Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortowanie od największego Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortuj To Sortuj
 
1501. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
1502. ŁÓDZKIE zgierski Głowno miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1503. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1504. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
1505. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1506. PODKARPACKIE rzeszowski Głogów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-24 2032-12-31 Link
1507. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
1508. ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice miejska Program uchwalony 2022-06-09 2032-12-31 Link
1509. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1510. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
1511. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
1512. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Gietrzwałd wiejska Program realizowany 2012-07-31 2032-12-31 Link
1513. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2023-12-13 2032-12-31 Link
1514. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1515. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
1516. POMORSKIE Gdynia Gdynia miejska Program realizowany 2013-09-25 2032-12-31 Link
1517. MAZOWIECKIE płocki Gąbin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-02-11 2032-12-31 Link
1518. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
1519. MAZOWIECKIE garwoliński Garwolin wiejska Program realizowany 2010-09-14 Link
1520. POMORSKIE kwidzyński Gardeja wiejska Program realizowany 2012-12-01 2032-12-31 Link
1521. MAZOWIECKIE kozienicki Garbatka-Letnisko wiejska Projekt programu Link
1522. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1523. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2014-05-30 2032-12-31 Link
1524. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Frombork miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-25 2032-12-31 Link
1525. PODKARPACKIE przemyski Fredropol wiejska Projekt programu Link
1526. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1527. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1528. PODLASKIE suwalski Filipów wiejska Program uchwalony 2021-03-31 2032-12-31 Link
1529. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
1530. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1531. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
1532. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1533. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg miejska Program uchwalony 2010-09-16 2031-12-31 Link
1534. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg wiejska Program realizowany 2011-12-15 2032-12-14 Link
1535. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Dźwierzuty wiejska Program uchwalony 2016-10-25 2032-12-31 Link
1536. LUBELSKIE janowski Dzwola wiejska Program realizowany 2012-03-30 2032-12-31 Link
1537. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów wiejska Program realizowany 2015-01-29 Link
1538. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów miejska Program realizowany 2010-10-25 Link
1539. MAZOWIECKIE płoński Dzierzążnia wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1540. POMORSKIE kościerski Dziemiany wiejska Program realizowany 2008-12-23 2032-12-31 Link
1541. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
1542. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
1543. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo miejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1544. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1545. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dziadowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2016-01-20 2032-12-31 Link
1546. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1547. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dywity wiejska Program uchwalony 2014-09-25 2032-12-31 Link
1548. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1549. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów wiejska Projekt programu 2013-12-30 2032-12-31 Link
1550. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1551. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Dwikozy wiejska Program realizowany 2021-12-29 2032-12-31 Link
1552. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
1553. PODKARPACKIE krośnieński Dukla miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-10 2032-12-10 Link
1554. LUBELSKIE chełmski Dubienka wiejska Program realizowany 2011-04-26 2031-12-31 Link
1555. PODKARPACKIE przemyski Dubiecko wiejska Program uchwalony 2012-09-25 Link
1556. PODLASKIE hajnowski Dubicze Cerkiewne wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
1557. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1558. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
1559. ŁÓDZKIE opoczyński Drzewica miejsko-wiejska Projekt programu 2015-10-16 2032-12-31 Link
1560. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
1561. MAZOWIECKIE płocki Drobin miejsko-wiejska Program realizowany 2017-02-23 2032-12-31 Link
1562. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
1563. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Drawno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
1564. WIELKOPOLSKIE poznański Dopiewo wiejska Program uchwalony 2010-01-25 2032-12-31 Link
1565. WIELKOPOLSKIE średzki Dominowo wiejska Program realizowany 2007-11-29 2032-12-31 Link
1566. OPOLSKIE namysłowski Domaszowice wiejska Program realizowany 2007-03-29 2032-12-31 Link
1567. PODKARPACKIE brzozowski Domaradz wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1568. DOLNOŚLĄSKIE oławski Domaniów wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1569. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Dobrzyń nad Wisłą miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-15 2032-12-31 Link
1570. WIELKOPOLSKIE pleszewski Dobrzyca miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-28 2032-12-31 Link
