Asbestos removal programmes

Show:
No. Voivodeship Sortuj County Sortuj Municipality Sortuj Type of municipality Sortuj Status Sortuj Period of validity Link
From Sortowanie od największego To Sortuj
 
301. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2021-01-01 2032-12-31 Link
302. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2020-12-31 2032-12-31 Link
303. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
304. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2020-12-30 2032-12-31 Link
305. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
306. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
307. MAZOWIECKIE legionowski Nieporęt wiejska Program uchwalony 2020-12-21 2032-12-31 Link
308. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Osielsko wiejska Program uchwalony 2020-12-17 2032-12-31 Link
309. WIELKOPOLSKIE koniński Krzymów wiejska Program uchwalony 2020-12-16 2032-12-31 Link
310. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2020-12-10 2032-12-31 Link
311. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program realizowany 2020-11-26 2032-12-31 Link
312. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony 2020-11-26 2032-12-31 Link
313. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-11-19 2032-12-31 Link
314. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław miejska Program uchwalony 2020-10-26 2032-12-31 Link
315. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica wiejska Program realizowany 2020-10-01 2032-12-31 Link
316. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2020-09-29 2032-12-31 Link
317. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2020-08-31 2032-12-31 Link
318. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
319. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Program uchwalony 2020-06-17 2032-12-31 Link
320. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
321. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
322. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
323. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Daleszyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-04-29 2025-04-28 Link
324. ŚLĄSKIE bielski Jasienica wiejska Program uchwalony 2020-04-28 2032-12-31 Link
325. ŚLĄSKIE mikołowski Orzesze miejska Program uchwalony 2020-04-21 2032-12-31 Link
326. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2020-03-27 2032-12-31 Link
327. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Chmielnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-03-26 2032-12-31 Link
328. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kłodzko wiejska Program uchwalony 2020-02-28 2032-12-31 Link
329. MAZOWIECKIE białobrzeski Promna wiejska Program uchwalony 2020-02-27 2032-12-31 Link
330. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
331. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
332. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
333. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
334. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
335. ŚLĄSKIE raciborski Krzanowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-28 2032-03-01 Link
336. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
337. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor miejska Program realizowany 2020-01-27 2032-12-31 Link
338. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
339. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
340. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Lidzbark miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-15 2032-06-30 Link
341. WIELKOPOLSKIE leszczyński Krzemieniewo wiejska Program realizowany 2020-01-01 2032-12-31 Link
342. PODKARPACKIE leżajski Nowa Sarzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2020-01-01 2032-12-31 Link
343. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
344. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Tuszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-30 2032-12-31 Link
345. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
346. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
347. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
348. WIELKOPOLSKIE kępiński Łęka Opatowska wiejska Program realizowany 2019-12-18 2032-12-31 Link
349. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
350. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
351. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
352. MAZOWIECKIE makowski Karniewo wiejska Program uchwalony 2019-11-29 2032-12-31 Link
353. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
354. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
355. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
356. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
357. LUBELSKIE parczewski Podedwórze wiejska Program uchwalony 2019-11-21 2032-12-31 Link
358. LUBELSKIE lubartowski Kamionka wiejska Program uchwalony 2019-11-19 2032-12-31 Link
359. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
360. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
361. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2019-11-06 2032-01-28 Link
362. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
363. ŚLĄSKIE cieszyński Skoczów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-11-01 2032-12-31 Link
364. MAŁOPOLSKIE krakowski Zabierzów wiejska Program realizowany 2019-10-30 2032-12-31 Link
365. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
366. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
367. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
368. MAZOWIECKIE ostrowski Boguty-Pianki wiejska Program uchwalony 2019-09-04 2032-12-31 Link
369. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
370. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
371. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Działoszyce miejsko-wiejska Program realizowany 2019-08-28 2032-12-31 Link
372. WIELKOPOLSKIE ostrowski Odolanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-08-08 2032-12-31 Link
373. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
374. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
375. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu 2019-06-27 2032-12-31 Link
376. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
377. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-26 2032-12-31 Link
378. MAŁOPOLSKIE brzeski Borzęcin wiejska Program realizowany 2019-06-25 2032-06-25 Link
379. ŚLĄSKIE zawierciański Włodowice miejsko-wiejska Program realizowany 2019-06-18 2032-12-31 Link
380. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Program realizowany 2019-05-31 2032-12-31 Link
381. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Radgoszcz wiejska Program realizowany 2019-05-09 2032-12-31 Link
382. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2019-04-25 2032-12-31 Link
383. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-03-26 2032-12-31 Link
384. ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce Kielce miejska Program realizowany 2019-03-14 2022-12-31 Link
385. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
386. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
387. ŚLĄSKIE raciborski Nędza wiejska Program uchwalony 2019-01-28 2032-12-31 Link
388. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
389. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
390. ŚLĄSKIE raciborski Kuźnia Raciborska miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-17 2032-12-31 Link
391. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno miejska Program realizowany 2019-01-16 2032-12-31 Link
392. MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
393. ŁÓDZKIE łaski Łask miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
394. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Kruszwica miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
395. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
396. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
397. WIELKOPOLSKIE szamotulski Obrzycko wiejska Program realizowany 2018-12-27 2031-12-31 Link
398. OPOLSKIE oleski Praszka miejsko-wiejska Program realizowany 2018-12-20 2032-12-31 Link
399. MAZOWIECKIE otwocki Celestynów wiejska Program realizowany 2018-12-19 2032-12-31 Link
400. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Mrągowo miejska Program uchwalony 2018-12-13 2032-12-31 Link
Go to top
The service Asbestos Database use cookie files in order to facilitate the use of websites resources and for statistical purposes. By leaving cookies in your browser settings enabled you accept the use of cookies. If you do not agree to the use of cookies, change your browser settings.