Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
601. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Brojce wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
602. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
603. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
604. MAZOWIECKIE ciechanowski Ojrzeń wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
605. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
606. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
607. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
608. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
609. MAZOWIECKIE płoński Naruszewo wiejska Projekt programu 2015-12-29 2032-12-29 Link
610. MAŁOPOLSKIE krakowski Kocmyrzów-Luborzyca wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
611. LUBUSKIE żarski Przewóz wiejska Program realizowany 2015-12-29 2031-12-31 Link
612. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Nowosolna wiejska Program uchwalony 2015-12-29 2020-12-31 Link
613. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
614. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
615. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
616. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
617. PODLASKIE moniecki Mońki miejsko-wiejska Program realizowany 2015-12-23 Link
618. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Bolków miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-22 2032-12-31 Link
619. PODLASKIE augustowski Augustów wiejska Program realizowany 2015-12-21 2032-12-31 Link
620. ŁÓDZKIE pajęczański Działoszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-21 2032-12-31 Link
621. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
622. OPOLSKIE opolski Niemodlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-17 2032-12-31 Link
623. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Lubin wiejska Program realizowany 2015-12-16 2032-12-31 Link
624. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
625. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
626. ŁÓDZKIE pajęczański Kiełczygłów wiejska Program uchwalony 2015-12-04 2032-12-31 Link
627. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Pińczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-02 2032-12-31 Link
628. ŁÓDZKIE piotrkowski Rozprza wiejska Program uchwalony 2015-12-01 Link
629. ŁÓDZKIE kutnowski Kutno wiejska Program uchwalony 2015-12-01 2018-12-31 Link
630. ŚLĄSKIE kłobucki Przystajń wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
631. LUBUSKIE nowosolski Otyń wiejska Program realizowany 2015-11-30
632. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
633. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
634. MAZOWIECKIE przasnyski Jednorożec wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
635. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
636. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Koźmin Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2015-11-30 2032-12-31 Link
637. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
638. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
639. PODLASKIE kolneński Kolno wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
640. ŚLĄSKIE rybnicki Gaszowice wiejska Program realizowany 2015-11-26 2032-12-31 Link
641. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
642. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Tarłów wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-12-31 Link
643. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
644. WIELKOPOLSKIE kolski Kościelec wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
645. ŚLĄSKIE żywiecki Koszarawa wiejska Program realizowany 2015-11-24 2032-12-31 Link
646. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
647. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
648. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
649. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Jabłonowo Pomorskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
650. POMORSKIE chojnicki Brusy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-29 2032-12-31 Link
651. ŁÓDZKIE łowicki Łyszkowice wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2020-12-31 Link
652. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
653. MAZOWIECKIE ostrołęcki Czarnia wiejska Projekt programu 2015-10-28 2032-12-31 Link
654. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
655. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Ruciane-Nida miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
656. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
657. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Opalenica miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-27 2032-12-31 Link
658. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Imielno wiejska Program realizowany 2015-10-21 2032-12-31 Link
659. ŁÓDZKIE opoczyński Drzewica miejsko-wiejska Projekt programu 2015-10-16 2032-12-31 Link
660. ŚLĄSKIE lubliniecki Koszęcin wiejska Projekt programu 2015-10-12 2032-10-11 Link
661. ŁÓDZKIE piotrkowski Grabica wiejska Projekt programu 2015-09-30 2032-12-31 Link
662. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
663. OPOLSKIE strzelecki Jemielnica wiejska Projekt programu 2015-09-23 2032-12-31 Link
664. ŚLĄSKIE częstochowski Kamienica Polska wiejska Program uchwalony 2015-09-23 2032-12-31 Link
665. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Program realizowany 2015-09-07 2032-12-31 Link
666. ŚLĄSKIE częstochowski Konopiska wiejska Program realizowany 2015-09-04 2032-12-31 Link
667. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
668. ŁÓDZKIE pajęczański Pajęczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-08-26 2032-12-31 Link
669. ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów miejska Program uchwalony 2015-08-25 2032-12-31 Link
670. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
671. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
672. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
673. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
674. PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski miejska Projekt programu 2015-07-31 2032-12-31 Link
675. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
676. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
677. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
678. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
679. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
680. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
681. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
682. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
683. ŁÓDZKIE opoczyński Opoczno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-05-14 Link
684. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
685. DOLNOŚLĄSKIE górowski Niechlów wiejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
686. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
687. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Program realizowany 2015-04-27 2032-12-31 Link
688. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
689. PODLASKIE hajnowski Kleszczele miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
690. POMORSKIE malborski Nowy Staw miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-31 2032-12-31 Link
691. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
692. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
693. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
694. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
695. PODKARPACKIE rzeszowski Hyżne wiejska Program uchwalony 2015-03-24 2032-12-31 Link
696. ŚLĄSKIE częstochowski Rędziny wiejska Projekt programu 2015-03-24 2032-01-01 Link
697. PODLASKIE moniecki Jaświły wiejska Program realizowany 2015-03-20 2032-12-31 Link
698. PODKARPACKIE leżajski Kuryłówka wiejska Program uchwalony 2015-03-18 2032-12-31 Link
699. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
700. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
701. DOLNOŚLĄSKIE lwówecki Lwówek Śląski miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
702. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
703. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
704. MAZOWIECKIE otwocki Kołbiel wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
705. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
706. WIELKOPOLSKIE poznański Pobiedziska miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
707. OPOLSKIE nyski Nysa miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-26 2032-12-31 Link
708. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
709. ŁÓDZKIE łowicki Nieborów wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
710. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Ryn miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-25 2032-12-31 Link
711. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Fałków wiejska Program uchwalony 2015-02-23 2032-12-31 Link
712. PODLASKIE kolneński Kolno miejska Program uchwalony 2015-02-20 2032-12-31 Link
713. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Giżycko miejska Program uchwalony 2015-02-19 2032-12-31 Link
714. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
715. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Lądek-Zdrój miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-17 2032-12-31 Link
716. ŁÓDZKIE bełchatowski Drużbice wiejska Program realizowany 2015-02-14 2032-12-31 Link
717. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
718. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda miejska Program uchwalony 2015-02-04 2032-12-31 Link
719. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
720. MAZOWIECKIE ostrołęcki Baranowo wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
721. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
722. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
723. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
724. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
725. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-31 Link
726. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów wiejska Program realizowany 2015-01-29 Link
727. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
728. LUBUSKIE gorzowski Deszczno wiejska Program realizowany 2015-01-26 2032-12-31 Link
729. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
730. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Barczewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-25 2032-12-31 Link
731. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Nowogrodziec miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-23 2032-12-31 Link
732. POMORSKIE chojnicki Konarzyny wiejska Program realizowany 2015-01-23 2032-12-31 Link
733. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
734. ŚWIĘTOKRZYSKIE kazimierski Kazimierza Wielka miejsko-wiejska Program realizowany 2015-01-21 2032-12-31 Link
735. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Gronowo Elbląskie wiejska Program realizowany 2015-01-18 2032-12-31 Link
736. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
737. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
738. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bieliny wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
739. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dobroszyce wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-01-01 Link
740. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-12-31 Link
741. PODKARPACKIE rzeszowski Krasne wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
742. MAZOWIECKIE radomski Skaryszew miejsko-wiejska Projekt programu 2015-01-01 2032-12-31 Link
743. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Jędrzejów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
744. OPOLSKIE kluczborski Kluczbork miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-30 2032-12-31 Link
745. LUBELSKIE parczewski Dębowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
746. OPOLSKIE nyski Głuchołazy miejsko-wiejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
747. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
748. WIELKOPOLSKIE poznański Luboń miejska Program realizowany 2014-12-29 2032-12-31 Link
749. MAZOWIECKIE ostrołęcki Myszyniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
750. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański miejska Program uchwalony 2014-12-23 Link
751. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
752. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
753. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
754. MAZOWIECKIE otwocki Józefów miejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
755. DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława wiejska Program uchwalony 2014-12-19 2032-12-31 Link
756. DOLNOŚLĄSKIE milicki Cieszków wiejska Program realizowany 2014-12-19 2032-12-31 Link
757. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
758. MAZOWIECKIE ciechanowski Regimin wiejska Program uchwalony 2014-12-05 2032-12-31 Link
759. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
760. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
761. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
762. WIELKOPOLSKIE ostrowski Ostrów Wielkopolski wiejska Program uchwalony 2014-11-12 2032-12-31 Link
763. LUBELSKIE lubelski Borzechów wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-03-30 Link
764. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Rogóźno wiejska Program realizowany 2014-11-07 2032-12-31 Link
765. LUBELSKIE krasnostawski Izbica wiejska Program uchwalony 2014-11-07 2032-12-31 Link
766. MAŁOPOLSKIE limanowski Kamienica wiejska Projekt programu 2014-11-05 2032-12-31 Link
767. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
768. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
769. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
770. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
771. POMORSKIE człuchowski Czarne miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
772. WIELKOPOLSKIE pilski Piła miejska Program realizowany 2014-10-28 2032-12-31 Link
773. MAZOWIECKIE pruszkowski Brwinów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-28 2032-12-31 Link
774. WIELKOPOLSKIE poznański Murowana Goślina miejsko-wiejska Program realizowany 2014-10-24 2032-12-31 Link
775. PODKARPACKIE brzozowski Jasienica Rosielna wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
776. POMORSKIE bytowski Lipnica wiejska Program uchwalony 2014-10-24 2032-12-31 Link
777. MAZOWIECKIE lipski Ciepielów wiejska Program uchwalony 2014-10-22 2032-12-31 Link
778. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
779. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
780. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
781. ŁÓDZKIE opoczyński Białaczów wiejska Program realizowany 2014-10-09 2032-12-31 Link
782. MAŁOPOLSKIE myślenicki Lubień wiejska Program realizowany 2014-10-03 2032-12-31 Link
783. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
784. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
785. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Płoskinia wiejska Program uchwalony 2014-09-30 2032-12-31 Link
786. ŚLĄSKIE częstochowski Dąbrowa Zielona wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
787. MAZOWIECKIE otwocki Osieck wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
788. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Miłki wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2032-12-31 Link
789. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Rozdrażew wiejska Program uchwalony 2014-09-29 2018-09-29 Link
790. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dywity wiejska Program uchwalony 2014-09-25 2032-12-31 Link
791. WIELKOPOLSKIE kolski Koło miejska Program uchwalony 2014-09-24 2032-12-31 Link
792. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce wiejska Program realizowany 2014-09-19 2032-12-31 Link
793. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Jonkowo wiejska Program uchwalony 2014-09-15 2032-12-31 Link
794. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
795. ŚLĄSKIE pszczyński Pawłowice wiejska Program realizowany 2014-09-01 2032-12-31 Link
796. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
797. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
798. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
799. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
800. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Karlino miejsko-wiejska Program realizowany 2014-06-27 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.