1571. OPOLSKIE opolski Dobrzeń Wielki wiejska Program realizowany 2009-04-30 2032-12-31 Link
1572. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
1573. ŁÓDZKIE radomszczański Dobryszyce wiejska Program uchwalony 2014-05-06 2032-12-31 Link
1574. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dobroszyce wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-01-01 Link
1575. ŁÓDZKIE pabianicki Dobroń wiejska Program realizowany 2014-04-04 2032-12-31 Link
1576. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
1577. OPOLSKIE oleski Dobrodzień miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1578. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
1579. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Dobre wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-12-31 Link
1580. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dobrcz wiejska Program uchwalony 2011-03-16 2032-12-31 Link
1581. ZACHODNIOPOMORSKIE policki Dobra (Szczecińska) wiejska Program realizowany 2007-09-20 Link
1582. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1583. MAŁOPOLSKIE limanowski Dobra wiejska Program realizowany 2017-11-21 2032-12-31 Link
1584. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
1585. MAŁOPOLSKIE myślenicki Dobczyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
1586. ŁÓDZKIE brzeziński Dmosin wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
1587. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
1588. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
1589. ŚLĄSKIE cieszyński Dębowiec wiejska Projekt programu Link
1590. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
1591. LUBELSKIE parczewski Dębowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
1592. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Dębno miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1593. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1594. LUBELSKIE rycki Dęblin miejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
1595. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
1596. MAZOWIECKIE miński Dębe Wielkie wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
1597. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
1598. POMORSKIE człuchowski Debrzno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-01 2032-01-01
1599. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
1600. ŚLĄSKIE częstochowski Dąbrowa Zielona wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
1601. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
1602. ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza miejska Program uchwalony 2010-08-31 2032-12-31 Link
1603. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
1604. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Dąbrowa Biskupia wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1605. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
1606. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Dąbrowa wiejska Program uchwalony 2012-02-27 2032-12-31 Link
1607. OPOLSKIE opolski Dąbrowa wiejska Program realizowany 2013-12-19 2032-12-31 Link
1608. LUBUSKIE krośnieński Dąbie wiejska Program realizowany 2010-10-11 2032-12-31 Link
1609. WIELKOPOLSKIE kolski Dąbie miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-08-28 2032-12-31 Link
1610. ŁÓDZKIE łęczycki Daszyna wiejska Program realizowany 2016-07-13 2032-12-31 Link
1611. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
1612. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo wiejska Program uchwalony 2009-10-22 2032-12-31 Link
1613. ŁÓDZKIE poddębicki Dalików wiejska Program realizowany 2010-12-30 2032-12-30 Link
1614. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
1615. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Ćmielów miejsko-wiejska Program realizowany 2010-07-15 2032-07-15 Link
1616. PODLASKIE wysokomazowiecki Czyżew wiejska Program realizowany 2012-03-22 2032-12-31 Link
1617. PODLASKIE hajnowski Czyże wiejska Program realizowany 2007-09-28 2032-12-31 Link
1618. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
1619. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czorsztyn wiejska Program uchwalony 2011-10-31 2032-12-31 Link
1620. POMORSKIE człuchowski Człuchów wiejska Program realizowany 2010-03-30 2015-03-30 Link
1621. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
1622. MAZOWIECKIE makowski Czerwonka wiejska Program uchwalony Link
1623. WIELKOPOLSKIE poznański Czerwonak wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-02-20 Link
1624. ŚLĄSKIE rybnicki Czerwionka-Leszczyny miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-29 2032-12-31 Link
1625. MAZOWIECKIE płoński Czerwińsk nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2017-03-28 2032-03-28 Link
1626. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1627. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
1628. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
1629. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Czerniejewo miejsko-wiejska Program realizowany 2007-06-27 2032-12-31 Link
1630. MAŁOPOLSKIE krakowski Czernichów wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-11-25 Link
1631. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
1632. MAZOWIECKIE przasnyski Czernice Borowe wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1633. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
1634. PODKARPACKIE mielecki Czermin wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
1635. PODLASKIE hajnowski Czeremcha wiejska Program uchwalony Link
1636. LUBELSKIE radzyński Czemierniki wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1637. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1638. MAŁOPOLSKIE brzeski Czchów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-10 2032-12-31 Link
1639. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
1640. MAŁOPOLSKIE nowotarski Czarny Dunajec wiejska Program uchwalony 2010-10-01 2032-12-31 Link
1641. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
1642. ŁÓDZKIE piotrkowski Czarnocin wiejska Program uchwalony 2016-10-26 2032-12-31 Link
