŁÓDZKIE radomszczański Przedbórz miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
615. POMORSKIE człuchowski Przechlewo wiejska Program realizowany 2010-05-28 2032-12-31 Link
616. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
617. MAZOWIECKIE pruszkowski Pruszków miejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
618. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
619. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
620. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Pruszcz wiejska Program realizowany 2013-10-25 2032-12-31 Link
621. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Prusice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-23 2032-12-31 Link
622. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
623. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
624. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
625. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
626. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
627. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
628. MAZOWIECKIE piaseczyński Prażmów wiejska Program realizowany
629. POMORSKIE kwidzyński Prabuty miejsko-wiejska Program realizowany 2016-04-27 2032-12-31 Link
630. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
631. WIELKOPOLSKIE Poznań Poznań powiat Program uchwalony 2021-03-30 2032-12-31 Link
632. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
633. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
634. LUBELSKIE janowski Potok Wielki wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31
635. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
636. ŁÓDZKIE opoczyński Poświętne wiejska Program uchwalony 2016-05-17 2026-05-17 Link
637. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
638. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
639. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
640. ŚLĄSKIE bielski Porąbka wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
641. ŚLĄSKIE myszkowski Poraj wiejska Program uchwalony
642. OPOLSKIE opolski Popielów wiejska Program realizowany 2010-03-18 Link
643. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
644. MAZOWIECKIE nowodworski Pomiechówek wiejska Program realizowany 2011-12-08 2014-12-31 Link
645. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
646. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Polska Cerekiew wiejska Program uchwalony
647. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Polkowice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-26 2023-12-31 Link
648. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
649. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Polanica-Zdrój miejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
650. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2010-07-20 2032-12-31 Link
651. OPOLSKIE namysłowski Pokój wiejska Program realizowany Link
652. WIELKOPOLSKIE gostyński Pogorzela miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-18 2032-12-31 Link
653. PODLASKIE PODLASKIE PODLASKIE województwo Program uchwalony 2009-02-03 2032-12-31 Link
654. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Podegrodzie wiejska Projekt programu Link
655. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
656. ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-29 2032-12-31 Link
657. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
658. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
659. MAZOWIECKIE grójecki Pniewy wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
660. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
661. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Płoty miejsko-wiejska Projekt programu Link
662. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
663. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
664. MAZOWIECKIE płoński Płońsk miejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-10-22 Link
665. MAZOWIECKIE makowski Płoniawy-Bramura wiejska Program realizowany 2012-11-01 2032-12-31 Link
666. MAZOWIECKIE Płock Płock miejska Program uchwalony Link
667. PODLASKIE augustowski Płaska wiejska Program realizowany 2008-06-27 2032-12-31 Link
668. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
669. WIELKOPOLSKIE pleszewski Pleszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-11-29 2030-12-31
670. MAZOWIECKIE łosicki Platerów wiejska Program uchwalony 2010-11-05 2032-12-31
671. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-03-22 2032-12-31 Link
672. ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski miejska Program realizowany 2010-11-11 2032-12-31 Link
673. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
674. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Pińczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-02 2032-12-31 Link
675. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
676. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
677. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
678. ŚLĄSKIE gliwicki Pilchowice wiejska Program uchwalony 2012-01-19 2032-12-31 Link
679. MAZOWIECKIE garwoliński Pilawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-04-28 2032-12-31 Link
680. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Pierzchnica wiejska Program realizowany 2007-10-15 2032-12-31 Link
681. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
682. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Pielgrzymka wiejska Program uchwalony 2009-09-20 2032-12-31 Link
683. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Piekoszów wiejska Program uchwalony 2007-03-15 2032-12-31
684. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony 2016-01-28 2032-12-31 Link
685. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Piecki wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31 Link
686. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Piechowice miejska Projekt programu Link
687. PODLASKIE łomżyński Piątnica wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
688. MAZOWIECKIE piaseczyński Piaseczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-16 2032-12-31 Link
689. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
690. ŁÓDZKIE poddębicki Pęczniew wiejska Program uchwalony 2011-11-23 2032-12-31 Link
691. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Pęcław wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
692. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
693. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
694. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
695. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
696. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
697. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
698. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Pawłowiczki wiejska Program realizowany Link
699. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Projekt programu Link
700. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Paszowice wiejska Program realizowany Link
701. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
702. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
703. MAZOWIECKIE garwoliński Parysów wiejska Program realizowany 2010-09-16 Link
704. LUBELSKIE parczewski Parczew miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-10-26 2014-12-31 Link
705. POMORSKIE bytowski Parchowo wiejska Program uchwalony 2013-12-20 2032-12-31 Link
706. ŁÓDZKIE opoczyński Paradyż wiejska Program uchwalony 2013-10-22 2032-12-31 Link
707. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
708. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Papowo Biskupie wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
709. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
710. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
711. OPOLSKIE nyski Pakosławice wiejska Projekt programu Link
712. WIELKOPOLSKIE rawicki Pakosław wiejska Program uchwalony 2017-11-29 2032-12-31 Link
713. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
714. PODKARPACKIE mielecki Padew Narodowa wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-12-31 Link
715. MAZOWIECKIE gostyniński Pacyna wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
716. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Pacanów wiejska Program realizowany 2013-10-23 2032-12-31 Link
717. ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice miejska Program realizowany 2013-05-16 2032-12-31 Link
718. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Ożarów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
719. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
720. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2014-12-30 2017-12-31 Link
721. OPOLSKIE opolski Ozimek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-02-25 Link
722. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
723. MAZOWIECKIE otwocki Otwock miejska Program realizowany 2010-04-27 2032-12-31 Link
724. OPOLSKIE nyski Otmuchów miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-03-24 2032-12-31 Link
725. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim wiejska Program uchwalony 2013-02-27 2032-12-31 Link
726. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Ostrzeszów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
727. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
728. WIELKOPOLSKIE ostrowski Ostrów Wielkopolski wiejska Program uchwalony Link
729. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka miejska Program uchwalony 2013-09-18 2032-09-18 Link
730. MAZOWIECKIE ostrowski Ostrów Mazowiecka wiejska Program realizowany Link
731. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda wiejska Program uchwalony 2012-06-27 2032-12-31 Link
732. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda miejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
733. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
734. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski miejska Program realizowany 2008-07-11 2032-12-31 Link
735. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Ostrowice wiejska Program uchwalony 2011-08-31 2032-12-31 Link
736. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
737. MAZOWIECKIE Ostrołęka Ostrołęka miejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31
738. POMORSKIE nowodworski Ostaszewo wiejska Program uchwalony 2012-12-19 2032-12-31 Link
739. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
740. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Osięciny wiejska Program realizowany 2014-02-21 2032-12-31 Link
741. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
742. WIELKOPOLSKIE kolski Osiek Mały wiejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
743. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Osiek wiejska Program uchwalony 2012-11-08 2032-12-31 Link
744. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
745. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Osiek wiejska Projekt programu Link
746. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Osiecznica wiejska Projekt programu 2014-01-01 2032-12-31 Link
747. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Osie wiejska Program uchwalony 2016-03-09 2032-12-31 Link
748. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
749. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
750. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
751. ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
752. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
753. PODKARPACKIE przemyski Orły wiejska Program realizowany 2011-12-16 2032-12-31 Link
754. PODLASKIE bielski Orla wiejska Program realizowany 2008-12-29 2032-12-31 Link
755. ŁÓDZKIE kutnowski Oporów wiejska Projekt programu 2013-10-01 2032-12-31 Link
756. OPOLSKIE Opole Opole miejska Program realizowany 2010-10-28 2032-12-31 Link
757. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
758. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
759. ŚLĄSKIE kłobucki Opatów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
760. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
761. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
762. DOLNOŚLĄSKIE lubański Olszyna miejsko-wiejska Projekt programu 2010-09-30 2032-12-31 Link
763. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-28 2032-12-31 Link
764. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn miejska Program uchwalony 2011-11-30 Link
765. ŚLĄSKIE częstochowski Olsztyn wiejska Program realizowany 2009-11-24 2032-12-31 Link
766. WIELKOPOLSKIE kolski Olszówka wiejska Program uchwalony 2017-12-19 2032-12-31 Link
767. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
768. MAZOWIECKIE łosicki Olszanka wiejska Projekt programu 2014-06-17 2032-12-31 Link
769. PODKARPACKIE leski Olszanica wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
770. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
771. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
772. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica miejska Program uchwalony 2012-09-28 2032-12-31 Link
773. PODKARPACKIE lubaczowski Oleszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-25 2032-12-31 Link
774. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
775. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Olecko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
776. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Oksa wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
777. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
778. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
779. ŚLĄSKIE zawierciański Ogrodzieniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-07-15 2032-12-31 Link
780. MAZOWIECKIE przysuski Odrzywół wiejska Projekt programu Link
781. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
782. MAŁOPOLSKIE nowotarski Ochotnica Dolna wiejska Projekt programu 2009-12-11 2032-12-31 Link
783. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
784. MAZOWIECKIE pułtuski Obryte wiejska Program realizowany 2009-12-29 2019-12-31 Link
785. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
786. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
787. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
788. WIELKOPOLSKIE obornicki Oborniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-12-20 2032-12-31 Link
789. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
790. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
791. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
792. PODKARPACKIE brzozowski Nozdrzec wiejska Program uchwalony 2011-10-30 2032-12-31
793. PODKARPACKIE jasielski Nowy Żmigród wiejska Program uchwalony 2012-10-30 Link
794. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Nowy Tomyśl miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-05-28 2032-12-31 Link
795. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
796. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ wiejska Program uchwalony 2017-05-18 2032-12-31 Link
797. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
798. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
799. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Nowy Korczyn wiejska Program uchwalony 2012-08-31 2032-12-31 Link
800. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.