1643. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków miejska Program uchwalony Link
1644. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Czarnków wiejska Program uchwalony Link
1645. MAZOWIECKIE ostrołęcki Czarnia wiejska Projekt programu 2015-10-28 2032-12-31 Link
1646. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
1647. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
1648. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1649. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
1650. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
1651. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
1652. PODKARPACKIE dębicki Czarna wiejska Program realizowany 2016-12-29 2032-12-31 Link
1653. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
1654. WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski Czajków wiejska Projekt programu Link
1655. LUBELSKIE łęczyński Cyców wiejska Program realizowany 2009-04-29 2032-04-28 Link
1656. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
1657. PODKARPACKIE kolbuszowski Cmolas wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1658. PODKARPACKIE leski Cisna wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
1659. OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Cisek wiejska Program uchwalony
1660. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-03-27 2032-12-31 Link
1661. ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn miejska Program realizowany 2013-01-31 2032-12-31 Link
1662. DOLNOŚLĄSKIE milicki Cieszków wiejska Program realizowany 2014-12-19 2032-12-31 Link
1663. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
1664. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1665. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Ciechocin wiejska Program realizowany 2014-02-10 2032-12-31 Link
1666. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1667. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1668. PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-10 2032-12-31 Link
1669. ŚLĄSKIE lubliniecki Ciasna wiejska Program uchwalony 2016-05-30 2032-12-31 Link
1670. MAZOWIECKIE grójecki Chynów wiejska Program realizowany 2014-06-17 2032-12-31 Link
1671. ŚLĄSKIE cieszyński Chybie wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2030-12-31
1672. OPOLSKIE opolski Chrząstowice wiejska Program realizowany 2011-08-31 2032-12-31 Link
1673. LUBELSKIE janowski Chrzanów wiejska Program realizowany 2013-10-09 2023-12-31 Link
1674. MAZOWIECKIE przasnyski Chorzele miejsko-wiejska Program uchwalony 2022-11-29 2032-12-31 Link
1675. PODLASKIE białostocki Choroszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
1676. PODKARPACKIE krośnieński Chorkówka wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-01 Link
1677. DOLNOŚLĄSKIE legnicki Chojnów wiejska Projekt programu Link
1678. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
1679. POMORSKIE chojnicki Chojnice wiejska Program realizowany 2008-11-27 2032-12-31 Link
1680. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1681. WIELKOPOLSKIE chodzieski Chodzież miejska Program uchwalony 2017-12-18 2032-12-31 Link
1682. WIELKOPOLSKIE kolski Chodów wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1683. LUBELSKIE opolski Chodel wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2032-12-31 Link
1684. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Chodecz miejsko-wiejska Program realizowany 2012-09-25 2032-12-31 Link
1685. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
1686. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
1687. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1688. POMORSKIE kartuski Chmielno wiejska Program realizowany 2016-04-01 2032-12-31 Link
1689. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
1690. PODKARPACKIE rzeszowski Chmielnik wiejska Program uchwalony 2012-10-29 2032-12-31 Link
1691. PODKARPACKIE jarosławski Chłopice wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-10-15 Link
1692. MAZOWIECKIE szydłowiecki Chlewiska wiejska Program uchwalony 2018-10-09 2022-10-08 Link
1693. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chęciny miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
1694. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
1695. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża wiejska Program realizowany 2007-10-31 2032-12-31 Link
1696. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
1697. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Chełmek miejsko-wiejska Projekt programu Link
1698. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Chełm Śląski wiejska Projekt programu Link
1699. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
1700. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
1701. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
1702. MAŁOPOLSKIE miechowski Charsznica wiejska Projekt programu Link
1703. POMORSKIE lęborski Cewice wiejska Program uchwalony 2010-03-10 2032-12-31 Link
1704. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
1705. WIELKOPOLSKIE kaliski Ceków-Kolonia wiejska Program uchwalony 2018-01-01 2032-12-31 Link
1706. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Cekcyn wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1707. MAZOWIECKIE miński Cegłów wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-03-19 Link
1708. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1709. POMORSKIE gdański Cedry Wielkie wiejska Program realizowany 2011-12-02 2032-12-31 Link
1710. LUBUSKIE nowosolski Bytom Odrzański miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1711. ŚLĄSKIE Bytom Bytom miejska Program uchwalony
1712. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
1713. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Bystrzyca Kłodzka miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-03-27 2032-12-31 Link
1714. KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz miejska Program realizowany 2008-02-13 2032-12-31 Link
1715. LUBELSKIE lubelski Bychawa miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 Link
1716. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Busko-Zdrój miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
1717. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program realizowany 2015-02-02 2032-12-31 Link
1718. MAZOWIECKIE płocki Bulkowo wiejska Projekt programu Link
1719. MAŁOPOLSKIE olkuski Bukowno miejska Program uchwalony 2005-08-31 2032-12-31 Link
1720. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
1721. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
1722. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
1723. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
1724. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
1725. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Brzuze wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
1726. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brzozie wiejska Program realizowany 2013-11-06 2032-12-31 Link
1727. PODKARPACKIE dębicki Brzostek wiejska Program uchwalony 2011-11-28 2032-12-31 Link
1728. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
1729. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
1730. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny miejska Program realizowany 2009-09-29 2032-12-31 Link
1731. ŁÓDZKIE brzeziński Brzeziny wiejska Projekt programu 2011-12-28 2032-12-28 Link
1732. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Brzeszcze miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-12-31 Link
1733. MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-11-27 2032-12-31 Link
1734. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
1735. MAZOWIECKIE pruszkowski Brwinów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
1736. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
1737. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
1738. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
1739. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Brojce wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
1740. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
1741. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
1742. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
1743. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica miejska Program uchwalony 2011-07-29 2032-12-31 Link
1744. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
1745. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
1746. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo miejska Program realizowany Link
1747. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Braniewo wiejska Program realizowany 2012-06-15 2032-12-31 Link
1748. OPOLSKIE głubczycki Branice wiejska Program uchwalony 2011-08-29 2032-12-31 Link
1749. WIELKOPOLSKIE kępiński Bralin wiejska Program uchwalony 2017-11-01 2032-12-31 Link
1750. POMORSKIE bytowski Borzytuchom wiejska Program realizowany 2017-05-18 2032-12-31 Link
1751. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
1752. LUBELSKIE lubelski Borzechów wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-03-30 Link
1753. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Borów wiejska Program realizowany 2013-04-30 2032-12-31 Link
1754. MAZOWIECKIE garwoliński Borowie wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
1755. PODKARPACKIE mielecki Borowa wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
1756. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
1757. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
1758. MAZOWIECKIE przysuski Borkowice wiejska Program realizowany 2009-09-24 2032-12-31 Link
1759. WIELKOPOLSKIE gostyński Borek Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-05-30 2032-12-31 Link
1760. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Bolków miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-22 2032-12-31 Link
1761. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
1762. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Boleszkowice wiejska Program uchwalony Link
1763. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
1764. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec miejska Program uchwalony 2021-02-24 2032-12-31 Link
1765. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-14 2032-12-31 Link
1766. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
1767. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Bolesław wiejska Projekt programu Link
1768. ŚLĄSKIE bieruńsko-lędziński Bojszowy wiejska Program uchwalony Link
1769. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
1770. WIELKOPOLSKIE rawicki Bojanowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-12-22 2032-12-31 Link
1771. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
1772. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
1773. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
1774. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
1775. MAZOWIECKIE płocki Bodzanów wiejska Program uchwalony 2009-02-20 2032-12-31 Link
1776. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
1777. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia wiejska Program uchwalony Link
1778. MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia miejska Projekt programu Link
1779. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
1780. ŚLĄSKIE będziński Bobrowniki wiejska Program realizowany 2012-10-22 2032-12-31 Link
1781. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Bobrowniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1782. LUBUSKIE krośnieński Bobrowice wiejska Program realizowany 2011-12-31 2032-12-31 Link
1783. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2032-12-31 Link
1784. MAŁOPOLSKIE gorlicki Bobowa miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
1785. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Bobolice miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-08-27 2032-12-31 Link
1786. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Program realizowany 2015-09-07 2032-12-31 Link
1787. PODKARPACKIE rzeszowski Błażowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
1788. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1789. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
1790. LUBUSKIE międzyrzecki Bledzew wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1791. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
1792. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1793. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1794. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nowomiejski Biskupiec wiejska Program uchwalony 2010-09-09 2032-12-31 Link
1795. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Biskupiec miejsko-wiejska Program realizowany 2013-03-20 2032-12-31 Link
1796. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
1797. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj miejska Program uchwalony 2021-12-01 2032-12-31 Link
1798. LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj wiejska Program uchwalony 2010-05-24 2032-12-31 Link
1799. MAZOWIECKIE żuromiński Bieżuń miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-27 2032-03-27 Link
1800. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Biesiekierz wiejska Program realizowany Link
1801. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1802. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Bierutów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-12-31 Link
1803. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
1804. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
1805. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski wiejska Program uchwalony Link
1806. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
1807. ŁÓDZKIE łowicki Bielawy wiejska Program uchwalony 2011-06-14 2032-12-31 Link
1808. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
1809. MAŁOPOLSKIE gorlicki Biecz miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-15 2032-12-31 Link
1810. PODLASKIE Białystok Białystok miejska Program realizowany 2006-10-23 2032-12-31 Link
1811. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
1812. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
1813. WIELKOPOLSKIE pilski Białośliwie wiejska Program uchwalony 2023-01-18 2032-12-31 Link
1814. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard miejska Program uchwalony 2011-07-01 2020-12-31 Link
1815. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1816. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
1817. MAZOWIECKIE białobrzeski Białobrzegi miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-11-28 2032-12-31 Link
1818. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1819. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów wiejska Program realizowany 2014-10-09 2032-12-31 Link
1820. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
1821. LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska miejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
1822. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Biała Piska miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1823. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
1824. ŚLĄSKIE będziński Będzin miejska Program realizowany 2012-12-19 2032-12-31 Link
1825. ŁÓDZKIE tomaszowski Będków wiejska Program uchwalony 2016-03-21 2032-12-31 Link
1826. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
1827. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
1828. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
1829. ŁÓDZKIE bełchatowski Bełchatów miejska Program uchwalony 2012-10-25 2032-12-31
1830. MAZOWIECKIE grójecki Belsk Duży wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
1831. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2024-01-01 2032-12-31 Link
1832. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Bądkowo wiejska Program realizowany 2013-10-01 2032-12-31 Link
1833. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
1834. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
1835. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
1836. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1837. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bartniczka wiejska Program uchwalony 2013-01-23 2032-12-31 Link
1838. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
1839. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1840. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
1841. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Barczewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-25 2032-12-31 Link
1842. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2021-03-26 2032-12-31 Link
1843. MAZOWIECKIE grodziski Baranów wiejska Program uchwalony 2008-12-18 2032-12-31 Link
1844. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
1845. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Banie Mazurskie wiejska Program uchwalony 2013-11-27 2032-12-31 Link
1846. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
1847. MAZOWIECKIE płoński Baboszewo wiejska Program uchwalony Link
1848. OPOLSKIE głubczycki Baborów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 Link
1849. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
1850. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
1851. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
1852. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1853. MAZOWIECKIE ostrowski Andrzejewo wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
1854. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2022-12-17 2032-12-31 Link
1855. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
1856. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Alwernia miejsko-wiejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
1857. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2021-01-28 2032-12-31 Link
1858. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1859. LUBELSKIE biłgorajski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
1860. ŁÓDZKIE piotrkowski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2017-03-31 2032-12-31 Link
1861. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1862. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.